فضولیهای مرکز تکفیری ضاله موسوم به "اداره فِرَق و ادیان" بر علیه جهان بینی آیت الله خمینی

پایگاه انحرافی بدعت سازان تکفیری ضاله موسوم به اداره فرق و ادیان سالهای مدید است که پرچم ستیزه با آیت الله سیدروح الله خمینی را به اهتزاز درآورده و با مبانی جهان بینی آیت الله خمینی - که مستقر و مستوی برپایه طریقت فقر و درویشی و مکتب تصوف و عرفان اسلامی است-  به معارضه و مبارزه در سمت و سوی تحریف و تخریب مشغولند.
اما اصل اساسی جهان بینی آیت الله سیدروح الله خمینی که مورد معاندت و عداوت تکفیریان و دشمنان اسلام ناب مصطفوی  و طریقت علوی است بر مبانی ثلاثهء انسان کامل، وحدت وجود، و کدح الی الرب دور میزند، چنان که آیت الله سیدروح الله خمینی میگوید:
آن که دل بگسلد از هردو جهان درویش است
آن که بگذشت ز پیدا و نهان درویش است
اما بیخردی و کج طبعی جبلی  نااهلان ابله، سبب خرده گیری احمقانه آنها نسبت به جهان بینی آیت الله سیدروح الله خمینی گشته است. اکنون شمه ای از اوهام کودکانه این جوجه های قدقد زن را به نقل از پایگاه تکفیری ضاله موسوم به "فرقه نیوز" از شمار بوقهایِ مرکز تکفیری ضاله موسوم به اداره منحوس فرق وادیان ملاحظه بفرمائید:


ساخت بدعتی عجیب و غریب در فرقه سیاسی صوفیه

فرقه سیاسی صوفیه پس از انتشار ویژه نامه "مهرمجذوب" که در آن از نورعلی تابنده به عنوان مصداق اهلبیت در عصر حاضر نام برده شده بود بار دیگر با انتشار مطلبی از بدعتی عجیب در این فرقه رونمایی کرد.

به گزارش فرقه نیوز، به روز شده در - ۱۳۹۴ شنبه ۱۶ آبان - فرقه سیاسی صوفیه پس از انتشار ویژه نامه "مهرمجذوب" که در آن از نورعلی تابنده به عنوان مصداق اهلبیت در عصر حاضر نام برده شده بود بار دیگر با انتشار مطلبی از بدعتی عجیب در این فرقه رونمایی کرد.

نویسنده این متن که چندی قبل با مطلبی اهانت بار بدعت جدیدی در این فرقه سیاسی به وجود آورده بود این بار در اقدامی عجیب به تشویق فقرا به سجده به اقطاب و شیوخ این فرقه تحت عنوان سجده بر خدا پرداخته است!

در قسمتی از این ویژه نامه که در بین اعضای این فرقه پخش شده است می خوانیم:

سالکان طریقت تصوف و عرفان که مشغول اطاعت امر انسانی هستند و همچون رسول الله و ائمه اطهار با رسیدن به مقام فناء فی الله از نفس رسته و به خدا پیوسته است در باطن امر مشغول سجده به وی و در حقیقت مشغول سجده به خدای تعالی هستند. سجده به او و عبادت و پرستش او و ثنا و ستایش او نه سجده و عبادت و ستایش جسم آدم، که سجده و عبادت و ثنا و ستایش عکس رخ یار بود.

خبرهای تکمیلی در این زمینه به همراه با مستندات به زودی از طرف پایگاه خبری فرقه نیوز منتشر خواهد شد.

ادامه دارد.../ سجاد تنها

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر