بالاخره مرکز تکفیری موسوم به اداره فرق و ادیان دهان باز کرد و به فرافکنی پرداخت

قبیله  تکفیری دزدان و رانت خواران و دریاخواران و زمین خواران و کوهخواران که سالهای سال است در چهارچوب میراث مشئوم بجامانده از سعید امامی یعنی "اداره تکفیری فرق و ادیان"، بیت المال و حق الناس را نیز میخورند و بالامیکشند، اکنون مدتی است که  از مقاومت شگفت انگیز و آرام توام با صبروسکوت شاگردان مکتب عرفان حلقه در دفاع از حق حیات استاد خود جناب آقای پرفسور محمدعلی طاهری به وحشت و هراس دچار شده و بالاخره پس از یک هفته سکوت کامل، دهان یاوه گوئی گشوده و مطالب پرت و پلا سرهم کرده اند.
نکته آن است که وقتی گروهی از خانمهای شاگرد مکتب عرفان حلقه تحصن کننده در منزل آخوندمکارم شیرازی در قم به صورت محجبه کامل به فعالیتهای روشنگرانه خود ادامه میدهند، اداره تکفیری فرق و ادیان تصاویری از اعضای بدون حجاب عرفان حلقه را منتشر مینماید. گویا از محجبه بودن خانمهای عضوعرفان حلقه میترسند! بی آبرویی از این بالاتر؟!
گزارش سایت تکفیری موسوم به فرقه نیوز وابسته به اداره تکفیری فرق و ادیان به قرار زیر است:
به گزارش فرقه نیوز، به تازگی تعدادی از اعضا و مسترهای فعال فرقه حلقه با حضور در بیت حضرت آیت الله مکارم شیرازی خواستار ملاقات با این مرجع تقلید برای ارائه گزارش غلط و مظلوم نمایی، برای تطهیر سرکرده خود شدند.
این جمع سی نفره روز سه شنبه پس از مراجعه به بیت آیت الله مکارم در نماز جماعت ظهر شرکت کردند.
نکته ی قابل تامل این ماجرا حضور بانوان این فرقه، با حجاب کامل بود.
346883
اعضای  فرقه حلقه در بیت آیت الله مکارم شیرازی
9956922 
این اتفاق درحالی رخ داد که یکی از مسترهای فعال این فرقه برای جلوگیری از یک آبروریزی بزرگ قبل از این سفر با ارائه یک دستور تشکیلاتی به دیگر اعضای این فرقه در تذکری یادآور شد که بانوان شرکت کننده در این تجمع با حجاب کامل (چادر) حضور داشت باشند!
9800971 
پیام رد و بدل شده اعضای حلقه در یکی از شبکه های اجتماعی قبل از سفر به قم

این حرکت فریبکارانه اعضای حلقه درحالی است که همگان از وضعیت حجاب این افراد در جلسات خصوصی این فرقه باخبرند و کمتر کسی است که از ماهیت اصلی این فرقه انحرافی بی اطلاع باشد.
در ادامه نمونه های قابل ارائه ای از حجاب بانوان فرقه حلقه را مرور می کنیم:
حضور اعضای فرقه حلقه در مراسم مختلط و پارتی های شبانه
حجاب اعضای حلقه در یکی از شبکه های ماهواره ای.  حجاب یکی از مسترهای فعال عرفان حلقه در شبکه های ماهواره ای
حجاب یکی اعضای حلقه و نماینده کمپین حمایت از آزادی محمدعلی طاهری. شهناز نیرومنش یکی از اعضای اصلی حلقه و نماینده محمدعلی طاهری
حجاب مسترهای حلقه در یکی از شبکه های اجتماعی
 گفتنی است اعضای این فرقه انحرافی پس از مظلوم نمایی و ارائه گزارش غلط به احمد شهید به دنبال سو استفاده و جعل استفتاء از مراجع تقلید هستند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر