باید به محسنی اژه ای گفت بابا صد رحمت به سنگ پای قزوین!

افسانه بافی های امثال محسنی اژه ای برای به خواب فرو بردن کسانی طراحی شده که شاید بعداز سی و شش سال این ترفندهای زنگ زده را نشناخته باشند!
یک فرد مظلوم و بیدفاع و زندانی در سیاهچال را بدون رعایت ابتدائی ترین اصول دادرسی کیفری به اعدام محکوم میکنند، و وقتی صدای فریاد بلند افکار عمومی در سطح داخلی و بین المللی در دفاع از این زندانیِ دربند   گوش فلک را کر میکند، و هنگامی که خود این زندانی سی و هشتمین روز اعتصاب غذای خود را برای اعتراض به لگدمال شدن حقوقش سپری میکند، و در زمانی که غالب مجامع جهانی و مراکز مدافع حقوق بشر و مدافع حقوق زندانیان عقیدتی این تصمیم عدالت سوز محکمهء بیداد را محکوم کرده اند... تازه آقا محسنی اژه ای مدعی میشود که "مسلما این فضاسازی ها نتیجه عکس برای آنها دارد!!".بابا صد رحمت به سنگ پای قزوین!
آقای محسنی اژه ای بگردند و لطفا رنگی بالاتر از سیاهی را کشف و در بیلان وقاحت جهانی به ثبت برسانند و شماره ثبت آن را به نام خودشان به موسسه گینتس بدهند و مدال حقه بازی و کلاشی و پشت هم اندازی دریافت نمایند!! هیچکسی خاطره حضور افرادی امثال این به اصطلاح سخنگویان قضائیه  را در قضیه اعدام سیل آسای دهه شصت هموطنان ما از یاد نبرده است! آن موقع هم دستگاه پروپاگاندای - قضایی امنیتی همین اباطیل را در گوش خانواده ها میخواند.
اما مردم کوچه ها و خیابانها در شهر های داخل کشور و پایتخت های ممالک اروپایی و آمریکا و کانادا ... با تجمع ها و تحصن ها ضمن بیان وسیع و هرچه گسترده تر اعتراض های خود میگویند: "حاج آقا! ساعت خواب! آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت!"
اما به لحاظ حقوقی آقای محسنی اژه ای مدعی شده اند که در قضیه پرونده آقای دکترمحمدعلی طاهری حکمی صادرشده که از نظر "طرفین"!!! قابل اعتراض بوده  و "طرفین"!!! به حکم اعتراض کردند!! که برای تعیین تکلیف و صدور حکم نهایی به دیوانعالی کشور رفته است!!
باید از این آخوند تکیه زده بر مسند قضا پرسیبد مقصود از "طرفین معترض" کیست؟ یعنی خود همان قاضی بیدادگر صادر کننده حکم هم به حکم خودش اعتراض کرده؟!!! یعنی خودش یادش رفته بوده تا حکم شدیدتری بالای اعدام صادر کند، بعد به حکم خودش اعتراض کرده!!!
بحث مردم این است که حداقل فردی را  قوه قضائیه به عنوان سخنگوی این قوه تعیین کند که بتواند بدون غلط در گفتگو بااصحاب رسانه دو کلمه حرف بزند، و فقط مبنای کارش روی هوچیگری و فتنه اندازی درجامعه نباشد!!!


کانون تکفیری فرقه ضاله موسوم به اداره تکفیری ضالهء فرق و ادیان در یکی از پایگاه سایبری تکفیری پیرامونی اش موسوم به سایت تکفیری ضاله فرقه نیوز به نقل از "خبرگزاری صدا و سیما" روز دوشنبه ۳۰ شهریور  مدعی شد که حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید: اخیرا کمپینی برای حمایت از طاهری (حلقه عرفان) درست شده که با این کمپین حامیان وی در فضای مجازی مظلوم نمایی می کنند، نظر شما در این خصوص چیست؟
وی پاسخ داد: همان‌طور که قبلا نیز گفتم تا پیش از قطعیت حکم مجاز نیستیم پرونده را باز کنیم.
محسنی اژه ای ادامه داد: در این پرونده حکمی صادر شده که حکم صادره قابل اعتراض بوده و طرفین به حکم اعتراض کردند که برای تعیین تکلیف و صدور حکم نهایی به دیوان عالی کشور رفته است. 
وی گفت: ما باید منتظر بمانیم تا نظر دیوان اعلام شود.
محسنی اژه ای افزود: نظر دیوان سه حالت می تواند داشته باشد؛ یک حالت این است که پرونده را نقض کند و به شعبه دیگری برای اظهارنظر مجدد بفرستد، حالت دیگر آن است که از آن نقص بگیرد و به همان شعبه برای رفع نقص بفرستد و یک مورد دیگر نیز اینکه حکم را تایید کند.
سخنگوی قوه قضائیه گفت: ما نمی دانیم دیوان در این پرونده چه تصمیمی می گیرد باید منتظر ماند.
محسنی اژه‌ای در ادامه درباره فضاسازی نیز افزود: مردم توجه دارند و هوشیار هستند و مسلما این فضاسازی ها نتیجه عکس برای آنها دارد و ممکن است به صورت مقطعی از موقعیت ها سوء استفاده کنند اما در درازمدت نتیجه عکسی دارد.
وی ادامه داد: نمونه هایی از این قبیل داشتیم و در همین پرونده ممسنی و اردبیل دیدید که چه فضاسازی هایی کردند اما بعدا کسانی که این کار را کردند پشیمان شدند.
محسنی اژه‌ای گفت: به هر حال در این پرونده باید منتظر ماند و دید دیوان به چه نتیجه ای می رسد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر