منشور روحانیت بنیانگذار انقلاب اسلامی: خطر برای آینده از روحانیت حجتیه ای و ولایتی هاست

به گزارش فرقه نیوز، کیهان نوشت: الیاس حضرتی مدیرمسئول روزنامه اعتماد در ضیافت اصلاح‌طلبان در رشت گفته است: اکثریت کسانی که به اصول انقلاب، امام، اصول قانون اساسی و خون شهدا وفادار هستند و راهی را که راه مردم و آرمان مردم است دنبال می‌کنند، در خانواده سیاسی بزرگ اصلاح‌طلبان جای گرفته‌اند. 
وی اظهار کرد: ریشه همه مشکلات «تحریم‌ها» نیست بلکه بخش مهمی از آنها به دلیل مشغول شدن به جزئیات و تپه‌های کوچکی ا‌ست که خودمان با دست خودمان می‌سازیم. 
وی ادامه داد: دید اصلاح‌طلبی، انقلابی بودن و فرزند امام بودن، به ما یاد داد که مشکلات را بزرگ نکنیم و بزرگ نبینیم. 
وی تاکید کرد: همه ما برای منافع ایران، در مقابل واپس‌گرایی، خشک مقدسی، انجمن حجتیه و ولایتی‌های بی‌ولایت خواهیم ایستاد و امروز این آمادگی در لایه‌های مختلف اجتماعی ملت ایجاد شده است. 
برخلاف این اظهارات، روزنامه اعتماد از جمله روزنامه‌های زنجیره‌ای است که به بزک کردن آمریکا و بزرگ کردن تحریم‌ها پرداخته است. 
همچنین ادعای ایستادن مقابل انجمن حجتیه‌ها و ولایتی‌های بی‌ولایت برخلاف مشی اصلی مدعیان اصلاح‌طلبی در ترویج سکولاریسم و معارضه با اصول انقلاب و جمهوری اسلامی است مگر اینکه در نظر آوریم حجتیه نیز مدعی بودند باید با ترویج فساد و ظلم، مقدمه ظهور را فراهم آورند و برخی مدعیان اصلاح‌طلبی نیز در این عرصه‌ها- از جمله پالوده‌خوری و بده‌بستان با بعضی مفسدان اقتصادی - سنگ تمام گذاشته‌اند؛ البته این روش هم کمک به ترویج مشرب انحرافی حجتیه است و نه مبارزه با آن.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر