بازهم فرقه ننگین تکفیری موسوم به اداره فرق و ادیان ناشیگری کرد !

بی آبرویی های فرقه ضاله تکفیری موسوم به اداره فرق و ادیان حد و مقیاس ندارد. یک روز سند جعلی سرهم بندی میکنند تا جناب آقای دکتراحمدشهید گزارشگرویژه شورای حقوق بشرسازمان ملل متحد را متهم به رشوه خواری بنمایند، یک روز هم یک بسیجی مغزشویی را با ساندویچ و ساندیسی زیر بغل روانه مجلس دراویش میکنند تا برهنه شود و  بخیال خودشان غائله ای براه بیندازند.
ترسی هم از بی آبروتر شدن ندارند. میگویند ما که در سطح افکارعمومی بین المللی آبرویی برای نظام باقی نگذاشته ایم، اینهم روی بقیه خرابکاریهایمان !
اما نکته جالب این وسط آن است که طراح این ترفند خنده دار و مُضحک برای به مضحکه کشاندن وزیرتحمیلی اطلاعات و اطلاعات سپاه - بسیج این بار به ریش یک بابایی دخیل بسته که خودش با سوء استفاده از هایوهویهای براه انداخته شده توسط "عبدل مارمولک" ها موفق به غصب کرسی نمایندگی مجلس شورا از شهر بروجرد شد و حق الناس را بالا کشید.
این منحرفهای تکفیری که حیا ندارند، میگویند ما اینهمه خیانت کردیم و انقلاب دزدی نمودیم، حالا اینهم روش.
نکته جالبتر این که اراجیف منتشره در سایت ضاله تکفیری موسوم به فرقه نیوز وابسته به موسسه حق ستیزی در خراسان توسطسایت ضاله تکفیری موسوم به ادیان نیوز در قم  به عنوان دو شاخ "عِجل" کفر و شرک و بیماری قلبی - فی قلوبهم مرض فزادهم الله مرضا- باز نشخوار میشود. زیرا ان الشیاطین لیوحون الی اولیائهم.
این دزدان انقلاب و دم و دنبالچه های سعید امامی ورد زبانشان کرده اند که این همه آبروریزی برای نظام درسطح بین المللی و در افکار عمومی مردم دنیا به بار آورده ایم، حالا چه عیب دارد؟ این هم روش !


ادیان نیوز: بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سبقه تاریخی و اسلامی شهر بروجرد اظهار داشت: شهرستان بروجرد از قدیم به دارالمومنین معروف بوده است و مردم این شهر چه قبل از انقلاب چه بعد از انقلاب در مسائل سیاسی و مذهبی حضور فعال داشته‌اند و در هشت سال دفاع مقدس 1500 شهید به اسلام هدیه کرده اند.
وی در ادامه با اشاره به فعالیت فرقه های انحرافی در شهرهای مذهبی گفت: در طول تاریخ این شهر مورد هجوم جریانات انحرافی بسیاری شده است تا با تضعیف اعتقادات بستر فعال این شهر را زیر سوال ببرند زیرا هر سال شاهد پرشور‌تر شدن حضور مردم بروجرد در مراسمات سیاسی و مذهبی هستیم.
وی ادامه داد: حضور مرجع بزرگ شیعه آیت الله بروجردی و دیگر علما سد راه اینگونه افراد در قالب فرقه‌های مختلف بوده است. فرقه‌هایی که بعضا در بین جوامع اسلامی رشد می‌کنند فرقه‌های هستند که انتهای زنجیره هدایت آن‌ها به جریانات اروپایی و انگلیسی بر می‌گردد که تلاش می‌کنند در بدنه اسلام مخصوصا جوانان شیعه انحرافات اعتقادی، اخلاقی به وجود آورند تا باعث سست شدن پایه‌های اعتقادی و باورهای آن‌ها شوند تا از این طریق پیشرفت‌های انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی دیده نشود.
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی به اعتقادات غلط بعضی از فرقه ها از جمله صوفیه اشاره کرد و افزود: مردم شهرستان بروجرد هوشیار هستند و اجازه نمی‌دهند با عملکرد عده ای انگشت شمار بصیرت و اعتقادات این شهر زیر سوال برود.
وی ادامه داد: هر حرکتی که با اصول اسلام منطبق نباشد و واجبی را تضعیف و منکری را ترویج کند بدعت محسوب می‌شود و قطعا توسط مردم بروجرد محکوم است.
بهرام بیرانوند عمل غیر اخلاقی فرقه صوفیه را در این شهر محکوم کرد و گفت: این رفتار فرقه صوفیه نشان از انحراف این فرقه است و ربطی به مردم شهید پرور بروجرد ندارد.
وی ادامه داد: مردم بروجرد قطعا با این حرکت غیراخلاقی فرقه صوفیه برخورد خواهند کرد و اجازه نمی دهند که فرقه های انحرافی به خصوص فرقه صوفیه چهره انقلابی و شهیدپرور بروجرد را مخدوش کنند./ گفتگو:سجاد تنها
منبع: فرقه نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر