سایتهای تکفیری آبروی خود را میریزند و حیا نمیکنند

درشرایطی که خانواده های وابسته به حلقه عرفان کیهانی اقدام به بست نشینی و تحصن و اعتصاب غذا در قم کرده، و آخوندهای حکومتی در را برروی خود بسته و گوشهای خودشان را سرب آکند کرده اند تا فریاد دادخواهی این مردم را نشنیده بگیرند، سایت تکفیری ادیان نیوز وابسته به مرکز تکفیری موسوم به اداره فرق و ادیان میکوشد با عَلَم کردن ناشیانهء حمایتهای بین المللی از آقای پرفسور محمدعلی طاهری، اصل قضیه را لوث نماید.


دخالت دوباره آمریکا در امور ایران، این بار به بهانه حکم سرکرده عرفان حلقه

وزارت خارجه آمریکا با صدور بیانیه‌ای از حکم صادرشده برای سرکرده فرقه انحرافی موسوم به عرفان حلقه ابراز نگرانی کرد. 
به گزارش ادیان نیوز، وزارت خارجه آمریکا جمعه شب در اقدامی مداخله‌جویانه از صدور حکم اعدام برای سرکرده عرفان حلقه در ایران ابراز نگرانی کرد.

محمد علی طاهری سرکرده فرقه موسوم به عرفان حلقه است که در سال 1390 بازداشت شد. وی که با چندین اتهام از جمله مداخله غیرقانونی در امور پزشکی و درمان بیماران، ارتکاب فعل حرام و رابطه نامشروع، توهین به مقدسات، استفاده غیرمجاز از عناوین علمی و افساد فی الارض مواجه بود، ابتدا به 5 سال حبس محکوم شد و در سال 1393 نیز پس از احراز مفسد فی الارض بودن، به اعدام محکوم شد.

مارک تونر معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بیانیه خود اقدامات طاهری را که موجب ضربات مادی و روحی به صدها تن شده، «استفاده از حق آزادی مذهبی و آزادی بیان» توصیف کرده و نوشته است که واشنگتن از حکم صادر شده برای وی، «عمیقا نگران است.»

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: «ما از دولت ایران می‌خواهیم که حکم اعدام طاهری را لغو کرده و حقوق قانونی وی را رعایت کرده و آزادی بیان و عقیده شهروندان را محترم شمارد.»

وزارت خارجه آمریکا پیش از این هم بارها با صدور بیانیه‌های مشابه در مورد امور داخلی ایران از جمله احکام صادره از سوی دستگاه قضایی دخالت کرده است. مقامات آمریکایی می‌گویند پس از توافق هسته‌ای تغییری در رویکرد خود در مورد مسئله حقوق بشر نداده و «تحریم‌های مربوطه را با قدرت» اجرا می‌کنند.

منبع: فارسهیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر