حرص و ولع سیری ناپذیر "نئونازیهای نفوذی درنهادهای اطلاعاتی" برای اعدام و هدم و کشتار

بازی جدید با جان انسانهایِ دگر اندیش

به نظر میرسد که تکفیری های برونمرزی- از "نئونازیهای تکفیری نفوذ کرده در نهادهای ضدامنیتی- اطلاعاتی" در ایران الهام میگیرند، چون مشاهده میکنند که این "عناصر و عوامل قسیُّ القلبِ بیرحم" تمام تلاششان معطوف به تبدیل کردن جامعه ایرانی به کشتارگاه افکار و اندیشه های معنویت گرا است.

فعالیت جدید و نوظهور این نامسلمانهای تکفیری دین ستیز جمع کردن طومار برای واداشتن قوه قضائیه به صدور حکم قطعی اعدام برعلیه پرفسور محمدعلی طاهری دکترمتخصص در سایمنتولوژی و اجرای این حکم به دست ناپاک خودشان است تا سند جدیدی بر جنایتهای رخداده در قوه قضائیه ایران دربردادگاه افکار عمومی بین المللی ارائه دهند.

به گزارش فرقه نیوز، به نقل از خبرگزاری فارس نیوز با توجه به نزدیکی اعلام نظر دادگاه انقلاب در خصوص اتهام افساد فی الارض محمدعلی طاهری سرکرده عرفان ضاله حلقه گروهی از آسیب‌دیدگان این فرقه با همکاری انجمن نجات از حلقه نسبت به تشکیل کمپین حمایت از قوه قضائیه اقدام کردند.

در مدت 6 روز فعالیت این کمپین از سی‌ام خرداد ماه، بیش از هشت هزار نفر از کاربران فضای مجازی خواستار ارائه حکم عادلانه، قانونی و بررسی قاطعانه شکایات آسیب‌دیده‌های عرفان کیهانی و توجه به حکم مراجع در رابطه با پرونده محمد علی طاهری شدند.

رئیس فرقه که در اواسط دهه هفتاد شمسی با ادعای فرادرمانی آرام آرام شروع به فعالیت کرد، در سال 1383 تلاش کرد که در قالب یک مؤسسه به فعالیت خود ادامه دهد، هر چند که رئیس فرقه چندین بار احضار و دستگیر شده و به وی تذکراتی مبنی بر تخلفات قانونی داده‌اند، اما در غیاب او، مسترهایش -بالاترین اعضای عرفان حلقه(مربیان)- پنهانی به راهبری فرقه مشغول هستند، از نکات جالب توجه این است که با اینکه مدرک دیپلم طاهری توسط مراجع علمی محرز نشده است، اما در برخی مجامع خود را مهندس یا دکتر معرفی کرده است.

سوابق سوال‌برانگیز سرکرده‌ عرفان حلقه بر پیچیدگی پرونده او همچنان سایه انداخته است، طاهری که مدت‌ها در خارج از کشور به سر می‌برده است با آشنا شدن با برخی از روش‌های فرقه‌ای و تلفیق داده‌های آنان به ایجاد عرفان حلقه مبادرت‌کرده، بعد از انجام فعالیت‌های غیر قانونی و شکایت شاکیان متعدد خصوصی و برخی از نهادها و سازمان‌ها مانند وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی زندانی شده است.

نظر مراجع تقلید درباره فرقه «شعور کیهانی» از اینجا قابل رؤیت است، همچنین علاقه‌مندان برای شرکت در این کمپین می‌توانند از اینجا اقدام کنند. / فارس


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر