اوج ذلت و زبونی "خط سعید امامی ها"ی تکفیری اداره ادیان و فرق وزارت اطلاعات دربرابر دراویش!

تیرهایِ ترکشِ این تکفیری هایِ بیچارهء نامسلمانِ اسلام ستیزِ ضدتوحیدیِ جمع شده در "اداره فرق و ادیان وزارت کذائی اطلاعات" آن چنان تهَ کشیده که حالا ناچار شده اند از سر بیچارگی، برسر معتادهای محروم بنزین بپاشانند و آنها را به آتش بکشند، تا - به خیال واهی خود، در دود و دم اوهام مالیخولیائی- درویشی و تصوف را بدنام کنند!
هنوز یک روز از انتشار اطلاعیه وزارت کشور در مورد مختومه اعلام کردن پروندهء تجاوز یک عنصر جنایتکار وابسته به وزارت کذائی اطلاعات به یک دختر مهابادی نگذشته بود، که خط "سعید امامی"های تکفیری وزارت کذائی اطلاعات دست به یک فرافکنی فضاحت بار  تازه -برای بدنام کردن دراویش- زد. اتهام مضحک و بسیار سست و نادرست که مرغ پخته را در سفره به خنده می اندازد. اما این اتهام بستن ها فقط نشانهء ضعف و زبونی این سیستم اطلاعاتی درهم شکسته -و تاکمر در بحران انشقاق و فتنه فرو رفته - است، نه چیز دیگر! "اداره ادیان و فرق وزارت کذائی اطلاعات" جولانگاهِ  محفل "خطِ سعیدامامی" های تکفیری ضدتوحیدی و اسلام ستیز" است که "جهاد در راه شیطان" را ماموریت اصلی خود در دنیا میدانند و در راه خدمت به شیطان و انتشار شیطان پرستی از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار نمیکنند.
سه هفته قبل یک مامور وزارت اطلاعات به قصد تجاوز به یک دختر مهابادی که منجر به پرتاب شدن آن دختر از طبقه فوقانی هتل به وسط خیابان و قتل او شد، غائله ساز یک خیزش عصیانی عظیم در استان کردستان گشت و شهرهای مهاباد و بانه و سنندج به اعتصاب کامل کشیده شده و تظاهرات عظیمی درخیابانهای شهرهای کردستان در ایران و حتی در استانهای کردنشین کشورهای مجاور برپا شد.
این عمل جنایتکارانهء یک مامور وزارت کذائی اطلاعات که نشان از سقوط کامل اخلاقی حاکم بر مناسبات محفلی دارد، بینه ای بر سوء استفاده از امتیازات امنیتی و حاشیه امن ماموران اطلاعات سپاه و اطلاعات بسیج و اطلاعات سایر نهادهای موازی میباشد. اما خطرناکترین این محافل همان باند تبهکار تکفیری موسوم به "خط سعید امامی" است که در "اداره فرق و ادیان وزارت اطلاعات" فعالیت میکند و با ننگ حضور خود ، هم فضای تنفسی جامعه و هم فضای مجازی سایبری را به گند کشیده و کشتی وزارت اطلاعات را کمرشکن کرده و به گِل نشانده است!
علائم آشکار از ضعف و زبونی و بیچارگی و نکبت غلبه کرده بر اداره ادیان و فرق وزارت کذائی اطلاعات را در زیر سنگینی مامورانِ ضدتوحیدی و تکفیری پیرو "خط سعید امامی" در خطوط و سطور زیر مشاهده کنید:


۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۷ خرداد
خودسوزی عضو فرقه دراویش گنابادی در کرج
به روز شده در:
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۵ خرداد

یکی از اعضای فرقه ضاله دراویش گنابادی در کرج اقدام به خودسوزی کرد که علل این عمل در دست بررسی است.

به گزارش فرقه نیوز،به نقل از تیتریک، به نقل از منابع آگاه این فرد هنگام نماز مغرب و عشاء در محل خانقاه این فرقه ضاله، در یکی از محله های درویش نشین شهرستان کرج اقدام به این عمل نموده و سپس برای مداوا به بیمارستان شهید مدنی کرج اعزام شده است.
این منبع مطلع گفت که انگیزه خودسوزی فرد مذکور توسط مراجع ذیصلاح در حال بررسی است اما گفته میشود علت اصلی این اقدام وی که یکی از فعالان دراویش در خانقاه بوده، سوء استفاده جنسی یکی از سران این فرقه نسبت به نزدیکان وی بوده است که به نشانه اعتراض به قطب فرقه دراویش گنابادی، و به دلیل اختلافات درونی، در یک جمع عمومی خود را به آتش کشیده است.
همانطور که گفته شد علت دقیق این عمل در دست بررسی توسط کارشناسان مربوطه است و بعد از حصول اطلاعات دقیق در همین رسانه منتشر خواهد شد.
مطالب مرتبط
تریبون وهابیت در اختیار دراویش + فیلم
قطب دراویش بالاخره اعتراف کرد+صوت
التماس دعای دراویش از فتنه گران و ضد انقلاب

نظرات

نوشته شده در ۱۱:۰۴ - دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ توسط حامی
قبلا هم در مورد تجاوز جنسی بزرگان این فرقه شنیده بودیم

نوشته شده در ۰۱:۲۹ - چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ توسط امیر چرا دروغ مینویسید اصلاً درویش نبوده یه معتادخود فروخته بوده که بعداز رسوندش به بیمارستان تحویل مامورین ناجاشده که دارن پیگیری میکنن توسط چه کس یاکسانی به اینکاروادارشده.

نوشته شده در ۰۹:۳۶ - چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ توسط سلیم
درویش معتاد بوده

فرقه نیوز- بخش صوفیه و دراویش، این روزها دراویش گنابادی با راه اندازی کمپین به بهانه درخواست آزادی دراویشی که با برهم زدن نظم و امنیت عمومی و ملی به تحمل حبس محکوم شده اند همچون گذشته با اعلام فراخوان و راه اندازی تجمعات غیر قانونی و هدف دار دست به اقداماتی زدند تا بیش از پیش نشان دهند دست نشانده کسانی هستند که جز براندازی نظام مقدس اسلامی هیچ فکری در سر ندارند و با رفتارشان نهر نهر آب در آسیاب دشمن میریزند. 
حرکت سیاسی این فرقه به اصطلاح عرفانی در ابتدا شرکت در کنفرانسی در خارج از کشور به همراه هم کیشان بهایی و همجنس بازشان و گرفتن دستور انجام تجمع غیر قانونی مقابل دادستانی بود و بعد برنامه ریزی برای اجرای مقاصدی که غرب دنبال می کند.

عناصر بهایی و نماینده دراویش 
جالب آنجاست که این برنامه درست همزمان با حضور ریاست محترم جمهوری در مجمع عمومی سازمان ملل اتفاق افتاد تا بتوانند بیش از پیش از اقدامات خود بهره برداری سیاسی کنند و شرکای غربی خود را راضی نگه دارند تا آنها بتوانند اقدامات دیپلماتیک هیئت ایرانی را تحت شعاع این موضوع قرار داده و محدود کنند.

مصطفی آزمایش نماینده دراویش گنابادی در کنار رضا پهلوی و عناصر ضد انقلابسیمین فهندژ نماینده بهائیان ، بورلی نماینده کمیته به اصطلاح پاسداشت حق بشر، در نشستی برای حمایت از دراویش گنابادی
 
با بررسی در ظهور فتنه‌های مختلف در نظام مقدس جموری اسلامی ایران به این نتیجه می‌رسیم که وجود فرقه های ضد نظام ریشه اکثر فتنه‌های ظهور کرده در ایران اسلامی می‌باشد. 
بعد از تشکیل نهضت آزادی در ایران، شاخه‌های مختلفی از این نهضت شوم متولد شد. اولین شاخه شوم این نهضت، سازمان مجاهدین خلق بود که توسط دانشجویان نهضت آزادی در سال 1344 به وجود آمد.

نورعلی تابنده قبل از به قطبیت رسیدن در جمع اعضای جبهه ملی
پس از غروب اولین شاخه نهضت آزادی این نهضت با پشتیبانی از فتنه سبز بار دیگر عملا وارد میدان شد تا با ایجاد پیوند با بهائیت نقاب از چهره بردارد و ماهیت ضد اسلامی خود را نمایان کند. 
با غروب دومین شاخه نهضت آزادی این نهضت به صورت گسترده‌ای از فرقه سیاسی نورعلی تابنده حمایت کرد تا از مهره قدیمی خود و مریدانش استفاده ابزاری کند و در مواقع حساس آن‌ها را وارد میدان کند. 
سخنرانی‌های قطب سیاسی فرقه ملاسلطان بیچاره در روزهای گذشته و ایجاد تشنج با چاشنی مظلوم نمایی آن هم به صورت کاملا سازماندهی و برنامه ریزی شده و حمایت‌های رسانه‌ای و مالی گروهای ضد انقلاب، نشان دهنده حمایت گروه های ضد انقلاب و فتنه گران از این حرکت سیاسی این فرقه گمراه است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر