خط سعیدامامی ها در عرصه خمینی زدائی و ستیز با عرفان و "اصل وحدت وجود" توطئه های جدید میکنند

ورود یک عنصر شناخته شده وابسته به مکتب ضد خمینی "حجتیه ای" به اسم "احمدسالک"- در قضیهء مربوط به جناب آقای پرفسور محمدعلی طاهری دکترمتخصص در سایمنتولوژی- نشان میدهد که "اداره فرق و ادیان" به کدام شاخه خمینی زدای تکفیری ضد توحید و ضد اسلامی وابسته است و از کجا دستور میگیرد!
احمدسالک یک عنصر خمینی ستیزِ حجتیه ایِ اپورتونیست،و یک فرد فرصت طلب است که با کمال وقاحت به طور رسمی درجهت خمینی زدائی و نبرد با میراث عرفانی و معنوی و توحیدی آیت الله سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی المتخلص به هندی توطئه میکند و همدست با تبهکاران تکفیری جمع شده در محفل موسوم به اداره فرق و ادیانِ نهادهای ضدامنیتی جور واجور، برای گسستن شیرازه وحدت ایرانیان نقشه میکشد.
باید به این آخوندک یادآوری کرد که براساس قانون اساسی، سه قوه دارای استقلال نسبت به یکدیگر میباشند و دخالتهای ناهنجار و نابجای یک فرد ورشکسته -که به عنوان غاصب کرسی نمایندگی مردم ایران در مجلس شورا نیز رفت و آمد و "رئیس"!! به اصطلاح کمیسیون ضدِ فرهنگی!! مجلس نیز هست!!- جواز دخالت قوه مقننه در قوه قضائیه به شمار نمیرود!
مردم ایران در اوج استضعاف و فقر مطلق، دزدان و چپاولگران و ایلغارچیان و غارتگران بیت المال را خوب میشناسند و وجدان بیدارشان اجازه نمیدهد که از این قبیل "آدم نماهای دنیاپرست ضد توحید" درس اخلاق بگیرند!
به گزارش فرقه نیوز، احمد سالک با اشاره به صدور حکم اعدام سرکرده عرفان "حلقه" گفت: این حکم باید خیلی پیش تر از اینها صادر می شد تا این همه جوان به دام این جریان انحرافی اعتقادی گرفتار نمی شدند.نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تأخیر در صدور حکم این فرد را نقصی از سوی دستگاه های مربوطه دانست و عنوان کرد: از آنجایی که این جریانات بنیان خانواده ها را هدف گرفته و آنها را از هم می پاشند باید سریعا تعیین تکلیف شده و مجازات شوند.وی افزود: جریانات انحرافی اعتقادی و عرفان های کاذب، دامی سر راه جوان ها و خانواده ها هستند که ضربه های سنگین اعتقادی را حتی به افرادی که نماز شب می خواندند وارد و آنها را مرتد کرده است.سالک ادامه داد: از این رو با اعلام خطر از سوی جریانات انحرافی، وزارت اطلاعات، دستگاه های امنیتی، فرهنگی و قضایی را برای کشف سایر جریانات پنهان که خانواده ها را از بین می برند فرا می خوانم.رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان خطر جریانات انحرافی اعتقادی را هم ردیف خطر مواد مخدر برای خانواده ها دانست و خاطرنشان کرد: مواد مخدر روح و جسم جوان و جریانات انحرافی اعتقادی روح، معنویت و اعتقاد جوان را هدف قرار داده است که در نهایت میزان خطر آن برای خانواده ها و جامعه به یک اندازه است لذا از دستگاه های مربوطه تقاضا داریم نسبت به این قضیه حساسیت ویژه ای داشته باشند.به گفته وکیل مدافع سرکرده فرقه انحرافی "حلقه" یا عرفان کیهانی، وی به‌ اتهام افساد فی‌الارض از طریق منحرف کردن افراد به اعدام محکوم شد. چندی پیش نیز 12 نفر از مسترهای فرقه انحرافی عرفان حلقه، در مجموع به 24 سال زندان و پرداخت 100 میلیون تومان جریمه به‌دلیل تحصیل مال نامشروع محکوم شدند. / خانه ملت

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر