توطئه های جدید فرقه تکفیری "اداره فرق و ادیان" بر علیه نحله های معنویت گرا

بررسی آخرین اخبار مرتبط با فرقه ها و نحله های نوظهور با حضور مسئولان مربوطه از برنامه های دیگر این کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در روز یکشنبه است. در نشست روز یکشنبهء هفته پیش رو لایحه چگونگی تشکیل و نحوه رسیدگی هیات های انضباطی نیروهای مسلح - که به صورت دوشوری به این کمیسیون ارجاع شده است- بررسی و تعیین تکلیف خواهد شد.

به گزارش فرقه نیوز، کمیسیون های مجلس شورای اسلامی این هفته نیز شاهد رفت و آمد وزرا و مسئولان اجرایی و بحث و بررسی درباره طرح ها و لوایح جدید و گذشته هستند؛ اعضای چند کمیسیون نیز، با سفر به استان‌های مختلف به بررسی مسائل حوزه کاری خود در سطح استان ها می‌پردازند.

کمیسیون اصل ۹۰ در جلسات روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده به بررسی شکایات واصله از بخش های مختلف به این کمیسیون می پردازد.

کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در روز شنبه ۳۰ آبان ماه وضعیت صندوق ذخیره فرهنگیان را بررسی می کند و در روز یکشنبه اول آذر ماه نیز میزبان علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش است تا به سوالات ۹ نفر از نمایندگان پاسخ دهد؛ وزیر آموزش و پرورش در این روز همچنین گزارش نحوه اجرای قانون الحاق یک تبصره به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی و نیز آخرین وضعیت اجرای رتبه بندی معلمان را ارائه می کند.

اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات در روز دوشنبه میزبان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خواهند بود تا به بررسی مسائل فرهنگی دانشگاه ها بپردازند؛ در این روز محمد فرهادی وزیر علوم برای پاسخ به سوالات ۱۰ نفر از نمایندگان در کمیسیون حضور می یابد.

اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس روز یکشنبه هفته پیش رو با دعوت از معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گزارش عملکرد این سازمان را دریافت می کنند.

بررسی طرح یکسان سازی مزایا و حقوق کارکنان قرارداد معین کارورهای برق با سایر کارمندان پیمانی و رسمی و بررسی طرح تعیین تکلیف بیمه اعضای صندوق بازنشستگی آینده ساز از دیگر دستور کارهای کمیسیون اجتماعی در روز یکشنبه است.

اعضای کمیسیون اجتماعی روزهای دوشنبه تا چهارشنبه هفته آینده به کرمان و جیرفت سفر می کنند.

اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در نشست روز یکشنبه مواد ارجاعی لایحه بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث را بررسی و تعیین تکلیف می کنند و در روز دوشنبه نیز با دعوت از علی طیب نیا، وزیر امور اقتصادی و دارایی پاسخ های وی را به سوالات ۱۰ نفر از نمایندگان دریافت می کنند.

جلسه اعضای هیات تحقیق و تفحض از عملکرد سهام عدالت دستور کار دیگر کمیسیون اقتصادی در روز یکشنبه است؛ اعضای این کمیسیون در روز سه شنبه نیز از سازمان بورس و اوراق بهادار بازدید می کند.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نشست روز یکشنبه هفته پیش رو به ادامه بررسی لایحه تعیین حدود مرز دریایی در دریای عمان بین دولت های ایران و عمان، می پردازد؛ در این روز لایحه چگونگی تشکیل و نحوه رسیدگی هیات های انضباطی نیروهای مسلح که به صورت دوشوری به این کمیسیون ارجاع شده است نیز بررسی و تعیین تکلیف خواهد شد.

بررسی آخرین اخبار مرتبط با فرقه ها و نحله های نوظهور با حضور مسئولان مربوطه از برنامه های دیگر این کمیسیون در روز یکشنبه است.

اعضای کمیسیون امنیت ملی در روز دوشنبه آخرین تحولات مرتبط با انتفاضه سوم فلسطین را با حضور مسئولان ذیربط بررسی می‌کنند و در روز سه شنبه نیز، اعضای هیات رئیسه این کمیسیون روند اجرای برجام و نیز اقدامات گروه تروریستی داعش را بررسی می کنند. / مهر

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر