بساط واژگونهء دروغبافی و لا طائلات گوئیهای فرقه منقلیه

دست و پا زدن ذلیلانه “فرقه منقلیه” در برابر موج درهم شکننده اختناق خبری، و زوزه های زبونانه “ستون پنجم بیگانگان” از اراده استوار جنبش بیداری و دفاع از ارزشهای معنویت مدار!
ورشکستگان بدنام خمینی ستیز و ضداسلام که آوازه بدنامیهای تکفیری- داعشیشان گوش فلک را کَر کرده و پیرویشان از خط مشیِ استالین کمونیست برهمگان آشکار شده، از اراده مقاومت و بانگِ جرسِ بیدارباشِ جوانمردان موحد،  مثل کِرمهای خاکی لگدمال شده برخود میپیچند و هذیان میبافند!

از آنجا که در بساط واژگونهء دروغبافی و لا طائلات گوئیهای تکفیریشان هیچ نقطه قابل اعتناء و نکته قابل اتکاء موجود نیست، به استفاده از شکنجه و فشار روی می آورند!

قل موتوا بغیظکم، افٌ لکم!

سایت تکفیری- داعشی ورشکسته و رو به حضیض موسوم به فرقه نیوز در یک حرکت منفعلانه -که نشانه افول و سقوط و زوالِ صددرصد گردانندگان مزدور و مزوّر و منقلی آن است-  حرص و هراس و ترس خود را بر دایره ریخته و از ظهور یک پایگاه جدید خبری در عرصه شبکه های اجتماعی خبر داده اند.

اما مالیخولیا و پارانویا و فوبیای این بیماران روانی زمانی آشکارتر میشود که گمان میکنند که هرچه در عرصه خبررسانی در شبکه های اجتماعی به وقوع میپیوندد به نحوی از انحاء باید به “مصطفی آزمایش” مربوط باشد!!

هی هی جبلی قم قم


آیا هنوز هم از این اتهام پراکنیها خسته نشده اید؟ یا سربه بالین نهید و سکوت پیشه کنید یا سند و مستند برای اثبات صدق گفتار و صحت اتهامات پوچ و پوشالیتان ارائه نمائید!!
پایگاه خبری کذائی مسبوق الذکر  تکفیری موسوم به فرقه نیوز؟! -که سرچشمه الهاماتش به فاضلاب حلقهء کذّابان بیوطن نفوذی  مرتبط است و فضائلش، فضله هایِ رذائلِ فضولاتِ بیگانگان میباشد-  به شرحی که سطور زیر مشاهده میشود  محتویات معده خود را از مخرجِ مغز علیل دودگرفته فرافکنی نموده است:
حرکت چراغ خاموش #اقطاب_مدرن

اقطاب مدرن #گروهک_مجذوبان در یک حرکت از قبل طراحی شده به #بازی_جدید روی آوردند. این بازی جدید با کارگردانی #مصطفی_آزمایش و تهیه کنندگی #روح_الله_زم شروع شد تا گروهک مجذوبان بار دیگر با هدایت اقطاب مدرن با پوسته جدید فعالیت سیاسی و معاند خود را ادامه دهد و به #تحریک و #خط_دهی دراویش مشغول شوند.
بعد از آخرین بیانیه دکتر #نورعلی_تابنده و اعلام برائت قطب صوفیه گنابادیه و بزرگان سلسله از گروهک مجذوبان، این گروهک بعد از چند روز #تمرد و نافرمانی باتوجه به فشارهای درون فرقه ای مجبور به تعطیلی دکان سیاسی خود شد و در پیامی اعلام کرد 《 به پایان آمد این دفتر، #حکایت_همچنان_باقیست 》گروهک مجذوبان با هدایت اقطاب مدرن، #حکایت_همچنان_باقی خود را با وب سایت و کانال #گلستان_هفتم رونمایی کرد تا چهره حقیقی و #معاند این گروهک برای مسئولین و #دراویش_سنتی به وضوح مشاهده شود.
#سوال
چرا گروهک مجذوبان باوجود اعلام #تعطیلی، کانال خود را همانند کانال های #دراویش_سنتی منحل نکرد؟
#جواب
۱. انتقال اعضای واقعی خود به کانال #گلستان_هفتم با قرار دادن آدرس به بهانه اعلام برائت.
۲. این گروهک برای اعلام برائت از وب سایت و کانال #گلستان_هفتم نیاز به کانال مجذوبان داشت تا بزرگان سلسله نتوانند هجمه دوباره بر #دراویش_مدرن وارد کنند و این گروهک بتواند به راحتی پاسخگوی بزرگان سلسله و مسئولین باشد.
بدون شک حرکت سیاسی و معاند #اقطاب_مدرن گروهک مجذوبان و راه اندازی وب سایت و کانال #گلستان_هفتم پیام مهمی برای مسئولین به همراه دارد و این عزیزان باید متوجه #حساسیت موضوع شوند و بدانند پتانسیل سیاسی و معاند گروهک مجذوبان به قدری بالا است که سازمان های اطلاعاتی استکبار به روی این افراد حساب ویژه ای باز کردند و تحت هیچ شرایطی تمایل به از دست دادن پیاده نظام خود ندارند.
باتوجه به تلاش های #قابل_تقدیر بزرگان صوفیه گنابادیه در چند وقت اخیر، از این عزیزان درخواست داریم هرچه سریع تر نسبت به این موضوع اقدامات لازم را به عمل آورند تا شاهد سوء استفاده اقطاب مدرن از دراویش نباشیم و حوادث تلخ #خیابان_پاسداران تکرار نشود و گروهی به نام این سلسله باعث #بدنامی و #تعطیلی_مجالس نشوند.
#سوال
به نظر شما چرا #مصطفی_آزمایش تاکنون هیچ اشاره ای به راه اندازی وب سایت و کانال #گلستان_هفتم نکرده است؟! بدون شک پاسخ به این سوال باردیگر باعث تایید تمامی اخبار و مطالب #فرقه_نیوز می شود.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر