اداره تکفیری فرق و ادیان از کدام عرض جغرافیایی به طول تاریخ وصل میشود؟!!

دوباره وزیرتحمیلی اطلاعات یعنی آخوند محمود علوی با استتار خود پشت اسم مستعار و درعین حال مضحک "سجادتنها!!!" از پایگاه تکفیری موسوم به اداره تکفیری فرق و ادیان به لگد پرانی علیه تصوف مبادرت ورزید.

محمودعلوی وزیر تحمیلی اطلاعات - یعنی همان فرد موسوم به سجاد تنها!!- حرفهای بیسروته خود را اینبار در قاب یک گفتگو پیاده کرده و آنها را ازبان "مهدی طائب" در سایت تکفیری فرقه نیوز قالب بندی نمود. اما بازشکافت اباطیل بیان شده و منتسب به مهدی طائب، جای تردید در مورد نویسنده واقعی آن باقی نمیگذارد زیرا از ابتدا تا انتهای آن فقط برهان مبرهن و حجت روشن بر خبط دماغ و اختلال مشاعر گوینده است. آری، دلیل همه افت و خیزها و بحرانزا شدن جامعه -که کنترل آن مستلزم برگزاری مستدام مانورهای اقتدار بسیج و سپاه قرارگاه ثارالله است- حضور اشخاصی کوچک مغز در کرسی مدیریت مراکزی از قبیل اداره تکفیری ادیان و فرق است!

مثلا به همین یک جمله سرتیتر سایت تکفیری بیچاره فرقه نیوز توجه بکنید تا عمق بلاهت را به رأی العین مشاهده فرمائید. " درطول تاریخ (!!) فرقه های ضاله و استعمار (!!) در یک جبهه مشترک قرار گرفته اند(!!) و کوشیده اند که مردم را از "اسلام ناب محمدی" دور کنند!!"

این فرد مشخص نمیکند که از کدام"عرض جغرافیایی" به "طول تاریخ" وصل میشود؟!!! این "طول تاریخ" را با کدام متراژ اندازه گیری میکند؟!با ذراع؟ با فرسخ؟! با کیلومتر؟ با سانتیمتر؟! تاریخِ کدام مملکت؟ تاریخ کدام سرزمین؟! اصلا این فرد مفهوم تاریخ را میفهمد؟! فردی که در "ماقبل تاریخ" چهارچرخِ گاریِ چوبی اش از محور خارج شده و هرگز قدم به عرصه درک معارف تاریخی ننهاده چطور میتواند حرفهای گنده گنده سرهم کند و از "طول" تاریخ سخن براند! هرچند که بنا به قاعده "کی به کیه" این قبیل حرکات، شدنی و این سیاق حرفها زدنی است! وقتی دریاخواری و کوه خواری و جنگل خواری و رودخانه خواری و حق الناس خواری و بیت المال خواری سکه رایج روز میشود، حرفهای گنده گنده و بیسر و ته زدن هم رونق میگیرد!

در ادامه قلمزن اداره تکفیری فرق و ادیان مینویسد: "فرقه های ضاله"!! باید به او گفت "فرقه های ضاله" را که متفکران و نویسندگان "ینگه دنیا" چهل سال قبل "واژه پردازی و اصطلاح سازی" کردند! حالا امثال شماها میخواهید آن را به "طول" تاریخ در "عرض جغرافیایی خودتان"ربط بدهید!!

قلمزن تکفیری مزبور در ادامه میفزاید: "جبهه مشترک استعمار و فرقه های ضاله در طول تاریخ"؟!! این قضیه دیگر آن قدر توخالی و پوشالی و پشمکی است که ادراک آن حتی اکابر حکما و علما و فضلای تاریخ را نیز زمینگیر میکند! 

قلمزن کذائی تکفیریسپس همه این رطب و یابس ها را به "اسلام ناب محمدی" میچسباند!!! یاللعجب! حتماً برسر منقلی طرح این مقاله بیسر و ته ترتیب یافته بوده است؟!

اسلام ناب محمدی را اگر اززبان آیت العظمی سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی المتخلص به "هندی" باید شنید که ایشان بزرگان "تصوف و عرفان اسلامی" را پرچمداران اسلام ناب محمدی میشمرد و لاغیر و برای آنان امان نامه تامه مطلقه صادر مینماید.

اما حالا که ورق برگشته و بازار تحریف و تخریب آیت الله العظمی سیدروح الله خمینی داغ شده، هرکسی که گوشه ای از صندلی قدرت را قبضه میکند برای خودش تعبیری از "اسلام ناب محمدی" هم عرضه میدارد. همه این جنگل خواران و کوهخواران و دریا خواران و زمین خواران و بیت المال خواران و حق الناس خواران هم با سوء استفاده از دین و ایمان مردم و با مخفی کردن نیات پریشان خودشان پشت همین قبیل واژه های "اسلام ناب محمدی" دست تطاول گشودند و خوان یغما را ایلغار کردند!

این جماعت تکفیری که در اداره تکفیری فرق و ادیان پرسه میزنند هنوز نمیخواهند چشمشان را ازخواب خرگوشی بازکنند و ببینند که سکه این حرفهای قلنبه سلنبه از رونق افتاده و هیچکس دیگر بقدر پشیزی اعتبار برای آنهاقائل نیست!


حجت الاسلام طائب رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار در گفتگو با خبرنگار فرقه نیوز گفت: در طول تاریخ، فرقه‌های ضاله و استعمار در یک جبهه مشترک قرار گرفته‌اند و کوشیده‌اند که مردم را از اسلام ناب محمدی دور کنند.

این استاد حوزه و دانشگاه در ادامه گفت: دشمنان اسلام به منظور تفرقه در اقشار مختلف با تقویت فرقه‌های انحرافی از آن‌ها در مواقع حساس به عنوان ابزار استفاده کرده و به تخریب سیمای اسلام ناب محمدی می پردازند.

حجت الاسلام طائب با بیان این مطلب که امروز دشمنان اسلام بیش از هر زمانی به توطئه مشغول هستند گفت: در چنین برهه زمانی باید هوشیاری جامعه مذهبی ما بیشتر از گذشته باشد تا استعمارگران و عوامل آن‌ها که همین فرقه‌های ضاله هستند به طور غیر مستقیم و با روش‌های پیچیده، نتوانند توطئه‌های خود را علیه دین عملی کنند.

وی در ادامه به تبلیغ تفکرات سروش در سایت منتسب به فرقه سیاسی صوفیه اشاره کرد و افزود: اگر آقای سروش و بزرگان این فرقه سیاسی مروج عرفان ناب اسلامی بودند، اگر این آقایان عرفان واقعی که برمبنای قرآن و اهلبیت است را معرفی می‌کردند هیچگاه صدای آمریکا و بی‌بی سی و شبکه‌های معاند به آن‌ها وقت نمی‌داد و از آن‌ها حمایت نمی‌کردند.

حجت الاسلام طائب در ادامه افزود: در واقع سروش هم انحرافات خود را با صوفیان عارف نما توجیه می‌کرد و آن را با مولوی نسبت می‌داد و در حقیقت همین جریان صوفیه و انحرافاتی که در صوفیه است از دل حرف‌های سروش بیرون می‌آید.

رییس شورای مرکزی قرارگاه عمار گفت: طاهری و صوفیان عارف نما هر دو در مسائل انحرافی به نحوی تفکراتشان یکی است مثلا در بحث توحید یا بحث شیطان هر دو یک دیدگاه دارند و حمایت صوفیه از طاهری به خاطر این است که صوفیه اگر الان جمهوری اسلامی یک تکه سنگ را محکوم کند آن را به سیاست نسبت می‌دهد و از آن دفاع می‌کند. رویکرد و فعالیت‌های سیاسی صوفیه به جایی رسیده که اگر یک سنگ یا هرچیز دیگری در نظام مقدس جمهوری اسلامی به هر دلیلی محکوم شود این فرقه به ناچار برای ادامه حیات خود از او حمایت می‌کنند.

گفتگو: سجاد تنها

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر