اداره فرق و ادیان حوزه علمیه سایتهای تکفیری را نشخوارگاه یکدیگر کرده است

در کسادی بازار معرفت، اداره تکفیری فرق و ادیان از سر بیچارگی و عجز و دست تنگی در گفت و شنود و مناظره، خزعبلات تکفیری منتشره در سایت تکفیری فرقه نیوز را در سایت تکفیری ادیان نیوز باز نشخوار میکند.

به گزارش ادیان نیوز، حجت الاسلام طائب رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار گفت: در طول تاریخ، فرقه‌های ضاله و استعمار در یک جبهه مشترک قرار گرفته‌اند و کوشیده‌اند که مردم را از اسلام ناب محمدی دور کنند.

این استاد حوزه و دانشگاه در ادامه گفت: دشمنان اسلام به منظور تفرقه در اقشار مختلف با تقویت فرقه‌های انحرافی از آن‌ها در مواقع حساس به عنوان ابزار استفاده کرده و به تخریب سیمای اسلام ناب محمدی می پردازند.

حجت الاسلام طائب با بیان این مطلب که امروز دشمنان اسلام بیش از هر زمانی به توطئه مشغول هستند گفت: در چنین برهه زمانی باید هوشیاری جامعه مذهبی ما بیشتر از گذشته باشد تا استعمارگران و عوامل آن‌ها که همین فرقه‌های ضاله هستند به طور غیر مستقیم و با روش‌های پیچیده، نتوانند توطئه‌های خود را علیه دین عملی کنند.

وی در ادامه به تبلیغ تفکرات سروش در سایت منتسب به فرقه سیاسی صوفیه اشاره کرد و افزود: اگر آقای سروش و بزرگان این فرقه سیاسی مروج عرفان ناب اسلامی بودند، اگر این آقایان عرفان واقعی که برمبنای قرآن و اهلبیت است را معرفی می‌کردند هیچگاه صدای آمریکا و بی‌بی سی و شبکه‌های معاند به آن‌ها وقت نمی‌داد و از آن‌ها حمایت نمی‌کردند.

حجت الاسلام طائب در ادامه افزود: در واقع سروش هم انحرافات خود را با صوفیان عارف نما توجیه می‌کرد و آن را با مولوی نسبت می‌داد و در حقیقت همین جریان صوفیه و انحرافاتی که در صوفیه است از دل حرف‌های سروش بیرون می‌آید.

رییس شورای مرکزی قرارگاه عمار گفت: طاهری و صوفیان عارف نما هر دو در مسائل انحرافی به نحوی تفکراتشان یکی است مثلا در بحث توحید یا بحث شیطان هر دو یک دیدگاه دارند و حمایت صوفیه از طاهری به خاطر این است که صوفیه اگر الان جمهوری اسلامی یک تکه سنگ را محکوم کند آن را به سیاست نسبت می‌دهد و از آن دفاع می‌کند. رویکرد و فعالیت‌های سیاسی صوفیه به جایی رسیده که اگر یک سنگ یا هرچیز دیگری در نظام مقدس جمهوری اسلامی به هر دلیلی محکوم شود این فرقه به ناچار برای ادامه حیات خود از او حمایت می‌کنند./ سجاد تنها
منبع: فرقه نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر