طرح نظام حاکم بر ایران علیه سلسله دراویش گنابادی و اساس مکتب تصوف و عرفان در ایران


به گزارش شبتاب نیوز، نظام حاکم بر ایران که سالهاست به دنبال برچیدن دراویش سلسله نعمت اللهی گنابادی در ایران می باشد، از بهمن ماه امسال این طرح را که در سالهای پیش شکست خورده بود، مجددا به اجرا درآورد.

پس از جوسازیها و بحران آفرینیهایی که از اواسط بهمن ۱۳۹۶ علیه دراویش گنابادی در منطقه گلستان هفتم خیابان پاسداران تهران آغاز شد، اینک این طرح شوم نظام حاکم بر ایران به منظور بر چیدن دراویش گنابادی از سراسر کشور وارد مرحله ای بسیار جدی و خطرناک شده است.

پلیس و قوه قضائیه دراویش بازداشت شده را در ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۶ فقط در شکنجه گاه های زندانهای اوین، فشافویه، قرچک و... شکنجه نمی کنند، بلکه خیابانها و محلات مختلف تهران را نیز در برابر چشم عموم مردم و برای ارعاب عموم مردم ایران تبدیل به شکنجه گاه دراویش گنابادی کردند.

اسناد متعدد شامل چند قطعه فیلم که در شبکه های اجتماعی انتشار یافته دلایل محکمی بر نقض عموم کنوانسیونهای بین المللی رعایت حقوق بازداشت شدگان و زندانیان است.

این مدارک و اسناد به روشنی نقض فاحش حقوق بشر و حقوق شهروندی مردم ایران را توسط ماموران پلیس و نیروهای امنیتی و ضابطین قضایی به اثبات می رساند.

فیلم تکان دهنده، آثار بجا مانده از حملات وحشیانه خونین گسترده به دراویش گنابادی مورخ۳۰ بهمن۹۶ و تعرض به منازل مسکونی در گلستان هفتم

سردار رحیمی مورخ ۲ اسفند ۱۳۹۶ در صدا و سیمای نظام حاکم بر ایران صریحا اعلام کرد که ما می توانستیم دراویش را با شلیک «آر . پی . جی » از پا درآوریم.

سردار باقری رئیس ستاد نیروهای مسلح ایران از جمله صاحب منصبانی است که اظهار داشت با دراویش با خشونت بسیار رفتار خواهد شد.

یاداوری می شود که پس از صدور قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد برای برقراری آتش بس در منطقه غوطه شرقی در سوریه مورخ یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، آقای باقری اظهار داشت که رژیم ایران و سوریه به اجرای قطعنامه آتش بس در غوطه شرقی متحد نخواهند شد و به پاکسازی آن منطقه ادامه خواهند داد.

آقای احمد علم الهدی مورخ ۴ اسفند ۱۳۹۶ در مشهد گفت که درویشی یک فرقه انگلیسی است که باید از ایران برچیده شود.

یکی از امام جمعه های تهران به نام کاظم صدیقی در سخنرانی که برای بسیجیان و نیروهای سرکوبگر در روز یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ انجام داد، گفت که باید دست و پای دراویش را قطع کرد و یا آنها را اعدام نمود.

گروههای بسیجی نیز به شکل سازمان یافته به خیابانها فرستاده می شوند تا علیه درویشی، پیروان مکتب درویشی و قطب درویشان گنابادی شعار بدهند. آنها در این شعار ها از برچسب «داعشی» علیه درویشان استفاده میکنند و خواهان اعدام آنها هستند.

صادق لاریجانی رئیس قوه قضائیه نیز مورخ ۷ اسفند ۱۳۹۶ گفت؛ که به دادستان تهران و دادگستری دستور داده که در اسرع وقت متهمان را به مجازات برسانند.

همه این پرونده سازیها و اتهام زنیها خبر از توطئه بزرگی بر علیه پیروان طریقت و عرفان می دهد که به طرز پیچیده ای توسط نظام حاکم بر ایران طراحی شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم مورخ ۷ اسفند ۱۳۹۶ پاسداری به اسم حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در گفتگو با این خبرگزاری، اتهام جدیدی را مطرح کرد و از کشف ردپای عوامل داخلی و خارجی در اتفاقات خیابان «گلستان هفتم» خبر داد و مدعی شد که یک سری از عوامل داخلی و خارجی درویشان را حمایت و هدایت می کنند تا با پلیس و نیروهای امنیتی درگیری ایجاد کرده و نظم کشور را بر هم زنند.

پیش از این نیز سایر مقامات رده بالای نظام مدعی شده بودند که هدف از فعالیتهای دراویش القا این شبهه به کشورهای خارجی است که «رژیم ایران کنترل خود را نسبت به حفظ نظم در جامعه از دست داده است و دچار عدم ثبات امنیتی گشته است»، و به همین دلیل بسیاری از نمایندگان مجلس نیز مانند حسن نوروزی با وابسته خواندن دراویش به انگلستان و آمریکا خواهان اعمال اشد مجازات علیه پیروان آنها و برچیدن مراکز آنها در سراسر کشور شدند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر