انجمن حجتیه تلاش میکرد راه را برسلطه نکبت دجال بازکند، تا شرایطِ

لازم، مشتمل بر فقر و فحشاء و فساد و مفسده و جهل و حمق و بلاهت و کینه و خشونت و دروغگویی جمع شود، و خروج امام زمان ضرورت یابد.

آیت الله دستغیب شیرازی با اشاره به چگونگی به فراموشی سپردن منشور روحانیت پس از درگذشت آیت الله العظمی سیدروح الله خمینی، مینویسد که پروژه نفوذ بزرگ در کلیه ارکان نظام حاکم بر ایران در فردای فوت آیت الله خمینی توسط انجمن حجتیه کلید خورد، و اشغال کلیه ارکان تصمیم سازی و تصمیمگیری تدریجا و بویژه در هشت سال دوران دولت محموداحمدی نژاد اجرائی شد.

جمهوری اسلامی که بنیانگذار آن مرحوم حضرت امام خمینی (رحمه اللّه) و مردم از جان گذشته ایران بود، تفکّر نفوذی انجمن حجتیه در طی ده سال سعی کرد که نفوذ کند اما با تذکرات و امر به معروف و نهی از منکر آن رهبر بزرگ کمتر توفیق پیدا کرد. پس از وفات حضرتش هر چند در تمام ارگان ها حتّی شورای نگهبان از طریق تصویب نظریه استصوابی، و همچنین مجلس شورای اسلامی رخنه کرد و به پیشرفت هایی دست یافت و تیر آخرش را از سال ۸۴ تا ۹۲ به وسیله تحمیل ریاست جمهوری انداخت؛ اما علماء عامل و مؤمنین با فهم با امر به معروف و نهی از منکر و به دستور امام امّت (رحمه اللّه) که ضرر این تفکّر را به خوبی می دانست که می خواهند جامعه به فساد کشیده شود و فقر مسلط شود تا امام زمان (علیه السلام) ظهور پیدا کند به مسئولین تذکر داد که مواظب باشید مبادا تفکر این افراد منحرف از مفاهیم اسلام و قرآن بر این جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی سلطه پیدا کند، جلو این تفکّر ایستادند و تا حدی از پیشرفت آن ها جلوگیری کردند. از این به بعد نیز به کمک خداوند و معصومین علیهم السلام این کار صورت خواهد گرفت و اسلام محمدی همانند گذشته به پیشرفت خود ادامه خواهد داد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر