عربده کشی مکرر الوات و جهال قرارگاه ثارالله برعلیه مکتب فقر وتصوف در بستر خمینی زدایی و خمینی ستیزی

سایت تکفیری موسوم به "فرقه ها" مینویسد: عدم اعتماد فقرای این فرقه به گروهک تندرو مجذوبان نور و ریزش مخاطبان این سایت باعث شده است که دست اندرکاران این سایت با ترتیب دادن این مصاحبه به اصطلاح اختصاصی اعتماد فقرا را به خود جلب کرده و فعالیت فضای مجازی را منحصر به خود کنند.


سایت تکفیری کذایی موسوم به فرقه ها در ادامه مدعی شده است:

پایگاه خبری مجذوبان نور وابسته به فرقه دراویش در تاریخ ۱۰ اسفند با ترتیب دادن مصاحبه ای اختصاصی با نورعلی تابنده زوایای دیگری از تحمیل نظراتش به قطب این فرقه را نمایان ساخت.

 این سایت خبری از نورعلی تابنده پیرامون فعالیت دراویش در شبکه های اجتماعی سوالی را پرسید که جواب نورعلی تابنده را از چند جهت بررسی می کنیم.

در نگاه اول به راحتی می توان فهمید که متن جواب نورعلی تابنده توسط فرد یا افراد دیگری نوشته شده است. نورعلی تابنده در ابتدا با ابراز این مسئله که وقت کافی برای دخالت در این مسائل را ندارد فعالیت فقرای این فرقه در شبکه های اجتماعی را به تکیه بر عقل خود و مشورت مربوط می سازد.

وی در ادامه به طرز عجیبی نظری متناقض با صحبت قبلی خود مطرح می کند و می گوید: “در شرایط کنونی کلیهٔ گروه‌ها و فعالیت‌های جمعی در فضای مجازی که از آن یاد کردید برای آنکه راه نفوذ مخالفینِ فقر و جُهال بسته شود، بهتر است برای اجتناب از خطر منحل شوند.”

 در ادامه این مصاحبه، هدف شوم گردانندگان این سایت لو می رود و خواننده به راحتی متوجه می شود که این مصاحبه برای سو استفاده گروهک مجذوبان نور از نورعلی تابنده ترتیب داده شده است.

قطب دراویش در ادامه این مصاحبه می گوید:“طبیعتاً وقتی سایت‌های معتبری مانند مجذوبان نور، مزار سلطانی، انتشارات حقیقت و تصوف ایران وجود دارند کفایت امور می‌نماید و دیگر نیازی نیست که اینقدر تعدد گروه‌ها وجود داشته باشد تا خدای ناکرده مشکلاتی از این قبیل ایجاد شود.”

نورعلی تابنده در حالی به اعتبار این سایت اشاره می کند که گویا فراموش کرده است گردانندگان این سایت سال گذشته بدون در نظر گرفتن نظر وی، دستور برگزاری نماز در تجمع اعتراض آمیز دراویش را صادر کرده و موجب اختلاف شدید بین فقرا و بزرگان این فرقه شدند.

این قطب ۸۸ ساله در ادامه با تاکید بر این که فقرا برای فعالیت در شبکه های اجتماعی باید با این سایت هماهنگ باشد زوایای دیگری از انحصاری شدن فعالیت این گروهک تندرو در فضای مجازی را روشن ساخت.

نورعلی تابنده در حالی از فقرای این فرقه درخواست می کند که به این سایت اعتماد کنند که بسیاری از گردانندگان این سایت به دلیل ارتکاب جرایم مختلفی چندین بار بازداشت شده اند و در حال حاضر با رافت دادگاه جمهوری اسلامی ایران و یا قرار وثیقه آزاد هستند.

 عدم اعتماد فقرای این فرقه به گروهک تندرو مجذوبان نور و ریزش مخاطبان این سایت باعث شده است که دست اندرکاران این سایت با ترتیب دادن این مصاحبه به اصطلاح اختصاصی اعتماد فقرا را به خود جلب کرده و فعالیت فضای مجازی را منحصر به خود کنند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر