هاشمی رفسنجانی در برزخی در آن سوی دهلیز زمان ـ موسسه تحقیقاتی فوق مدرن «ایکس» - قسمت ۲


در دومین قسمت از برنامه تحقیقاتی موسسه فوق مدرن «ایکس» در «ارتباط با درگذشت مشکوک و پر از ابهام آیت الله هاشمی رفسنجانی»، با تاریخچه ای از آنچه در ماجرای قتل آیت الله هاشمی روی داده، و احتمالات مختلف برای انجام این پروژه آشنا می شوید. 

روز نوزدهم دی ماه آقای هاشمی رفسنجانی چشم از جهان فرو بست. دو روز بعد مراسم تشییع او با حضور بیش از چهارمیلیون نفر از مردم، بطور خودجوش و کاملا مستقلِ از برنامه چینیهای حاکمیت، با شکوه و جلال هرچه تمامتر برگزار شد.
چند روز بعد از درگذشت ناگهانی هاشمی، دفتر کارش در مجمع تشخیص مصلحت نظام را پلمب و مُهروموم کردند.کرسی ریاست "مجمع تشخیص مصلحت نظام" را به موحدی کرمانی واگذاشتند. منصب "ریاست هیئت امنای دانشگاه آزاد" را به علی اکبر ولایتی – "مشاور مخصوص رهبر نظام در امور بین المللی"ء دادند. 
اکنون دیگر تردیدی نیست که بنا به گفته خانم عفت مرعشی – همسر هاشمی رفسنجانیء یک طرح جامع وبرنامه ریزی شده "هاشمی زدایی" از سر تا پای نظام ، با دقت و فراغت به صورت لاک پشتی در طول سالهای طولانی درحال اجرا بوده است.
 طرحی که با اهانت و حرمت شکنی شاگردان مصباح یزدی در جریان سفر و سخنرانی هاشمی رفسنجانی در حرم حضرت معصومه در قم آغاز شد و با فحاشیها و اهانت های محمدیزدی و مصباح یزدی و شاگردان آنها در طول سالها دنبال شد و با هتاکیهای وقاحت آمیز محموداحمدی نژاد در مناظره های تلویزیونی سال هشتاد و هشت شدت یافت،
از آنجا که علت قطعی مرگ هاشمی بطور مُسَلّم ناشی از خفگی در آب بود و چگونگی وقوع این امر هم تشریح نشده در نتیجه چند احتمال برای "پاره کردن نخ تسبیح جریان اصلاحات" قابل تامل است. 
ادامه دارد...

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر