فعالان حقوق بشر در دفاع از حقوق زندانیان سیاسی - عقیدتی در فرانکفورت تجمع کردندروز چهارشنبه ۱۰ تیرماه ۱۳۹۴ خورشیدی شهر فرانکفورت آلمان شاهد حرکت اعتراضی گروهی از فعالان حقوق بشر در دفاع از حقوق زندانیان سیاسی - عقیدتی بود.

این حرکت از سوی جمعی از فعالان حقوق بشر با همراهی انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر در ایران و تعداد کثیری از حامیان دکتر محمدعلی طاهری بنیانگذار عرفان حلقه موسوم به عرفان کیهانی در برابر کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در این شهر برگزار شد.

شرکت کنندگان در این تجمع اعتراضی با در دست دادن پلاکاردهایی از تصاویر دکترمحمد علی طاهری، آیت الله بروجردی، بهاره هدایت، عبدالفتاح سلطانی و دیگر زندانیان سیاسی - عقیدتی ، ماکتهایی از چوبه دار و زندان را خود حمل می کردند.

معترضان به قوانین ناقض حقوق شهروندی در جمهوری اسلامی ایران ضمن سر دادن شعارهایی خواستار آزادی فوری و بی قید و شرط کلیه زندانیان سیاسی - عقیدتی در بند بویژه دکترمحمدعلی طاهری و رفع تبعیض های گسترده علیه گروههای قومی – عقیدتی و سیاسی در ایران شدند.

شرکت کنندگان در این تجمع همبستگی با زندانیان سیاسی - عقیدتی، از تداوم تجمعات زنجیره ای شهرهای مختلف خبر داده و یادآور شده اند تا احقاق کامل حقوق شهروندی عموم ایرانیان بویژه زندانیان سیاسی - عقیدتی و آزادی بدون قید و شرط آقای دکتر محمدعلی طاهری از پای نخواهند نشست.

"فایل صوتی این حرکت همبستگی بزودی منتشر خواهد شد. "

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر