طرح شوم نظام حاکم بر ایران علیه دراویش گنابادی

کشیدن پای “موساد ” و “سی آی اِ ” به پرونده سازی برعلیه مکتب درویشی و تصوف!
تقسیم بندی پیروان مکتب درویشی و عرفان نعمت اللهی گنابادی به سه دسته بر مبنای اختراع اتهامهای جدید توسط شکنجه گرهای تکفیری بدتر از داعشی!

دوشنبه شب و صبح سه‌شنبه هفته اول اسفند نود و شش، درگیری شدیدی میان نیروهای امنیتی و دراویش گنابادی در خیابان پاسداران تهران رخ داد که در آن به ادعای مقام‌های جمهوری اسلامی، چهار تن از ماموران نیروی انتظامی و بسیجی کشته شده‌، و بیش از پانصد نفر بازداشت و زندانهای مختلفی انتقال یافته و درزیر سبعانه ترین شکنجه های قرون وسطایی قرار گرفتند!

یک عنصر امنیتی که به عنوان نماینده به مجلس رخنه کرده و از اعضای به اصطلاح”کمیسیون امنیت ملی!! و سیاست خارجی مجلس” میباشد موسوم به “ابوالفضل حسن بیگی”، در گفت و گو با خبرگزاری مهر که روز سه شنبه منتشر شد با تقسیم بندی مضحک پیروان مکتب درویشی نعمت اللهی گنابادی ادعا های واهی و عاری از واقعیتی را طرح کرده و گفت: ،افراد موسوم به دراویش در حال حاضر به سه دسته تقسیم می شوند؛ گروهی که زیر نظر نورعلی تابنده هستند، “با نظام جمهوری اسلامی زاویه ای” ندارند، گروه دوم اصولا نظام جمهوری اسلامی را قبول ندارد و به آمریکا و اسرائیل وابسته است، و گروه سوم به جنگ مسلحانه اعتقاد دارد!!

ابوالفضل حسن بیگی در ادامه ادعاهای پوچ خود اضافه کرد که “درویشهای پیرو خط نورعلی تابنده” اگرچه در جریان حادثه خیابان پاسداران حضور داشتند اما با دستگاه‌های امنیتی و انتظامی همکاری کردند.

بیگی در راستای طرح شیطانی از پیش طراحی شده علیه دراویش مظلوم و بی گناه افزود: گروهی که زیر نظر نورعلی تابنده هستند، از گذشته بوده اند و همان مسلک پدر و برادر تابنده را دارند و عقیدتا هم با نظام جمهوری اسلامی زاویه ای ندارند و نظرشان بر این است که اقداماتی که انجام می دهند، طبق قانون است و تلاششان هم این است که اعلام کنند، گروهی از آنها جدا شده اند.

این عضو نفوذی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مدعی شد: گروه دومی که الان تشکیل شده و به نوعی تجزیه شده مجموعه دراویش است، گروهی است که در قم، شیراز و بروجرد حضور دارند و آنها اصولا نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی را قبول ندارند و سرسپردگی آنها به آمریکا و صهیونیست ها مشخص است و خودشان در جاهای مختلف این را اذعان داشته اند.

بیگی در ادامه ادعاهای مذبوحانه خود به منظور پرونده سازی برای دراویش افزود: گروه سومی هم که از این گروه دوم تندروتر هستند، جدیدا ایجاد شده اند و به جنگ مسلحانه معتقدند؛ به همین دلیل هم سلاح تهیه کرده اند و در جاهای مختلف تلاش می کنند تا از سلاح استفاده کنند و در چند مرحله نیز اقداماتی به صورت خاموش و کوچک انجام داده اند، اما بعد از حماسه ۲۲ بهمن به شدت ناراحت و نگران شده اند و به هر ترتیب تلاش می کنند تا به دو هدف برسند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر