آیت الله صافی گلپایگانی نیز استناد فتوای مرگ آقای طاهری به خود را تکذیب کرد

طرح ننگین و شیطانی عناصر نفوذی در اداره تکفیری فرق و ادیان برای ایراد فشار به قوه قضائیه از جهت قطعی کردن حکم اعدام آقای محمدعلی طاهری از راه ترفند اهریمنی انتساب آن به فتاوی آقایان مراجع تقلید بطور کلی ابطال شد. به دنبالِ انتشار خبری توسط سایت رسمی ایلنا دائر بر تکذیب انتساب فتوا به آقایان گرامی و علوی گرگانی و مکارم شیرازی، اکنون دفتر آقای صافی گلپایگانی نیز انتساب فتوای مرگ به ایشان را تکذیب کرد. با این حال شیطان پرستان تکفیری اهریمن سیرت اسلام ستیز نفوذی در اداره ننگین تکفیری فرق و ادیان ، با توسل به ترفند تازه میکوشند مانع اطفای دامنه حریق این بحرانِ بی برهان شده و بنزین فتنه بر شعله های آن بپاشند و به همین دلیل نیز مدعی هستند که آقای دکترمحمد علی طاهری به علت اتهام ارتداد محکوم به اعدام نبوده و دلیل صدور حکم اعدام توسط قوه ناتوان و از رمق افتاده قضائیه - اسیر در چنگال عناصر تکفیری نفوذی در اداره فرق و ادیان و تفاله های پس مانده از سعید امامی - "افساد فی الارض" بوده است!


به گزارش فرقه نیوز، متن پرسش و پاسخ دفتر این مرجع تقلید را منتشر می کند.

پرسش: احتراما با توجه به استفتایی که از معظم له درباره عرفان کیهانی (حلقه) شده است بفرمایید آیا پاسخ ایشان نظر به ارتداد شخص خاصی دارد یا خیر؟.

پاسخ: استفتائاتی که معظم له مرقوم می دارند در فرض کلی است و در ارتباط با موضوع یا شخص خاصی نیست و تعیین موضوع و مصداق در استفتا با قاضی مجتهد جامع الشرایط است. موفق باشید. 

دفتر مرجع عالیقدر شیعه آیت الله العظمی صافی گلپایگانی دام ظله

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر