دروغپردازیهای فضاحت آمیز اداره تکفیری ضاله فرق و ادیان

چنتهء خالیِ گردانندگان و دست اندرکاران تکفیری آن را نشان میدهد!این روزها گردانندگان 
تکفیری 
نادان و ابله و بغایت بیسواد 
اداره تکفیری فرق و ادیان 
که پرده از دست خالیشان در ادله باز شده به دروغپردازیهای فضاحت آمیز و رسوا روی آورده اند. معلوم است که اسلامی که این جانوران از آن دم میزنند رویِ سیاهِ همه 
تکفیریهای عالم 
را سفید کرده است!

ظاهرا چندی پیش چندتا از افراد مغزشویی شده را فرستاده بودند به محل اقامه نماز مسلمانان راستین - همان گروهی که آیت الله سیدروح الله خمینی برای آنها امان جامع و کامل صادر کرده بود- تا اخلال به پا کنند! این "چندتا جوجه خبرچین" هم بلند شده بودند و لباسهایشان را از تنشان درآورده بودند تا این اتهام را به مجلس درویشها ببندند!! حالا سایت 
تکفیری ضاله فرقه نیوز  
در همین باره چنین مینویسد.به گزارش فرقه نیوز، یکی از اعضای فرقه صوفیه در شهر بروجرد در اقدامی زشت و زننده با حضور در جلسه به اصطلاح عرفانی این فرقه پس از ورود ماذون بروجرد (نماینده این فرقه در شهر بروجرد)، در مقابل دیدگان زن و مرد به طور کامل برهنه شد تا عشق و علاقه خود را به صوفیه به این شکل قبیح نشان دهد!

این حرکت زشت و زننده باعث اعتراض شدید حضار این جلسه شد و کار به جایی رسید که 6 نفر از دراویش شهر بروجرد پس از پی بردن به سلوک پوشالی صوفیه از این فرقه اعلام برائت کردند.

گفتنی است چندی قبل یکی از فقرای این فرقه در شهر کرج به علت سواستفاده جنسی یکی از سران این فرقه سیاسی از نزدیکانش، اقدام به خودسوزی کرد و اتاق فکر این فرقه سیاسی برای توجیه این رسوایی بزرگ مدعی شد این شخص پس از رسیدن به مرحله‌ای خاص از عرفان از خود بی‌خود شده و اقدام به خودسوزی کرده است! 

در همین موازات، سایر دست پروردگان همین تکفیریها چنین دروغهایی را به تنور زده بودند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر