دکتر محمد ملکی: مردم با حکومتگران ولایی قهر می باشند/ ​نظام در سراشیبی سقوط است


دکتر محمد ملکی در مصاحبه هفتگی خود با شبکه جهانی «دُرّ تی وی» اظهارات رهبر نظام در ارتباط با موضوع «آشتی ملی»، گسترش اعتراضات مردمی بخصوص در استان خوزستان و وضعیت زندانیانی چون شهناز اکملی و دکتر مهدی خزعلی را مورد بررسی قرار داد.

دکتر محمد ملکی گفت، چگونه آقای خامنه ای آن همه اعدامیان دهه ۶۰ و بیش از سی هزار زندانی که در تابستان ۶۷ اعدام شدند را ندید، حال لخت کردن یک پاسدار را در خیابان «که البته ما هم قطعا این کار را محکوم میکنیم» دید، باید به آقای خامنه ای گفت، بله این مردم با هم قهر نیستند ولی با حکومتگران نظام ولایی قطعا قهرند!

دکتر محمد ملکی در ارتباط با گسترش اعتراضات مردم بخصوص در استان خوزستان گفت، تمام اینها مقدمات یک تحول و سقوط حکومت است و تنها عاملی هم که تا کنون باعث شده این حکومت سقوط نکند، ترس بوده است، به عنوان مثال در همین چند روز گذشته بیش از ۲۰ نفر را اعدام کرده اند!

دکتر محمد ملکی گفت بیش از یک ماه است که خانم اکملی را تنها به جرم این که به کشتن فرزندش اعتراض کرده، بازداشت کرده اند و هیچ خبری از ایشان نیست، یا نمونه دیگر دکتر خزعلی میباشد که در این شرایط بد اعتصاب غذا بسر میبرد، مگر آقای خزعلی چه گفته که باید بازداشت شود!؟ 

دکتر محمد ملکی گفت من با هر گونه خشونت مخالفم و همیشه گفته ام که برای دادخواهی باید دادگاههای صالح بین المللی تشکیل شود، ولی به شما حاکمان میگویم که اگر مسلمان می باشید از خدا بترسید و اگر هم مسلمان نیستید از خشم و انتقام این مردم بترسید!

دکتر محمد ملکی در پایان با انتقاد از رضا پهلوی گفت، آقای پهلوی میگوید که در نظر دارد با رئیس جمهور آمریکا ملاقات کند، مگر شما چه کاره هستید، من از فعالان خارج از کشور درخواست میکنم که اختلافات خود را کنار بگذارند و در کنار مردم به این نظام برای برگزاری یک رفراندوم فشار بیاورند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر