حجت الاسلام های کرمان از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان مفسدفی الارض نام میبرند

و خواهان به محاکمه کشیدن او در دادگاه ویژه روحانیت به اتهام افساد فی الارض هستند.

در بستر خمینی زدایی و حذف نزدیکترین یاران آیت الله سیدروح الله خمینی، برای خوشایند رهبر، پس از پسر(مهدی هاشمی)، اینک نوبت پدر (آیت الله علی اکبرهاشمی رفسنجانی) است!

برخی آخوندها روز جمعه ۱۶ بهمن ۹۴ در نمازجمعه شهرستان شهربابک استان کرمان دست به اقدامی بی‌سابقه علیه رئیس‌ مجمع تشخیص مصلحت نظام زدند.


سایت تابناک وابسته به پاسدار محسن رضایی دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام، «انار پرس» از رسانه‌های محلی کرمان در این‌باره نوشت: این آخوندها با حضور در محل برگزاری نماز جمعه و قرار گرفتن جلوی جایگاه امام جمعه، پارچه‌نوشته‌ای را رو به نمازگزاران گرفتند که در آن آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به عنوان «مفسد فی‌الارض» معرفی شده بود.
سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور سرکرده قرارگاه مرکزی ضدامام حسین روز دوشنبه 19بهمن 94 با حمله به رفسنجانی گفت: ”برخی چشم دوخته‌اند که اتفاقی بیفتد، در مورد خبرگان هم همین‌طور است، این‌ها خواب‌های پریشانی را دیده‌اند، آن شخصی که دارد موضوع شورای رهبری را مطرح می‌کند آیا نمی‌داند خلاف قانون اساسی حرف می‌زند آن شخصی که سالهای سال بر کانونهای قدرت و ثروت تکیه کرده و خودش و خانواده‌اش بیشترین رانت را در این کشور مصرف کرده‌اند اینطور اظهارنظر می‌کند بعد هم همزمان با دهه فجر می‌آید و شورای نگهبان را زیر سؤال می‌برد “.

سرکرده سپاه موسوم به فجر فارس افزود: ”شمایی که صلاحیت شورای نگهبان را زیر سؤال می‌بری، همین شورای نگهبان نزدیک به ده بار تو را تأیید کرده است، چطور آن ده مرتبه این‌ها خیلی خوب بوده‌اند اما حالا و در یک مقطع برای برهم زدن اوضاع سیاسی کشور همه این‌ها بد شده‌اند، این چه رفتاری است“.

وی با نگرانی افزود: ”مردم باید حواسشان جمع باشد، خط انحراف از ولایت مدتهاست کلید خورده است، فتنه جدید مدتهاست کلید خورده است و انسان متأسف می‌شود که برخی سردمداران فتنه جدید از سابقون در انقلاب اسلامی هستند، خیلی باید دقت کنیم انتخابات آینده از والفجر ۸ یا بالاتر است یا کمتر از آن نیست“.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر