محفل نفوذ تکفیری ضاله بیچاره موسوم به "اداره فِرَق و ادیان" در کار خود زنی است

الحمدلله جعل اعدائنا من الحمقاء
دشمنان و معاندان تکفیری آیت الله سیدروح الله خمینی در بسترخمینی ستیزی و خمینی زدایی همچنان برطبل دشمنی بامیراث معنوی آیت الله سیدروح الله خمینی میکوبند. 
این احمقها، از سر جبلت تکفیری و منحرفی که دارند، برای لاپوشانی خصومت تکفیری خود با میراث آیت الله خمینی ناشیانه به تصوف هجمه و حمله میکنند.
اوهام پوچ این شاگردان شیطان که در قالب کلمات و عبارات تکفیری از دهانشان مانند زبانه های دوزخ بیرون میزند، ارزش اعتنا ندارد، فقط برای ثبت در تاریخ در سطورزیر انعکاس مییابد.

حجت الاسلام محمدجواد حاج علی اکبری رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور در گفتگو با خبرنگار فرقه نیوز اظهار داشت: صوفیه قدیم و جدید مشترک لفظی هستند و به‌هیچ‌وجه باهم یکی نیستند زیرا صوفیه قدیم نظام‌مند بوده ولی به‌مرور در معرض نفوذ عناصر سیاسی قرار گرفتند، البته هر جریان صوفیه از همان زمان پیدایش یک جریان انحرافی در حوزه‌های مرتبت بافکر دینی بوده و به‌شدت مورد مذمت اولیاء خدا و عارفان حقیقی بودند.

وی در ادامه با اشاره به بی هویتی چنین جریاناتی در طرول تاریخ اشاره کرد و افزود: مجموعه‌های که دارای مبانی فکری محکمی نیستند حرکت ژله‌ای پیدا می‌کنند و هرکجا که گرفتار بحران هویتی می‌شوند به هرکجا چنگ می‌زنند تا هویت ازدست‌رفته خود را به نحوی به دست آورند تا یک آورده‌ای برای آن‌ها داشته باشد.

حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری با بیان انحرافات صوفیه جدید به ارتباط این گروه با نهضت آزادی اشاره کرد و گفت: هر دو گروه یک جریان منحرف فکری هستند که از پس‌ دچارشدن به انحرافات فکری و سیاسی شدیداً ریزش کردند به عضویت نهضت آزادی درآمدند تا مبانی فکری آن‌ها در مباحث جهاد و قصاص و موارد مختلف دیگر دچار چالش شود و همین امر بطلان و انحراف این دو گروه را ثابت می‌کند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر