وقتی شیطان پرستهای تکفیری اداره فرق و ادیان میخواهند ناشیانه واقعیتها را تکذیب کنند

تکذیب واقعیات عینی توسط تکفیریهای شیطان پرست، آنقدر با دست و پا چلفتی کارگزاران سایتهای تکفیری امثال سایت تکفیری فرقه نیوز و جام و امثال ذلک انجام میشود که مرغ پخته در دیس غذا به خنده در می آید. نظیر همان قضیه تخریب مسجد هموطنان اهل تسنن در ناحیه پونک تهران، که پس از بی آبرویی بین المللی بصورت آکبند تکذیب شد و دست اندرکاران مدعی شدند که عکسهای تخریب مسجد مزبور مربوط به اسرائیل و تخریب یک مسجد در اراضی اشغالی به دست ارتش صهیونیستی در بیست سال قبل بوده است!!
حالا هم وقتی همه مردم ایران از وجود امامزاده های قلابی -که مثل قارچ چپ و راست در هر ده و روستا از زمین سبز میشود و برایش با تمسک به اوهام و خیالات و رویاهای من درآوردی و روایات صددرصد مردود سند سازی میشود- آگاه شده و نسبت به اینکاسبکاریهای شیادانه شیطان پرستان تکفیری -که اساس دین اسلام و مکتب قرآن را نشانه رفته اند - اظهار انزجار میکنند، اداره شیطان پرست تکفیری فرق و ادیان از سر بیچارگی و فلاکت مدعی شده که این قبیل امامزاده ها واقعا وجوددارند!! و باید وجود آنهارا پذیرفت!! هرچقدر باور نکردنی باشد!! مانند امامزاده موسوم به "امامزاده بیژن" که معلوم نیست زاده کدام یک از "امام های ناشناخته ایرانی" است!!
البته از دوازده امام، ظهور هژده هزار امامزاده شناسنامه دار آنهم فقط در ایران !! مضحکتر از هرنوع باور به خرافهء دیگر است! اما همه این بقعه های خالی برای سرکیسه کردن مردم دردمند و خرافه زده میباشد. اما هرجایی که نتوانسته اند  سند برای درست کردن یک بقعه خالی جدید - به نام فلان و بهمان امامزاده از قبیل "امامزاده بیژن" یا امامزاده"بی جِن"!!- بنمایند، به فکر درست کردن امامزاده هایِ سیّار افتاده اند.
اما قضیه باورنکردنی "امامزاده سیار" چیست؟ درواقع یک ضریح که از تخته سه لا و مقوا درست شده و عقب یک وانت یا کامیون سوار شده و ده به ده و روستا به روستا میچرخد تا نذورات مردم را در کیسه شیادی کرده و مردم بیچاره را با سوء استفاده از باورهایشان سرکیسه نماید!!
علاوه بر این، در تهران شبیه "ضریح ائمه در عتبات" را ساخته اند و توده هایِ مردم  را برای زیارت آنها دعوت میکنند و نذر و نیاز آنها را به جیب گشاد خود میزنند!!! و این همه در کنار "چاه های خالی عریضه" است!!
آری همه این حقه بازیهای و شیادی های شیطنت آمیز، برای سرکیسه کردن مردم باور مندِ خرافه زده  برپا شده است. خرافه گستری یک منبع اقتصادی بزرگ برای شیطان پرستان تکفیری اداره فرق و ادیان شده است.
حالا همه این فضاحت ها را اداره تکفیری فرق و ادیان مربوط به حوزه قم میخواهد در فضای سایبری جمع و جور و رفع و رجوع کرده و با نوشتن یک مقاله مضحک در سایت موسوم به "جام" - و منعکس کردن آن در سایت تکفیری موسوم به فرقه نیوز متعلق به مرکز تکفیری موسوم به موسسه حق پژوهی - لاپوشانی نماید!! اما هیهات


شایعه وجود امامزاده بیژن و امامزاده سیار
به روز شده در:
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۴ چهارشنبه ۴ شهریور
درحالی که امامزاده ها باید از نسل ائمه باشند و نام های عربی داشته باشند اخیرا عکسی از"امامزاده بیژن" در فضای مجازی پخش شده است که به بررسی آن پرداخته ایم.
درحالی که امامزاده ها باید از نسل ائمه باشند و  نام های عربی داشته باشند اخیرا عکسی از"امامزاده بیژن" در فضای مجازی پخش شده است که به بررسی آن پرداخته ایم.
متن شایعه

" امام زاده سیار جهت مناطق دور دست و فاقد امام زاده !!
نفهمیدن درد بزرگیست !
این تصویر امام زاده بیژن هست که برای مناطق دور دست ساخته شده و سیار هست .
امامزاده عربی به نام بیژن که با خودرو جابجا میشه ... ! "

پاسخ شایعه

1. موردی به نام امامزاده سیار نداریم و با مبانی عقلی و مذهبی نیز همخوانی ندارد !

2. این تصویر مربوط به انتقال ضریح جدید امامزاده بیژن در مازندران است که با شیطنت عده ای به نام امامزاده سیار معرفی شده است !
3. این امامزاده اگر چه به نام بیژن مشهور است اما نام حقیقی ایشان "سید محمد" است . در گذشته به‌دلیل وجود دو امامزاده همنام به نام «سیدمحمد» در روستای «کُپ سفلی» از توابع استان مازندارن، نام یکی از آن‌ها، به انتخاب مردم محلی تغییر کرد.
4. آن‌ها برای یکی از سیدمحمدها، نام «بی‌جِن» را انتخاب کردند، به این دلیل که آن مکان را بدون جن می‌دانستند و بعدها، «بی‌جن» در محاوره به «بیژن» تغییر کرد.
در حال حاضر با همت اداره اوقاف نام صحیح سید محمد مجددا برای ایشان درج شده است .
5. ایشان دارای کرامت بوده و در شجره‌نامه‌ ضیاءالدین کجوری در سال 1373 هجری قمری، نسب این امامزاده بررسی شده است . مستندات این امامزاده در اداره‌ اوقاف شهرستان نور وجود دارد که طبق مستندات، امامزاده بیژن با 14 واسطه به امام سجاد (ع) منتسب است.
6. با کمی تفکر و تحقیق و عدم ارسال هر مطلبی برای سایرین ، می توان از انتشار مطالب دروغ که بعضا تاثیرات مخربی هم بر مخاطبان دارند ، جلوگیری نمود .
گفتنی است شبکه های وهابی از جمله شبکه افراطی کلمه بارها با نشان دادن تصویر این امامزاده سعی کردند تا وجود تمامی امامزاده ها را انکار کرده و بهانه ای برای تخریب عقاید تشیع پیدا کنند که برای جلوگیری از پخش این شایعات دقت و توجه بیشتر مخاطبان و نیز روشنگری آنها را نیاز دارد./ جام نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر