کرم ریزی حقیرانه فرقه تکفیری شیطان پرست "ادیان و فرق" خفاش صفت


جنایتکاران تکفیری فرقه و ادیان جز توطئه ریزیهای تبهکارانه طرحی برای گذران شبانروز تیرهء خود ندارند. از بی آبرویی نیز باکی ندارند، چون در جبلت آنها آبروئی مندمج نشده است. 

خوشحال و دست افشان و پایکوبان از آنند که با کرم ریزی مانع برگزاری کنگره بزرگداشت چهار عارف خراسانی شده اند! خاک برسر این همه شیطان صفتی تکفیری!

این تاریکی پرستان تکفیری سیاهدل، اسلام ستیز خمینی زدا هستند.

سایت کافر تکفیری ضاله موسوم به "فرقه نیوز"!! وابسته به فرقه تکفیری "ادیان و فرق" در مقاله متعفن زیر عنوان "هدف اصلی برگزاری همایش "تجلیل از عرفای خراسان" مینویسد:


به روز شده در:  ۱۳:۰۸ - ۱۳۹۴ دوشنبه ۳ اسفند 

پس از افشاگری فرقه نیوز در مورد اهداف شوم برگزار کنندگان این همایش، مسئولان صداوسیما در اقدامی هرچند دیر اما تحسین برانگیز از برگزاری این همایش ممانعت به عمل آوردند.

به گزارش فرقه نیوز، از اوایل بهمن ماه اتاق فکر فرقه صوفیه با تبلیغ سراسری برگزاری همایشی با عنوان" کنگره بزرگداشت عرفای خراسان" و برنامه ریزی برای تقارن اختتامیه این همایش با روز سوم اسفند (روز خودخوانده درویش) فعالیت های خود را برای تبلیغ یکی از اقطاب خود تشدید کردند.

دراویش با استفاده از یک تاکتیک قدیمی و تکراری سعی بر موجه نشان دادن این همایش کردند و با اجاره سالن همایش های صدا و سیما و جلب نظر مسئولان این ارگان، قصد تبلیغ فرقه صوفیه را در بین اهالی فلسفه و عرفان داشتند.

پس از افشاگری فرقه نیوز (اینجا) در مورد اهداف شوم برگزار کنندگان این همایش، مسئولان صداوسیما در اقدامی هرچند دیر اما تحسین برانگیز از برگزاری این همایش ممانعت به عمل آوردند.

گفتنی است دبیر این همایش (ع ص) از متنفذین فرقه دراویش گنابادیه بود که تاکنون چند بار دستگیر و دارای سابقه می باشد.

نورعلی شاه ثانی که بود؟

قطب دوم فرقه، ملاعلی بیدختی ملقب نورعلی شاه ثانی در 17 ربیع الثانی 1284 متولد شده و در 15 ربیع الاول 1337 در مسیر کاشان کشته می شود[1]

وی پس از قتل ملاسلطان به قطبیت دراویش رسید.

وی از همان ابتدای قطبیت به بهانه پیداکردن قاتل پدرش جنایات زیادی علیه مردم گناباد انجام داد؛ تا حدی که مردم این شهر علیه او قیامی را تشکیل دادند و او مجبور شد گناباد را ترک کند.

نورعلی شاه ثانی در 10 سال حکومتش بر مردم گناباد بهترین املاک و قنوات این شهرستان را غصب کرد و پس از احداث بنایی در کنار قبر پدرش اماکن اطراف و کارونسرای بیدخت را تصاحب کرد.

مردم منطقه که به دلیل وابستگی این فرقه به حکومت قاجار و پهلوی از بازپس گیری املاک خود مایوس بودند با نوشتن استفتائی از مراجع تقلید کمک خواستند.

وی پس از فرار از گناباد به کاشان رفت و در آنجا به علت اقدام به تجاوز به زنان یکی از مریدانش توسط همسر این زن کشته شد.

نورعلی تابنده قطب فعلی این فرقه برای تطهیر چهره نورعلی شاه ثانی در اسفندماه سال 1392 گفت: ایشان به خاطر دوری از شهرت متواری شدند حتی در جاهای که شناخته می‌شدند مردم به او می گفتند اگر بخواهی از اینجا بری تو را می‌کشیم و از قبرت امامزاده درست می کنیم!

نورعلی شاه ثانی همچنین در اقدامی شرم آور با انتساب پیامبر اکرم به اقطاب این فرقه پیامبر را صوفی خواند.

پایه علمی نورعلی شاه ثانی آنقدر ضعیف است که دراویش در اقدامی ساده لوحانه کتاب قلزم را به وی منسوب کردند.

با سیری گذرا در کتب و آثار اقطاب و بزرگان فرقه صوفیه متوجه میشویم "قلزم" قبل از دهه 80 هیچ وجود خارجی نداشته است و هیچ‌کدام از اقطاب فرقه از این کتاب به عنوان منبع یا سند استفاده نکرده‌اند.

یکی از معتبرترین کتب فرقه صوفیه کتاب "تجلی حقیقت در اسرار فاجعه کربلا " است که توسط سلطانحسین تابنده نوشته شده است. خوشبختانه وجود این کتاب مهر بطلان کتاب "قلزم" است، زیرا در این کتاب از مقتل‌های مختلف استفاده شده است ولی هیچ نامی از پنج جلد مقتل قلزم برده نشده است!

پی نوشت:


[1] برگرفته از کتاب خورشید تابنده، نویسنده علی تابنده

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر