گوتنبرگ سوئد؛ اجرای کنفرانس منطق الطیر همراه با کمپین شکستن سکوت در برابر سرکوب گسترده دراویش


کنفرانس منطق الطیر با حضور گسترده پیروان طرایق و سلاسل گوناگون تصوف و عرفان اسلامی، در شهر گوتِنبُرگ سوئد با شکوه و عظمت خیره کننده و چشمگیر در ابعاد علمی، عرفانی و هنری با شرکت صاحب نظران متبحر و کارشناسان متخصص، به دو زبان انگلیسی و فارسی در میان جمع کثیری از علاقمندان معنویت, که از کشورهای مختلف اروپا آمده بودند, برگزار شد.

این کنفرانس همراه با "کمپین شکستن سکوت در برابر سرکوب گسترده دراویش در ایران" اجرا شد, که بخش مهمی از این برنامه شامل برپایی نمایشگاه عکسهای دراویش گلوله خورده و زیر شکنجه جان سپرده و در حبس و حصر غیرقانونی بازداشت شده، و اعتراض به حصر خانگی غیر قانونی آقای دکترنورعلی تابنده مجذوبعلیشاه قطب طریقت نعمت اللهیه سلطانعلیشاهی, میباشد. مردم سوئد اظهار همدردی و اعلام حمایت وسیع افکارعمومی مردمی از دراویش صلحجو و ستمزده نعمت اللهی سلطانعلیشاهی در ایران را با عکسهای خود نشان دادند.

گزارش کامل این برنامه ۸ ساعته که همراه با تظاهرات خیابانی چشمگیری در مرکز شهر گوتِنبُرگ در تاریخ اول و دوم اردیبهشت ۱۳۹۷ اجرا شد, در قسمتهای جداگانه برای هنر دوستان، آزادیخواهان, دانش پژوهان و معرفت گرایان عرضه خواهد شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر