دیدار مدیر مرکز موسوم به "موسسه راهبردی حق پژوهی" با یکی از اعضای مجلس

اولئک هم الغافلون

مدیر یکی از مراکز تکفیری حق ستیز  در خراسان موسوم به "موسسه حق پژوهی"!! - آقای مرتضی امین نیا- بایکی از اعضای کمیسیون (ضد) فرهنگی مجلس - آخوندی موسوم به آقای پژمانفر غاصب نمایندگی مردم مشهد در مجلس، که کارنامه بسیار ننگین و تباهی در فعالیتهای ضدفرهنگی درمسیر خمینی زدائی داشته و با سوء استفاده از کرسی غصبی نمایندگی مجلس فعالیتهای تفرقه گسترانه بر ضد مفاد و محتوای "منشورروحانیت" آیت الله العظمی سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی المتخلص به "هندی" نموده - دیدار و گفتگو کرد. به نوشته  سایت تکفیری فرقه گرای ضاله و مضله موسوم به "فرقه نیوز"  در این نشست دو نفره قرار همکاری (برای همدستی در طراحی توطئه های تکفیری بدعت آمیز تازه و ترفندهای شیطانی نوین با استفاده از تکنولوژی مدرن - تلگرام - وایبر، اینستاگرام و...- بر علیه اسلام ناب محمدی و در جهت تحریف جهان بینی آیت الله سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی المتخلص به "هندی") بین این به اصطلاح عضو کمیسیون فرهنگی مجلس!! با مدیر موسسه تکفیری ضدامنیتی حق ستیز موسوم به موسسه راهبردی حق پژوهی!! در "زمینه های مختلف" گذاشته شد.


سایت تکفیری فرقه نیوز که این خبر و عکس ملاقات را منتشر کرده سابقه ننگین فراوانی در مخالفت با اصل اسلام ناب محمدی داشته و در ورطهء تحریف جهان بینی آیت الله سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی المتخلص به "هندی" فراوان دست و پا زده، و کوشش های بلیغی برای به محاق کشاندن طریقت فقر و درویشی و مکتب تصوف و عرفان اسلامی نموده است. اما از آنجا که "إنّ کید الشیطان کان ضعیفاً" این حرکات مذبوحانه که اوج ضعف و زبونی را نشان میدهد راه بجایی نبرده و هرگز راه بجائی نخواهد برد. 

سایت تکفیری فرقه نیوز از اذناب نامیمون و مشئوم فرقه ضاله تکفیری نفوذی در اداره تکفیری فرق و ادیان بارها و بارها فراخوانهای بحّاثان تلویزیون بین المللی سایبری "دُرّ تی وی" را برای شرکت در مناظره اسکایپی نشنیده گرفته و از آن تن زده و طفره رفته و گریخته ، به همان سیاق که اجنه و شیاطین از "بسم الله" واهمه و خوف و هراس دارند و میگریزند! چرا که این "اشباه الناس" اززمره آن زیندگان زبونی اند که "لهم قلوب لایفقهون بها و لهم آذان لایسمعون بها و لهم اعین لایبصرون بها اولئک کالانعام بلهم اضل اولئک هم الغافلون" همین قدر که این کودکان تحریف گر و تخریب چی برای تحریف و تخریب جهان بینی آیت الله سیدروح الله خمینی جست و خیز کرده و با تکرار بی معنی ترکیب "امام امام" م"نشور روحانیت" آیت الله سیدروح الله خمینی را به طاق نسیان سپرده، و پیرو یک مکتب بدعت آمیز و قلابی و من درآوردی به اسم مکتب خرافه گرا و خرافه گستر ضد تشیع"ظهور نزدیک است" شده اند کافی است که کوس رسوایی 
باندهای ضالّ تکفیری محرف و مخرب را در اقطار اربعهء عالم و چهارگوشهء گیتی به صدا درآورد. آخوند پژمانفر هم سابقه ننگینی در شرکت در طراحی لوایح ضد انسانی با هزینه کردن از نام "اسلام" داشته که همکردار با دیگر اعضاء موسسات ضدامنیتی تکفیری نتیجه ای جز لگدمال نمودن میراث آیت الله سیدروح الله خمینی به بار نیاورده است.

ستیزه با طریقت فقر و درویشی و مکتب تصوف و عرفان اسلامی که جوهر تعالیم قرآن مجید و رکن رکین آموزشهای انبیاء و اولیاء الهی است شجرة الملعونة" ای است که "اصلها فی الجحیم و طلعها کرووس الشیاطین" و ثمره الزّقوم آن جز فضاحت و بی آبرویی نیست. اگرچه ناندانی آبروباختگان تکفیری است، اما بهره عاجل دارد "والباقیات الصالحات خیرٌ عند ربک".دیدار مدیر موسسه راهبردی حق پژوهی با نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی

۱۰:۲۶ - ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۹ مهر

حجت الاسلام مرتضی امین نیا مدیر موسسه راهبردی حق پژوهی و پایگاه خبری فرقه نیوز در دفتر حجة السلام پژمانفر نماینده محترم مردم مشهد در مجلس شورای اسلام حضور یافت.

به گزارش فرقه نیوز به نقل از روابط عمومی موسسه راهبردی حق پژوهی، حجت الاسلام مرتضی امین نیا مدیر موسسه راهبردی حق پژوهی و پایگاه خبری فرقه نیوز در دفتر حجة السلام پژمانفر نماینده محترم مردم مشهد در مجلس شورای اسلام حضور یافت.

در این جلسه قرار همکاری بین عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با مؤسسه راهبردی حق پژوهی در زمینه های مختلف گذاشته شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر