در حالی که جامعه درویشی باصبر و سکوت در انتظار پایان حصر خانگی آقای دکتر نورعلی تابنده قطب جلیل القدر سلسله نعمت اللهیه گنابادی میباشد، سپاه پاسداران دررسانه موسوم به فارس نیوز، و سایر رسانه های پوششی مانند “مشرق” به صدور “کیفرخواست رسانه ای” مبادرت نمود !

هشدار به جامعه فقر ودرویشی در ایران و جهان:

انتشار “کیفرخواست رسانه ای” برعلیه قطب دراویش گنابادی در “فارس نیوز” و ” “مشرق نیوز”!

پس از دو ماه حصر غیرقانونی و بازداشت خانگی جناب آقای دکترنورعلی تابنده قطب سالخورده و جلیل القدر سلسله نعمت اللهیه گنابادی، دشمنان تصوف و عرفان اسلامی موقعیت را برای پرونده سازی برعلیه ایشان با سرهم بندی مشتی دروغ و بهتان مغتنم شمرده اند!

قلم به مزدان تکفیری- داعشیِ “فرقه منقلیه” /که مجموعه ای از عناصر نفوذی ضداسلام و دنبالچه های “استالینیستهای داس و چکشی” درنهادهای امنیتی و قضایی هستند/ با تنظیم یک “شبه کیفرخواست رسانه ای” و انتشار آن در سایتهای پروپاگاندای اطلاعاتی مانند “فارس نیوز”…  وابسته به  “سپاه- بسیج- وزارت اطلاعات- حراست اطلاعات قوه قضائیه- کمیسیون امنیت مجلس” در مقاله ای زیر عنوان قطب دراویش گنابادی چگونه قطب شد؟  به جعل تُرّهات بیسر و ته و خبیثانه ای مبادرت نموده اند که گامی در تکمیل توطئه های سیاه خود در بستر اسلام ستیزی و عرفان  زدایی از سراسر مملکت به نحو سیستماتیک و مدیریت شده است.
مشرق نیوز به نقل از فارس نیوز – شیپورچی پروپاگاندای نظام حاکم بر ایران- مینویسد:

قطب دراویش گنابادی چگونه قطب شد؟


اینکه نورعلی تابنده قطب خود خوانده دراویش گنابادی چگونه به قطبیت رسیده است از آن جهت دارای اهمیت است که وی تنها برنده مرگ مشکوک برادرش بوده و برای طرد کردن سایر رقبا از دور و بر فرقه تلاش کرده است.
به گزارش مشرق، اواخر بهمن ماه امسال بود که جمعی از اعضای فرقه دراویش گنابادی در منطقهپاسداران تهران آشوبی خیابانی به پا کردند.
این آشوب که با حضور به موقع نیروی انتظامی و همه عوامل برقرار کننده نظم در کوتاهترین زمان ممکنه حتم به خیر شد دستاوردهایی را از جمله شناسایی ماهیت اصلی اعضای این فرقه به همراه داشت.
بیشتر بخوانید:

کشف سلاح گرم از خانه تیمی اوباش خیابان پاسداران

فیلم/ اعتراف به وقت اعضاء فرقه تابنده

در زیر در یادداشتی را می‌خوانید که به زوایای پنهانی از پشت پرده فعالیت های این فرقه و همچنین ارتباط آن با جریان ری استارت پرداخته است:
نورعلی تابنده، سرکرده فرقه مخرب گنابادیه، در آخرین نامه‌ خطاب به پیروانش، اظهاراتی را مطرح کرده که شاید سالها و ماهها پیش میتوانست تاثیرگذار باشد و بیان آن در این زمان، مانند روغن ریخته ایست که نذر امام زاده شده‌است.
نورعلی تنها برنده مرگ مشکوک برادرش قطب جوان پیشین بوده است و با این مرگ مشکوک رسما میراث دار میلیاردها عواید و دارارایی های فرقه و ظرفیتی مناسب از پیروان دلباخته و سر سپرده فرقه ای شد که در فرایند مغز شویی تدارک دیده شده از سمت فرقه، آماده هر سوءاستفاده ای خواهند بود. همچنانی که فضاحت سوء استفاده های مالی و جنسی خ. گراشی ماذون سابق استان فارس موید این ادعاست. شیخ ماذون و نماینده ای که مایه سر افکندگی فرقه شده و به دستور قطب کنار گذاشته شد.
نورعلی در سال‌های عهده داری قطبیت فرقه گنابادیه به عیان نشان داده است که چندان تمایلی به ایفای نقش پیر طریقت همچون سایر اقطاب ندارد و با اغراض سیاسی خویش است که دراویش را مدیریت می کند و آیین و مناسک درویشی جزء لوازم و ابزارهای تعاملات سیاسی و اقتصادی اوست.
از همین روست که سالها با مفاسد کسانی چون خ. گراشی مدارا کرد تا از پایگاه وی بهره برداری های مطلوب خود را داشته باشد. و اگر نبود شکایات فراوان و متعدد زنان آسیب دیده و انتشار مفاسد وی بی شک حذفش هم از مقام شیخیت فرقه اتفاق نمی افتاد.
اما آنچه که دلیل پرداختن مجدد به مساله گنابادیه و سرکرده آن نورعلی تابنده است، بیانیه‌ایست که وی پیش از شروع تعطیلات نوروز منتشر کرد. درست در بازه‌ زمانی که قطعا در هیاهوی نوروز گم شود و راه را برای گریزهای بعدی و بازی با افکار عمومی، به ویژه اعضا فرقه باز نگه دارد.
وی در نامه اخیر خود شهادت جوانانی را دلیل عزادار شدن و نداشتن عید عنوان می‌کند که در تهاجم اعضا فرقه خود او در خیابان پاسداران به شکلی فجیع به قتل رسیدند؛ به دست محمد ثلاث، کسی که در ایام اغتشاش باز هم به منزل خود او آمد و شد داشته است.
علاوه بر اینها در روزهای نخستین در پیام‌های تصویری نه تنها این جنایت را نادیده می گیرد که تنها به وضع جسم انسانی!! خود و نگرانی برای پیروانش می‌پردازد. جسم انسانی!! را تنها می توان با ادبیات فرقه معنا کرد، جسم انسانی که خود نورعلی اشاره می کند در مقابل وجود الوهیش قرار می گیرد که نامیراست و هلولی در جسم انسانی کرده است!!!
و تازه نزدیک به یک هفته بعد، با شدت گرفتن فشار افکار عمومی علیه جنایت فجیع پیروانش، تنها در پیامی مکتوب به ابراز ناراحتی از کشته شدن (و نه شهادت) این جوانان اشاره میکند. اما عمق فاجعه و شیوه جنایتی که حتی شناسایی اجساد را سخت کرده است، آنقدر افکار عمومی را متاثر و خشمگین کرده است، که نهایتا جناب قطب ناگزیر به محکوم کردن خشونت، اشاره به شهادت جوانان این مرز و بوم توسط اعضا فرقه اش، تبری از گروهک مجذوبان و جریان تروریستی ری استارت و نهایتا اعلام وبسایت “مزار سلطانی” به عنوان تنها مرجع اعلام نظرات سلسله می‌کند و اینجاست که سوال ابتدایی دوباره متبادر به ذهن می شود؛ حالا چرا؟!! حالا که ری استارت به عنوان یک جریان تروریست و برای ایجاد امپراطوری تصوف یعنی امپراطوری قطب یعنی خود شما، هر آنچه توانست کرد چرا؟ حالا که گروهک مجذوبان به قائله های کوار و پاسداران و… دامن زد و همکار رسمی احمد شهید گزارشگر عرب ضد ایرانی در سازمان ملل شد چرا؟ حالا که محمد ثلاث نامی از اعضا فرقه خودتان به فجیع ترین شکل داعشی چند جوان را کشت و دهها نفر را زخمی کرد چرا؟
شاید جواب این است که به دلیل رفتار داعشی اعضاء فرقه مخرب گنابادیه و فشار بی سابقه افکار عمومی به شخص قطب، نهایتا وی را بر آن می‌دارد تا مولود خبیث فرقه یعنی جریان مجذوبان و ری‌استارت را فدا کرده و دست به یک جراحی دردناک زده و علاوه بر محکوم کردن جنایت، به تکفیر ریستارت و مجذوبان مبادرت کند.
اما باز هم سوال باقی است، حالا چرا جناب قطب؟!
ری استارت، قریب به یکسال است دم از امپراطوری تصوف و حکومت انسان کامل (قطب) میزند و به ایذا و آزار شهروندان، خسارت به اموال عمومی و آتش زدن اماکن عمومی یا مقدس ادیان مختلف چه مسلمان، چه یهودی و مسیحی پرداخته است.
اما شما علیرغم نصیحت دلسوزان نه تنها از آنها تبری نجستید بلکه به توجیه آتش زدن مساجد به قصاص آزار دیدن فرقه خود پرداخته و حتی مسیر را برای نیرو گیری ری استارت از بدنه گنابادیه باز گذاشتید.
آنگونه که هیچ یک از مشایخ و ماذونین و نمایندگان شما به دلیل مصالح سیاسی اجازه نیافتند علیه ری استارت سخنی بگویند و سرپل رسمی ری استارت در  فرقه یعنی کاظم دهقان مجلس دار منتخب شما، نیز هیچ وقت از سوی شما تقبیح یا طرد نشد!!
از آن سو نیز قریب به یک دهه است که مجذوبان با حمایت و هدایت نهان و آشکار شخص شما، به شیطنت و تحریک دراویش پرداخته تا آنجا که با جلب اشراری در منطقه کوار به حرکت‌های خشن و ضرب و شتم شهروندان مبادرت کرده و نزدیک به 160 نفر از زن و مرد بی گناه و غیر نظامی شهر کوار را روانه بیمارستان کرده و با کمال وقاحت همین امر را محمل گزارش به احمد شهید، گزارشگر عرب و ضد ایرانی سازمان ملل علیه ایران می کند. اما در تمام این مدت نه تنها به چشم بستن بر خباثت‌های مجذوبان ادامه دادید که در نهان و آشکار آنها را تایید و حمایت می‌کنید.
اکنون نیز به همین روال در حال فریفتن جماعت پیرو خود و تلاش در انحراف افکار عمومی هستید. شما بهتر و بیشتر از هر کسی می دانید که مجذوبان چگونه دوباره خود را در قالبی نو بازسازی می کند و چگونه در حال طرح ریزی شیطنت های جدید به نام مرید و پیرو جنایتکار شما، محمد ثلاث، هستند که به شیوه تروریست های داعشی انسان ها را مثل گوشت قربانی چرخ کرد اما ظاهرا باز هم نیت دارید تا با تزویر ادامه حرکت های این گروه ظاهرا تکفیر شده را در سکوت و آرامش حمایت کنید. اگر اینگونه نیست کافی است بفرمایید که ثلاث از نظر شما چیست یک قاتل جانی یا یک قهرمان فرقه ای!!
از آن فاحش تر نیز ماجرای ماذون جنابعالی مصطفی آزمایش است که رسما به همکاری با گروه های تروریست خارج نشین پرداخته و در همه محافل و مجالس و تریبون هایی که با پول فرقه جنابعالی می گردد به نیابت از طرف شما هر آنچه می تواند علیه ملت و مملکت انجام دهد.
باز هم شما همه چیز را با سکوت تایید و حمایت کرده و می کنید تا شاید دوباره قائله ای ایجاد شود و با زهم بتوانید آنرا از کرامات خود در قصاص از ملت و مملکت قلمداد کنید. اگر اینگونه نیست پس به صراحت اعلام کنید که مصطفی آزمایش با شخص جنابعالی و فرقه تروریستی شما چه نسبتی دارد؟ آیا ماذون شما هست یا نه؟ هزینه های سنگین “در تی وی” از کجا تامین می شود؟ و اصلا شما که ظاهرا در اروپا نماینده ندارید اصلا چرا حکم ماذونی مصطفی آزمایش را نوشته اید؟!!
جناب قطب بد نیست به این سوال و سوالاتی که مشخصا کسی جز شما نمی تواند پاسخگوی آن باشد جوابی بدهید. به راستی چرا جنابعالی همه مشایخی که دعوی قطبیت داشته و یا دارند را از کانون توجه مریدان خود خارج می کنید و بعضا آنگونه که ممکن است به تنبیه مدعیان قطبیت بعدی می پردازید؟ به اشاره اکتفا می کنیم نمونه اش را که شخص جنابعالی در کرج سراغ دارید!! و دیگر اینکه آیا این همه تلاش فقط برای حفظ سرکردگی فرقه در خاندان تابنده نیست؟ و راستی برای چه ؟ آیا یکی از دلایل این تلاش برای حفظ میلیاردها دارایی کسب شده از عنوان قطبیت از پیروانتان نیست؟ دارایی هایی که کمتر کسی از میزان آن باخبر است و عوایدی که هیچ مسیری برای دسترسی و اعلام و انتشار آن غیر از شخص جنابعالی نیست.
اما امروز باید به جناب قطب حقوق دان گفت، دیگر شما در موضع وکیل مدافع نیستید بلکه بر صندلی‌متهم نشسته‌اید جناب قطب عالم امکان!
جناب تابنده شما بعنوان یک تحصیلکرده حقوق در کشور فرانسه کاملا با خبرید که نوع مریدپروری،مغزشویی و فرقه‌گرایی که شخص شما رهبری آن را بعهده دارید و نتیجه اش تروریست پروری و قداره کشی و سوء استفاده از پیروان است، در بسیاری از کشورهای دموکراتیک جزء سنگین‌ترین جرائم تلقی شده و باز هم خود شما بهتر می‌دانید که در کشوری مثل فرانسه، عقوبت رفتارهای فرقه‌ای‌تان چه می‌توانست باشد؛ مجازات های سنگین مالی، حبس و محرومیت های اجتماعی. اما متاسفانه بازهم جای خالی قوانین ضد فرقه ای در ایران مشهود است و شما هم از همین مفر می گریزید، بهتر از همه می دانید که در بسیاری از کشورها مثل فرانسه، استرالیا، آمریکا، چین و … برای حفظ جامعه و افراد از سو استفاده  و آسیب فرقه‌ها با شدتی باورنکردنی به کنترل و انهدام فرقه‌های مخرب اهتمام می ورزند.

نمونه را شما بیشتر از هر کسی می دانید اما بد نیست افکار عمومی هم با آن آشنا شوند:

فرانسه: قانون ضد فرقه فرانسه، توسط مجلس فرانسه در 30 ماه مه سال 2001، تصویب شد. که بر مبنای آن یک گونه جدید از جرم و جنایت (دستکاری ذهنی، به عنوان مکمل قانون پیشین) ایجاد  شده و به دادگاه اجازه می دهد تا نسبت به بستن فرقه و پیگرد رهبران آن حتی در صورت متهم شدن به به یک جرم نسبتا جزئی اقدام کند.در اجرای این قانون فهرستی قریب به 27 فرقه در این زمینه گنجانده شده اند.
امریکا: در قوانین امریکا به صورت تصریحی راجع به امکان پوشش دادن جنایات و فعالیتهای غیر قانونی در قالب فرقه ها قواعدی بیان شده و مجازات های قانونی را مشخصا بر آنها مترتب می داند.
واتیکان به عنوان رهبر مسیحیت کاتولیک، انگلستان و دیگر کشورهای اروپایی نیز به صورت مشخص واژه فرقه را در ترمینولوژی حقوقی خود وارد کرده اند.
در کشورهای، فرانسه، المان، استرالیا، چین، کانادا و روسیه به صورت رسمی فهرستی از فرقه های مخرب غیر قانونی  ارائه گردیده است. بی شک اگر تصمیم سازان و تصمیم گیرندگان به سامان‌دهی فرقه‌های مخرب و تنظیم قوانین بازدارنده در این زمینه نپردازند، وقوع فجایع و آسیب‌هایی مخرب مشابه برای جامعه و افراد دور نخواهد بود.

تفاله‌های داعشی و شلنگ‌های میخ دار!

هرچند بعید است قطب بتواند سوالات پرسیده شده را پاسخ دهد اما به اعتقاد حسین شریعتمداری ماجرای درگیری ها و آشوبها به بهانه یکی از همین قماشی بوده که به جرم سرقت و با شکایت شاکی خصوصی بازداشت شده و دهها تن از مزدوران داعشی با آمادگی قبلی و حمل پنهانی سلاح گرم و در حالی که سلاح سرد خود نظیر قمه، شمشیر، چاقو، شیلنگ‌های میخ‌کوبی شده و… را آشکارا حمل می‌کردند به کلانتری محل بازداشت همپالکی خود مراجعه می‌کنند و یکی از آنها با گستاخی به افسر نیروی انتظامی که برای دعوت آنان به آرامش آمده بود می‌گوید فقط نیم ساعت فرصت دارید تا برادر ما – سارق بازداشت شده- را بدون شرط و شروط آزاد کنید!
به اعتقاد شریعتمداری آنچه تاسف‌آور بوده و غیرت هر مسلمان ایرانی را جریحه‌دار می‌کند لحن آمرانه این تفاله داعش با نیروهای نظامی و انتظامی کشوری است که انبوه داعشی‌ها و سایر تکفیری‌های مورد حمایت مستقیم آمریکا، اسرائیل، انگلیس، فرانسه و شیوخ عرب منطقه را قلع و قمع کرده و پوزه کثیف قدرت‌های بزرگ جهانی حامی آنان را به خاک مالیده است.
ملت و کشوری با این ویژگی و اقتدار مثال‌زدنی چگونه می‌تواند رجزخوانی یک جرثومه دست‌چندم تکفیری‌ها را تحمل کند؟!… گفتنی است بر اساس فیلمی که منتشر شده است، همین پهلوان پنبه بعد از دستگیری ، ناگهان به موش آب‌کشیده تبدیل می‌شود!
منبع: فارس

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر