اعتراف زبونانه تصوف ستیزان به ظهور “فرقه تکفیریه برچسبیه” برعلیه بزرگان خودحوزه به بهانه صوفی سیتزی!!


 صوفی ستیزان حوزه را به گندتکفیر خودچنان آلوده اند که آیت الله خمینی، مطهری، جوادی آملی، بهجت، … همه و همه به عنوان صوفی یا صوفیگرا مورد لعن و نفرین آخوندکهای حوزه قم و سایرحوزه ها قرار گرفته اند!

این نتیجه کثافتی است اخوندک  تکفیری حرامخوار محمدیزدی و عناصرتحت فرمان او درمجموعه موسوم به جامعه مدرسان تکفیری حوزه علمیه قم امثال مقتدایی خائن و بوشهری جیره خوار و جزایری ریزه خوار امام جمعه قلابی اهواز در طول سالها به بار آورده اند و گندننگ تکفیرشان همه چیز را به کثافت کشیده است!

اختصاصی فرقه نیوز: آشنایی مختصر با فرقه ” برچسبیه”

فرقه برچسبیه، به گروهی از فعالان فرق و ادیان گفته میشود که با تفکرات تکفیری افراطی ضدتصوف در بدنه حوزه نفوذ کرده اند.

به گزارش فرقه نیوز؛ فرقه برچسبیه، به گروهی از فعالان فرق و ادیان گفته میشود که با تفکرات افراطی در بدنه حوزه نفوذ کرده اند.
این فرقه افراطی با جذب و تربیت طلاب به بهانه نقد تصوف، در پی رسیدن به هدف اصلی خود که این هدف تخریب بزرگانی چون؛
آیت الله جوادی آملی
آیت الله بهجت
آیت الله قاضی
شهید مطهری و افرادی که رهبر انقلاب در سخنان خود به عنوان عارف و الگو برای جوانان معرفی کرده است، می باشد.

این فرقه با تکفیر و ‌صوفی معرفی کردن این بزرگان به پرورش تفکرات انحرافی در بدنه حوزه پرداخته است و به خاطر دریافت بودجه های قابل توجه از مراکز حوزوی، شاهد گسترش آن هستیم.
اختصاص دادن فرقه برچسبیه به این افراد به خاطر آن است که به راحتی به افراد مختلف برچسب میزنند و طبق تفکرات آن ها اکثر بزرگان عصر حاضر صوفی هستند و باید مورد لعن و نفرین واقع شوند.
متاسفانه امروزه بزرگان فرقه برچسبیه در بی توجهی و کم بصیرتی مسئولین در حال نفوذ گسترده در بدنه حوزه هستند و این موضوع زنگ خطریست که به راحتی نمی توان از آن چشم پوشی کرد.
دوره های نقد و بررسی تصوف در کشور توسط بزرگان فرقه برچسبیه و پیروان آن برگزار می شود و این افراد با حضور در مراکز حوزوی به پرورش تفکرات انحرافی می پردازند تا شاهد تکفیر بزرگان عصر حاضر توسط طلاب باشیم.
تفکرات فرقه برچسبیه شباهت عجیبی به گروه تکفیری داعش دارد، این فرقه همانند گروه های تکفیری به راحتی برچسب تکفیر به افراد میزنند و آن ها را خارج از بدنه اسلام و اهلبیت معرفی می کنند.
بدون شک اثرات این تفکر انحرافی در چند سال آینده مشاهده خواهد شد و گسترش این تفکرات به جای می رسد که دیگر کسی جرات دفاع از بزرگانی چون آیت الله جوادی آملی، آیت الله بهجت و… در حوزه نخواهد داشت.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر