عربده کشی تکفیریهای دین فروش و دنیاخوار برعلیه حجت الاسلام دکترسیدمحمدخاتمی

فرقه فاسد مفسد تکفیری ضاله منحرف فتنه انگیز و کانون دم و دنبالچه های سعید امامی در سایت تکفیری موسوم به دیده بان جبهه معارض انقلاب اسلامی!!! به عربده کشی های تکفیری خود طول و عرض جدیدی میبخشد تا به خیال خود راه را بر اصلاحات و اعتدال سدکرده، و بقایای مملکت را "ملاخور" نماید.


سایت تکفیری دیده بان وابسته به فرقه تکفیری نفوذی در اداره تکفیری فرق و ادیان با کمال وقاحت مینویسد: قابل توجه دادستان كل كشور


اقدام قابل پيگيري روزنامه اطلاعات در تبليغ سران فتنه

روزنامه اطلاعات در اقدامی خلاف قانون، عکس و خبری از یکی از عناصر فتنه 88 را در شماره امروز خود منتشر کرد. وی همچنین پای کار اصلی برگزاری جشن‌های تولد برای این دوست فتنه‌گر است و غالب این جشن‌تولدها در مجموعه روزنامه اطلاعات برگزار می‌شود.


به گزارش ديده بان به نقل از تسنيم، روزنامه اطلاعات به مدیر مسئولی سید محمود دعایی، عکس و خبری از یکی از عناصر فعال در فتنه 88 را در شماره امروز خود منتشر کرده است.

تعمد در انتشار و ضریب دادن به خبر گفت‌وگوی روزنامه لبنانی السفیر با رئیس‌جمهور اسبق در حالی است که طبق حکم قضایی، انتشار خبر و تصویر وی در رسانه‌ها ممنوع اعلام شده است.

روزنامه اطلاعات، یکی از روزنامه‌هایی است که مستقیماً با پول بیت‌المال اداره می‌شود و حجت‌الاسلام دعایی، علاوه بر مدیر مسئول، نماینده ولی فقیه در این رسانه است، و در شرایطی که انتظار از چنین رسانه‌ای برای رعایت قانون (فارغ از پذیرش یا عدم‌پذیرش ذهنی آن) بیش از سایر رسانه‌هاست، روزنامه اطلاعات اقدام به زیر پا گذاشتن حکم قوه قضائیه کرده است.

نکته قابل توجه این‌جاست که این اقدام برای چندمین بار از زمان اعلام ممنوع‌التصویری رئیس‌جمهور اسبق صورت می‌گیرد که شائبه سهوی بودن این اقدام را از بین برده است.

سیدمحمود دعایی پای کار اصلی برگزاری جشن‌های تولد برای دوست چندین ساله خود (خاتمی) است و غالب این جشن‌تولدها در مجموعه روزنامه اطلاعات و با هزینه‌های این روزنامه انجام می‌شود. وی همچنین در برخی مراسم پیام این فتنه‌گر را قرائت کرده است.

علی‌رغم مغایرت صریح و روشن این‌گونه اقدامات روزنامه اطلاعات با حکم مسئولان قضایی کشور، تاکنون هیچ تذکری از ناحیه هیئت نظارت بر مطبوعات و معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد به این روزنامه داده نشده است. با این حال هیئت نظارت بر مطبوعات پرونده روزنامه وطن امروز را به‌اتهام توهین به پادشاه سعودی به دادگاه ارجاع کرده است.یکشنبه, 15 آذر 1394

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر