توهین وقیحانه اداره فرق و ادیان به مردم شریف و عرفان دوست بروجرد بخشودنی نیست

اتهام ها و برچسب های وارد شده به مردم شریف بروجرد توسط دیوانه های تکفیری وابسته به فرقه ضاله "فرق و ادیان" و سایتهای ضاله تکفیری از قبیل فرقه نیوز متعلق به پایگاه حق ستیزی موسوم به موسسه حق پژوهی!! تکفیری خراسان، مردم بروجرد را دچار تهوع و انزجار از این همه وقاحت و بیشرمی نموده است. مردم شریف و عرفان دوست بروجرد اجازه نمیدهند که مشتی جَهَله بیسروپای بیسواد تکفیری اوباش با این قبیل اتهام زنی ها چهره بروجرد را مخدوش نمایند. مارمولکهای تکفیری مفسد فی الارض خزیده در عبا و عمامه با طرح اباطیل ابلهانه و اراجیف احمقانه در تلاش برای تخریب چهره بروجرد و مردم بزرگوار و اسلام دوست این شهر میباشند، غافل از آن که ریشه شوم و مشئوم  این طرح های شوم شیطانی تفرقه انگیز که توسط مشتی تکفیری ضالّ مُضلّ طراحی میشود،  از چشم افکار عمومی پنهان نیست.

مردم بروجرد اجازه نخواهند داد تا فرقه صوفیه چهره انقلابی این شهر را مخدوش کند

به روز شده در: ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۴ شنبه ۹ آبان

مدیر تشکل فضلای بروجردی سراسر کشور عمل غیراخلاقی این فرقه در شهر بروجرد را محکوم کرد و افزود: مردم شهید پرور بروجرد و طلاب تلاشگر این شهر اجازه نخواهند داد تا فرقه صوفیه با انجام اعمال غیراخلاقی خود چهره این شهر انقلابی را مخدوش کنند.

حجت الاسلام حمید رضا روشن بین بروجردی مدیر تشکل فضلای بروجردی سراسر کشور، در گفتگو با خبرنگار فرقه نیوز با بیان این که صوفیه یکی از نقاط منفی جامعه کنونی محسوب می‌شود گفت: این فرقه مورد حمایت بی‌قید و شرط رسانه‌های معاند نظام قرار گرفته است.

وی در ادامه گفت: این فرقه با استفاده از شیوه مرید و مرادپروری به تبلیغ افکار انحرافی خود می پردازد و با سخنان زیبا ولی بی‌محتوا سعی دارد خود را مرید و نظرکرده خداوند معرفی کند.

حجت الاسلام روشن بین در ادامه با اشاره به فعالیت سیاسی این فرقه در سال های اخیر گفت: وقتی این فرقه جنبه سیاسی پیدا کرده است دیگر ارگان‌ها هم باید فعال باشند و با این فرقه سیاسی برخورد کنند.

مدیر تشکل فضلای بروجردی سراسر کشور در ادامه گفت: هر عرفانی که با شریعت منطبق نباشد مردود است و این فرقه با اعمال غیر اخلاقی خود ثابت کرد که با شریعت بیگانه است و به اسم عرفان در حال ترویج تفکرات انحرافی خود است.

وی در ادامه عمل غیراخلاقی این فرقه در شهر بروجرد را محکوم کرد و افزود: مردم شهید پرور بروجرد و طلاب تلاشگر این شهر اجازه نخواهند داد تا فرقه صوفیه با انجام اعمال غیراخلاقی خود چهره این شهر انقلابی را مخدوش کنند.

گفتگو: سجادتنها

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر