تفو بر تو ای چرخِ گردون، تفو


جنایت با استفاده از اهرم قوه قضائیه! امری که فقط در نظام قضائی موجود در ایران میتواند اتفاق بیفتد!

سیاهبازی های خبیثانه که به صدور حکم اعدام برای یک فرد بیگناه منجر شد. قصه کهنه "محاکمه های قلابی نمایشی" با قضات و وکلای فرمایشی، از جهت قرائت حکم از پیش نوشته شده توسط "نهادهای تبهکار تکفیری نفوذ کرده در اداره ادیان و فرق قوه کذائی قضائیه"
آقای پرفسور محمدعلی طاهری دکتر متخصص در سایمنتولوژی سیدمحمودعلیزاده طباطبائی -وکیل حکومتی

به گزارش جهان، سید محمود علیزاده‌طباطبایی وکیل مدافع طاهری در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ این سئوال که آیا حکم موکلش از سوی شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب ابلاغ شده است یا خیر اظهارکرد: خبردار شدم که دادگاه حکم به اعدام صادر کرده اما هنوز ابلاغ نکرده است.وی اضافه کرد: تمام کارهای طاهری با مجوز انجام شده بود و هیچ دلیلی در پرونده وجود نداشت اما خبردار شدم حکم اعدام دادند ولی هنوز ابلاغ نشده است.

محمد‌علی طاهری سرکرده فرقه انحرافی عرفان کیهانی یا حلقه در ایران است که ۱۴ اردیبهشت ماه سال ۹۰ بازداشت و از سوی دادگاه انقلاب به‌اتهام توهین به مقدسات، مداخله غیرقانونی در امور پزشکی و درمان بیماران، ارتکاب فعل حرام و رابطه نامشروع، استفاده غیرمجاز از عناوین علمی (دکتر و مهندس)، ضاله بودن کتب و آثار، به ۵ سال حبس، پرداخت ۹۰۰ میلیون تومان جزای نقدی و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.

افساد فی‌الارض از طریق منحرف کردن افراد، دیگر اتهام طاهری بود که دادگاه به تحقیقات صورت گرفته در این بخش اشکال نقص گرفت و پرونده برای تکمیل تحقیقات به دادسرا ارسال شد. در نهایت، دادسرا پس از رفع نواقص، پرونده را مجدداً به دادگاه ارسال کرد و ششم اسفند ماه سال ۹۳ برای رسیدگی به این اتهام تعیین شد اما با درخواست استمهال متهم، دادگاه برگزاری جلسه محاکمه را به تاریخ دیگری موکول کرد تا اینکه دادگاه اوایل اردیبهشت ماه امسال به این بخش از پرونده طاهری رسیدگی کرد.

به گزارش تسنیم، چندی پیش نیز ۱۲ نفر از مسترهای فرقه انحرافی عرفان حلقه، در مجموع به ۲۴ سال زندان و پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان جریمه به‌دلیل تحصیل مال نامشروع محکوم شدند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر