فقط در سیستم قضائیه نظام حاکم بر ایران میتواند چنین اتفاقاتی بیفتد


تفو بر تو ای چرخ گردون! تفو!

اسدالله خاوری - از اردات کیشان مخلص و قدیمی "حضرت آیت الله نوری همدانی مرجع تقلید ساکن قم"!!!- سه میلیاردلار از وجوه بیت المال را به جیب زد و پس از پرداخت خمس و زکات آن به آقایان "مراجع" یک منزل محقر سه میلیون دلاری درکانادا ابتیاع کرد و از دنیا فراغت جست و درآن سکنا گزید. از اینسوی، جناب حمید بقائی بیست هزارمیلیارد پول ناقابل را بعد از اختلاس از بیت المال به امارات منتقل کرد تا در سپاه "شعیب بن صالح" و "سیدخراسانی" آماده کشورگشائی در زمان ظهور صاحب الزمان باشد!!!

دزدهای بیت المال آزاد آزاد بیت المال را با چشم پوشی صاحبان فتوا و تحت حمایت به اصطلاح "مراجع حکومتی" غارت میکنند، اما قوه قضائیهء صادق لاریجانی آملی -رئیس جدید الانتصاب هیات امنای دانشگاه امام صادق !! - حکم بر اعدام آقای محمدعلی طاهری موسس "مکتب عرفان حلقه" به اتهام "افساد فی الارض" میدهد! به قول حکیم ابوالقاسم فردوسی طوسی "تفو بر تو ای چرخ گردون تفو!

خبری که جزئیات آن در بخش "بسته ویژه خبری سایت تابناک/ متعلق به سردارپاسدار محسن رضائی دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام/ افشاء شد، و پس از انتشار توسط "ممیزی اطلاعات" حذف گردید به شرح زیر است:


‌سخنگوی دستگاه قضا اعلام کرد که حمید بقایی معاون رئیس جمهور سابق بازداشت شده است، محسنی اژه ای در این باره گفت: بازپرس پرونده آقای بقایی معاون اجرایی رییس جمهور سابق، ایشان را امروز احضار و برای او قرار بازداشت صادر کرد. وی گفت: ایشان پرونده‌ای داشت و به همین دلیل بازپرس امروز او را احضار کرده بود.
هنوز جزئیاتی از پرونده دستگیری بقایی منتشر نشده است. مشخص نیست که آیا او بر اثر تخلفات سازمان میراث فرهنگی به زندان رفته است یا پرونده دیگری از وی در قوه قضائیه مطرح بود که به سرانجام رسیده است. همچنین بقایی روز گذشته در مصاحبه با آریا بعد از مدت‌ها سکوتش را شکست و جهانگیری معاون دولت را به دخالت در یک نهاد خصوصی متهم کرد.

اما غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی در گفت و گو با تابناک در باره بازداشت حمید بقایی اظهار داشت: دولتمردان گذشته متاسفانه به صرف ادعا های که در باره پاک بودن داشتند، تخلفات بسیار گسترده ای داشتند، این تخلفات از انتقال پولهای کلان از داخل کشور به خارج تا فسادهایی که در واگذاری پروژها و چیزهای دیگر داشتند، بوده است.

این نماینده مجلس گفت: در آن زمان به اینها به صورت کامل، این مساله که کشور قانون ندارد تزریق شده بود، و فکر هم نمی کردند که یک روزی در این کشور به این حساب کتابها رسیدگی خواهد شد.
وی گفت: یکی از تخلفات بقایی در پرونده های که از او وجود دارد، خروج ۲۰ هزار میلیارد تومان از داخل کشور به صرافی های کشور های عربی بوده است، و تخلفات بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارد، البته در شرایط فعلی نمی توانم جزئیات پرونده را افشا کنم.
این نماینده مجلس گفت: ما منتظر بازداشت مقامات بالاتر هستیم؛ اگر چه ممکن است مقامات بالاتر خود تخلف نکرده باشد، اما در کشور اینگونه نیست، کسانی بوند که با استفاده از سو مدیریت فجایع زیادی را بار آورده اند، مبالغ قابل توجهی از کشور خارج شده است و بیت المال به غارت رفته است.
این نماینده در پاسخ به این سوال که این مبالغ از کجا به تحصیل شده بود گفت: زمانی که ما نمی توانیم نفت کش های خودمان را پیدا کنیم، شما از ما می پرسید که پول از کجا آمده است؟ معلوم نیست این پول از کجا آمده است ولی تنها این یک مورد نیست تخلفات بسیار زیاد است.
این نماینده مجلس گفت: از این اعداد ما زیاد داریم، اما اگر آقایان، تنها ۵ درصد از نگرانی هایی که الان دارند را در آن زمان داشتند و این سخت گیری هایی که الان می کنند آن زمان انجام می دادند هیچ یک از این اتفاقات رخ نمی داد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر