واعظان غیرمتعظ همین دم و دنبالچه های سعید امامی در فرقه تکفیری"فرق و ادیان" هستند

شغل و مشغله این تکفیریهای جمع شده در "اداره فرق و ادیان" همانا  تفرقه افکنی درجامعه و برچسب "فرقه گرایی" به چپ و راست زدن است. این نامسلمانهای دین ستیز تکفیری که از پس سعید امامی خط مشی "خمینی زدایانه" را درپیش گرفته اند، خودشان در جهان بینی پیروِ نئونازیسم و در مقام اجرا دنباله رویِ نظریات بهم بافته شدهء مارگارت تالر سینگر در کتاب "فرقه ها درمیان ما" میباشند. حالا آمده اند و به دکتر ظریف موعظه فرقه شناسی میکنند!!

جناب آقای دکتر ظریف لطفا در دوره های نقد و بررسی فرق انحرافی شرکت کنید!
به روز شده در: - ۱۳۹۴ سه شنبه ۳ شهریور
  نکته این صحبت نشان از عدم آشنایی جناب آقای دکتر ظریف با سیاست بریتانیا در ایجاد فرقه های انحرافی در تاریخ کشور ایران است.
  به گزارش فرقه نیوز، یکی از اتفاقاتی که در چند روز گذشته در کشور حاشیه ساز شد بازگشایی سفارت انگلستان در تهران بود.اما مسئله ای که از چشم اهالی رسانه و مردم دور ماند، صحبت های جناب آقای دکتر ظریف در نشست خبری با وزیر خارجه انگلستان بود.وزیر امور خارجه کشورمان در این نشست خبری با اشاره به ضرورت مبارزه با فرقه گرایی و افراط گرایی گفت: مبارزه با فرقه گرایی نقطه مشترک ایران و انگلستان است!نکته این صحبت نشان از عدم آشنایی جناب آقای دکتر ظریف با سیاست بریتانیا در ایجاد فرقه های انحرافی در تاریخ کشور ایران است چرا که کمتر سیاستمداری آشنا به جریانات انحرافی و فرقه ای می توان یافت که نداند اگر انگلستان در ایجاد فرقه های انحرافی اعتقادی نقش اول را بازی نکند یقینا نقش دوم این ماجراست.حال برای آشنایی بیشتر ایشان و دیگر سیاستمدارانی که نقطه اشتراک ما و انگلستان را مبارزه با فرقه گرایی می دانند، فرقه هایی که توسط انگلستان برای مبارزه با مسلمانان به خصوص جمهوری اسلامی ایران ساخته شده است را به صورت اجمالی مرور می کنیم.
  روباه پیر و فرقه منحرف بهائیت

  یکی از فرقه هایی که برای منحرف کردن ایرانیان توسط انگلستان در ایران تشکیل شد فرقه های انحرافی بابیت و بهائیت است و تا به امروز هم این فرقه از دولت بریتانیا حمایت می شود.جناب آقای ظریف در مورد نشان(( سِر)) یقینا اطلاعات کاملی دارید و رابطه این نشان و عبدالبهاء را هم نیز می دانید اما برای یاد آوری خاطر نشان می کنیم: در حالیکه در بحبوحه جنگ جهانی اول، قوای استعماری انگلیس در حال لگدکوب کردن دولت مسلمان عثمانی و تسخیر سرزمینهای فلسطینیان هستند تا مقدمات تاسیس دولت اسرائیل را فراهم کنند، چه اتفاقی افتاد که یک رهبر جامعه نه چندان گسترده بهائیت در آن زمان را شایسته دریافت لقب ” سِر” و نشان نایت هود می دانند.برای اینکه بدانید این نشان چه افتخار و اعتباری دارد خوب است بدانیم این نشان به جاسوس دوجانبه ای بنام ” اولگ بوردیوسکی” جاسوس دو جانبه ای که هم برای روسیه کار میکرد و هم برای انگلستان جاسوسی میکرد نیز تعلق گرفته است.!عبدالبهاء که خود را رهبر یک دین جدید و کاملتر از اسلام! معرفی  می کند با ذلت و حقارت از دست فرمانده سپاه اشغالگر انگلیس و در کنار پرچم انگلیس نشان نایت هود را دریافت کرد.
  عبدالبها و دریافت نشان نایت هود
   مسترهمفر انگلیسی و شکل گیری وهابیت
  حرکت خزنده بریتانیا در ساخت فرقه های انحرافی منحصر در ایران نبود بلکه این کشور استعمارگر، سیاست خود را مبارزه بر با مسلمانان و ایجاد تفرقه در کشورهای اسلامی پایه ریزی کرده بود.یکی از فرقه هایی که توسط انگلستان ساخته شد فرقه ضاله وهابیت است. مستر همفر که یک جاسوس انگلیسی است با هدف تفرقه افکنی بین مسلمانان  پس از سفر به تركیه ، عراق ، عربستان سرانجام با شخص مورد نیاز خود (محمد بن عبدالوهاب) مواجه می شود و وی را برای سرکردگی این فرقه مناسب می بیند و دستورات دیکته شده از انگلستان را برای رسیدن به این هدف پیاده می کند.  
  نقش انگلستان در تشکیل فرقه قادیانی
  قادیانیت فرقه ای است که در اواخر قرن نوزدهم با دخالت مستقیم انگلستان توسط میرزا غلام احمد قادیانی در کشور هند تشکیل شد.«سِر» احمد سلمان رشدی نویسنده کتاب موهن آیات شیطانی، از اعضای این فرقه انحرافی است.حضرت امام خمینی (ره) ، نیز در پی انتشار این کتاب موهن در ۱۴ فوریه ۱۹۸۹ حکم اعدام سلمان رشدی را صادر کردند و این فتوا تا به امروز بر قوّت خود باقی است. مقام معظم رهبری نیز با تایید این حکم آن را غیر قابل تغییر خواندند.گفتنی است درپی صدور این فتوا و اعلام آمادگی برخی مسلمان در نقاط مختلف جهان برای اجرای این حکم، وزارت خارجه کشور انگلستان مسئولیت حمایت از سلمان رشدی که شهروندی و اقامت انگلستان را داشت، برعهده گرفت و با استفاده از محافظان دولتی از وی حمایت کرد.  
  شناخت حرکت خزنده بریتانیا در ساخت فرقه های انحرافی کار مشکلی نیست و می توان با تورق تاریخ، هموراه نقش انگلستان را در ساخت و یا جهت دهی فرقه های انحرافی مشاهده کرد از نقش انگلستان در شکل گیری بهائیت گرفته تا حمایت از شیعیان افراطی لندنی!
    جناب آقای دکتر ظریف از شما تقاضا داریم اگر فرصتی پیدا کردید، حتما در دوره های آموزشی و نقد جریانات انحرافی در موسساتی که در این زمینه فعالیت دارند شرکت کنید تا متوجه شوید که ما نه تنها هیچ نقطه اشتراکی با انگلستان در مبارزه با فرقه ها نداریم بلکه در جهت مبارزه با فرقه های دست ساخته انگلستان، شهدای زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده ایم.

  هیچ نظری موجود نیست:

  ارسال یک نظر