شیطان پرستان گردآمده در اداره تکفیری فرق و ادیان با تذبذب نعل وارونه میزنند

شیطان پرستهای تکفیری اداره ادیان و فرق به یکدیگر "حاج آقا" میگویند. واقعیت آن است که از رانتهای مفت و مجانی که از چپاول بیدریغ بیت المال حاصل میشود، سفری هم به "حرمین شریفین" در ارض حجاز داشته اند و بر سرِ سفره هایی که برای مفتخورهای شکم گُنده برپا میشده، شکم چرانی میکردند. اما سفرشان به "حرمین شریفین" برای زیارت "خانه خدا " در مکه و "مسجدالنبی" در "مدینه منوره" نبوده و نیست و نخواهد بود. آنها میروند تا برجای "ستون شیطان" که از میان برچیده شده، اشک تحسر بریزند. قبلهء این شیطان پرستهای تکفیری ضد اسلام همان "ستون شیطان" است که مسلمانان آن را رجم میکنند. اینشیطان پرستان کمر به کینه مسلمانان بسته اند و گام اول را در تحریف جهان بینی معمار انقلاب ضدسلطنتی یعنی آیت الله العظمی سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی المتخلص به هندی برداشته و با حلول و رسوخ در اداره تکفیری "فرق و ادیان و مذاهب" زیربناهای طرقت فقر و درویشی و مکتب عرفان و تصوف اسلامی را فرو میریزند. اما برای پوشش بستن بر خیانتهای برنامه ریزی شده خود، به یک شیطنت دیگر متوسل شده و پیروان طریقت عرفان و درویشی را به شیطان منتسب میدارند!! حماقت کودکانه ای که فقط اسباب مضحکه است و عرض نداشته آنها را میبرد و زحمت افزای هیچ صاحب شعوری نیز نیست !


به گزارش سایت تکفیری ادیان نیوز، به نقل از سایت تکفیری فرقه نیوز - پایگاه های سایبری شیطان پرستهای تکفیری اداره فرق و ادیان حوزه علمیه قم- :
با بررسی فرقه سیاسی صوفیه و فرقه انحرافی حلقه، اشتراکی عجیب بین این دو فرقه مشخص شد. این اشتراک حکایت از تطهیر شیطان داشت.
شیطان در فرقه سیاسی صوفیه
یوسف مردانی شیخ صوفیه کرج مقام شیطان را کلیم اللهی می‌داند و قائل است که هیچ انسانی خاک پای شیطان هم نمی‌شود!وی در سخنانی عجیب به این نکته اشاره کرد و گفت: آقا من و تو شاگرد شیطان هم نمی‌شویم، خاک راه شیطان هم نمی‌شویم! چه می‌گویید آخه! شیطان در مقام کلیم اللهی است! ( اینجا )در جلد دوم کتاب تذکره الاولیاء به نقل از ابوالعباس قصاب یکی از مشایخ صوفیه آمده است که: سنگ انداختن بر شیطان دور از جوان مردی است، زیرا شیطان مقامی بزرگ در قیامت دارد.حسن بصری از مشایخ صوفیه در این زمینه می گوید: اگر شیطان نورش را برای خلق خدا روشن کند پرستش می‌کنند او را. (تصوف اسلامی و رابطه انسان با خدا ص۱۷۶)
نظر سرکرده فرقه انحرافی حلقه در مورد شیطان
محمدعلی طاهری سرکرده فرقه حلقه در کتاب موجودات غیرارگانیک به بررسی موجودات گروه «A» می پردازد و شیطان را جزء این گروه قرار می دهد. او معتقد است که جنیان که شیطان هم جزء آنهاست، گروهی از کارگزاران الهی هستند که هریک می توانند بر اساس اختیار خود، مأموریت ویژه ای را در نظام هستی بر عهده گیرند و به انجام رسانند.در این بخش آقای طاهری شیطان را جزء کارگزاران الهی معرفی می کند و به او مأموریت آزمایش انسان می دهد و به گونه ای این موضوع را مطرح می کند که مخاطب عام، متوجه انحراف بحث نمی شود و می پذیرد که وجود شیطان برای آزمایش انسان لازم است، در نتیجه نمی توان شیطان را موجود رجیم شده از درگاه خداوند دانست. این یکی دیگر از ترفندهای عوام فریبانه طاهری است. زیرا شیطان بر اساس نص صریح قرآن موجودی پلید و رجیم شده از درگاه خداوند است (فَإِذا قَرَأْتَ الْقُرْآنَ فَاسْتَعِذْ بِاللَّهِ مِنَ الشَّيْطانِ الرَّجيمِ (نحل/98) چنین موجودی چگونه می تواند کارگزار الهی باشد؟
طاهری در راستای  تطهیر شیطان چنین می نویسد:
«برای به وجود آمدن چرخه جهان دوقطبی وجود یک عامل تضاد(ملک جاری کنند قانون تضاد) ضرورت داشت و برای این منظور بر اساس حکمت الهی ابلیس به فرمان سجده بر آدم اعتنا نکرد و این وظیفه را انجام داد. و در واقع او از دستور خداوند فرمانبرداری کرد.
این تیر خلاص اوست و صراحتا اعتقاد خود درباره شیطان را بیان می کند. او با استدلال نیاز به آزمایش و پخته شدن برای انسان چنین وانمود می کند که اگر شیطان نباشد به واقع انسان نخواهد توانست در مسیر خداوند قرار گیرد و شکوفایی و سازندگی در او نخواهد بود
سوالی که باید از آقای طاهری پرسید این است که: شما از کجا می دانید خداوند قبلا و در خلوت به شیطان چنین مأموریتی داده است که از فرمان من به ظاهر سرپیچی کن تا جهان دو قطبی به وجود آید؟
با توجه به تقدس شیطان از نظر عرفان سیاسی صوفیه و فرقه انحرافی حلقه با مراجعه به قرآن هویت اصلی این دو گروه را مشخص می‌کنیم.
خداوند در قران کریم در این مورد می فرماید:
انّا جعلنا الشیاطین اولیاء للذین لا یؤمنون: البته ما شیطان‌ها را سرپرستان کسانی قرار داده‌ایم که ایمان ندارند. اعراف/۲۷
انّما سلطانه على الّذین یتولّونه و الّذین هم به مشرکون: تسلّط او تنها بر کسانی است که او را به سرپرستی خود برگزیده‌اند، و آن‌ها که نسبت به او [خدا] شرک می‌ورزند (و فرمان شیطان را به جای فرمان خدا، گردن می‌نهند) نحل/۱۰۰
یَاأَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ ادْخُلُواْ فِی السِّلْمِ کَآفَّةً وَلاَ تَتَّبِعُواْ خُطُوَاتِ الشَّیْطَانِ إِنَّهُ لَکُمْ عَدُوٌّ مُّبِینٌ: ‌ای کسانی که ایمان آورده‌اید، همگان به اطاعت درآیید و پای به جای، پای شیطان مگذارید که او دشمن آشکار شماست. بقره/۲۰۸

وَمَن یَکُنِ الشَّیْطَانُ لَهُ قَرِینًا فَسَاء قِرِینًا: و هر کس شیطان یار او باشد چه بد همدمى است. نساء/۳۸ / سجاد تنها
منبع : فرقه نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر