آخوندهایی که با طلاب "جامعه المصطفی" از خواص بیسوادی مزمن وراجی های بیحاصل میکنند!

در شرایطی که چپاولگران دین و دنیای مردم ستمزده ایران را با دستاویز قرار دادن "دین" ایلغار کرده اند، آخوندی مدعی شده که " تمامی کسانی که توانایی مقابله با شیطان را دارند، باید در برابر "فرقه های نوظهور" بسیج شوند و از دین دفاع کنند"!!!! البته مقصود این آخوند از "دین" مشخص نشده! چون مردم ایران سی و اند سال است که به نام "دین" توسط "دین نداران" دار وندار خود را از دست داده و چپاول شده اند. همان "دین ندارانی" که به نام دین، زمین خواری و دریاخواری و کوهخورای و بیت المال خواری و حق الناس خواری را پیشه خویش و مقلدان خویش قرار داده و مردم را به تهیدستی و حاشیه نشینی کشانده و خود و مقلدانشان با بی آبرویی هرچه تمامتر اختلاسهای میلیاردی را دیدند و دیده بر آنچه دیدند، پوشاندند و در راه "خمینی زدایی" و پیروی از دم و دنبالچه های سعید امامی هرچه خواستند کردند!

به هرحال اگر دین برای هیچکس فایده نداشت برای امثال این افراد فایده داشت!! بخصوص با آمار من درآوردی و پوشالی که معلوم نیست منبعش کدام موسسه آماری است، البته بیشتر به نظر میرسد که این جماعت خواب نما میشوند و در عوالم هپروت این اسرار مکشوفشان میگردد که هفت هزار فرقه در اروپا و امریکا قصد نفوذ به ایران و سایرجوامع اسلامی را دارند!!!!! حالا دیگر نوبت طلاب جامعه المصطفی است که بجنبند و جلوی این هفت هزار فرقه را بگیرند؟!

به گزارش فرقه نیوز، آیت الله سید کاظم نورمفیدی در دیدار با طلاب جامعه المصطفی مشهد اظهار داشت: تمامی کسانی که توانایی مقابله با شیطان را دارند باید در برابر این فرقه های نوظهور بسیج شده و از دین، دفاع کنند.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری مهمترین نوع جهاد در راه دین را مبارزه فکری و نوشتاری بیان کرد و گفت: طلاب باید به دنبال فهم دین بوده و از مدرک گرایی پرهیز کنند.

امام جمعه گرگان تاکید کرد: بهترین عمل صالح این است که با فراگیری معارف دین، دورافتادگان از مکتب پیامبر گرامی اسلام (ص) را نجات دهید.

نماینده ولی فقیه در گلستان لازمه خدمت به دین را پاک بودن دل دانست و یادآور شد: چنانچه دل ناپاک باشد، هر چه معارف اسلامی را بیاموزیم باز هم تاثیری ندارد.

آیت الله نورمفیدی، جهاد را قدم برداشتن در راه پروردگار دانست و تصریح کرد: گاهی انسان در برابر دشمن شمشیر به دست می ایستد و گاهی با فکر و قلم خود با آنها مبارزه می کند.

امام جمعه گرگان، خدمت به دین و آنچه را که نبی مکرم اسلام (ص) آورده است، اختصاص به فرد خاصی ندانست و تاکید کرد: مبارزه فکری و نوشتاری، مهمترین نوع جهاد در راه دین است.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با تاکید بر اینکه جامعه المصطفی موقعیت مناسبی برای کسب معارف اسلامی است، افزود: طلاب به دنبال فهم دین باشند.

آیت الله نورمفیدی همچنین با بیان اینکه زنان به وجود افراد تحصیلکرده از جنس خود نیاز دارند، ابرازامیدواری کرد طلاب علوم دینی به ویژه دانشجویان جامعه المصطفی سربازان مجاهد و شایسته ای در راه دین باشند.

جامعه المصطفی دارای نمایندگی هایی در کشورهای اسلامی است و اکنون بیش از 25 هزار نفر از دانشجویان علاقه مند به رشته های مختلف در این مراکز در حال تحصیل هستند. تعداد مراکز آموزشی این مجتمع 200 مرکز است و بسیاری از جوانان در بیش از 150 رشته در مقاطع مختلف تحصیلی آن مشغول به فراگیری علم هستند./ ایرنا

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر