فرقه بسیج هم مانند فرقه داعش رسالتی جهانی دارد!

سایت تکفیری ضاله فرقه نیوز، یکی از بوقهای فرقه ضاله تکفیری موسوم به اداره فرق و ادیان مدعی شد که آخوندی موسوم به احمد میرعمادی صبح امروز در دیدار با جمعی از پاسداران و بسیجیان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان دعوی کرد که:زمانی که صحبت از بسیج است باید پا را فراتر گذاشت و افق دید را وسعت بخشید چرا که بسیج رسالت جهانی دارد. 
به گزارش سایت تکفیری ضاله فرقه نیوز وابسته به موسسه تکفیری ضاله حق ستیز موسوم به موسسه حق پژوهی خراسان از زمره بوقها و پایگاه های فرقه تکفیری ضاله موسوم به اداره فرق و ادیان این آخوند فرقه گرا به صراحت از دخالت در کشورهای منطقه به منظور برهم ریختن نظم در دنیا صحبت کرده و ضمن طرح ادعاهای گزاف افزوده است:
الگوی تشکیل بسیج در سایه کشورهای اسلامی امری امکان پذیر است و اکنون تشکیل بسیج امری امکان پذیر و موفقیت آمیز به عنوان یک تفکر به کشورهای اسلامی نیز سرایت کرده است که نمونه آن را می توان در حزب الله لبنان، سوریه، عراق و یمن شاهد بود.


نماینده ولی فقیه در استان لرستان و خطیب جمعه مردم خرم آباد ادامه داد: بسیج با توجه به کارکردش در ایران یک تجربه گران سنگی است که امروز کارایی جهانی دارد و تفکر بسیجی برخواسته از ایمان، اخلاص، ایثار و شهادت و شکست ناپذیر است و ریشه در تفکر اسلامی دارد.

آخوند میرعمادی، داشتن اندیشه و تفکر جهانی را شرط تشکیل بسیج جهانی دانست و افزود: تفکر بسیجی برخواسته از اسلام ناب است و ریشه در دو عامل قرآن و عترت دارد.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی در ادامه وحدت و یکپارچگی را شرط دیگر جهانی شدن تفکر بسیجی عنوان کرد و بیان داشت: تفکر بسیجی بهترین محور وحدت برای ملت های مظلوم جهان اسلام است. بسیج اندیشه ای فرقه گرایی ندارد. اندیشه بسیج اندیشه اسلامی الهی است و زیر چتر قرآن و عترت قرار دارد.

وی داشتن ساختار سازمان را یکی از مولفه های خوب بسیج عنوان کرد و گفت:ساختیار بسیج ساختاری مستحکم هم به صورت بیرونی و هم به صورت درونی است که مورد حیرت نظریه پردازان سیاسی دنیا شده است؛ ساختاری است که تاثیر می گذارد اما تاثیر نمی پذیرد.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به تلاش دشمن به نفوذ در بخش های مختلف کشور افزود: دشمن تمام تلاش خود را برای نفوذ به کشور به کار بسته است اما تاکنون نتوانسته است به تشکیلات بسیج نفوذ کند چرا که رمز عدم این نفوذ ناپذیری ولایت مداری و بر محور ولایت حرکت کردن است. بسیج تابع رهبری است و به گونه ای بنا شده که رهبری شجاع، عادل و با بصیرت دارد.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی تکلیف گرایی را یکی دیگر از خصوصیات بسیجیان دانست و تصریح کرد: بسیج بر اساس تکلیف عمل می کند و وظایف مشخص و محدود شده ای ندارد.

وی ادامه داد: ایثار و اخلاص کریمانه ویژگی دیگر بسیجیان است چرا که زمانی اقدام به کاری می کند انتظار پاداش و لوح سپاس ندارد.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: از دیگر ساختارهای بسیج بصیرت، روشن بینی، دشمن شناسی و دوست شناسی است این عوامل است که به بسیج عمق می بخشد و پایه ها را مستحکم می کند. امروز باید دوباره رسالت بسیج را مرور کنیم و آن را بشناسیم.

خطیب جمعه مردم خرم آباد با اشاره به اینکه افرادی تلاش می کنند تفکر بسیجی را به حاشیه بکشانند عنوان کرد: بسیج چیزی نیست که به حاشیه برود چرا که یک اندیشه است.

وی گفت: امروز همه ملت ایران بسیجی است و باید مواظب باشند و با رهنمودهای رهبری آن را حفظ کنند. امروزه نقش بسیج بسیار موثرتر از قبل شده است؛ امروز بسیج می تواند دنیا را اداره کند و زمینه ظهور امام زمان (عج) را فراهم نماید. / سفیرافلاک

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر