با این پولهای دزدی "ادارهء ادیان و فرق و زارت اطلاعات" را میچرخانند

ننگ بر غارتگران بیت المال که دست جفا بر درویشان و موحدان میگشایند و هموطنان و شهروندان ایرانی را به بهانه های واهی گوناگون سرکوب میکنند.

بیت المال را کرور کرور بالا میکشند تا به مزدوران تکفیری جمع شده در تاریکخانه های "اداره ادیان و فرق" وزارت اطلاعات، و اطلاعات سپاه و اطلاعات بسیج جیره - مواجب بدهند و طوفان غبار تهمت و اتهام برسر مسلمانان شریف ببارند!

هنوز یک ماه از جنایت فجیع ماموران جنایتکار وزارت اطلاعات که به قصد تجاوز در مهاباد وارد اتاق هنلی شدند که دخترجوانی در آن مشغول نظافت بود و این اقدام به تجاوز جنیسی سادیستی منجر به پرتاب شدن آن دختر بیدفاع از طبقه بالای هتل به وسط خیابان و مرگ جانسوز او شد. مردم مهاباد و سپس مردم کردستان ایران و سپس کردهای کشورهای مجاور در واکنش به این جنایت سبعانه یکپارچه دست به اعتصاب و تظاهرات زده و ابراز نفرت و انزجار از نامردانی کردند که با سوء استفاده از موقعیت "امنیتی - اطلاعاتی" قصد جان و مال و عرض و ناموس مردم بیدفاع را دارند.

در این کثافت بازاری که دستگاه های جورواجور ضد امنیتی راه انداخته اند، اداره ادیان و فرق وزارت کذائی اطلاعات نیز بیکار نیست، بلکه به دست نوکران و پادوهای مزدور و جیره خوار خود در عرصه سایبری میکوشد، این فضاحتهای ضدتوحیدی و اسلام ستیزانه را، به سمت و سوی دراویش کانالیزه نماید!

 
بعداز ظهر
۱۲:۵۷:۴۲
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۶ خرداد
خودسوزی عضو فرقه دراویش گنابادی در کرج
به روز شده در:
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۵ خرداد
یکی از اعضای فرقه ضاله دراویش گنابادی در کرج اقدام به خودسوزی کرد که علل این عمل در دست بررسی است.
به گزارش فرقه نیوز،به نقل از تیتریک، به نقل از منابع آگاه این فرد هنگام نماز مغرب و عشاء در محل خانقاه این فرقه ضاله، در یکی از محله های درویش نشین شهرستان کرج اقدام به این عمل نموده و سپس برای مداوا به بیمارستان شهید مدنی کرج اعزام شده است.
این منبع مطلع گفت که انگیزه خودسوزی فرد مذکور توسط مراجع ذیصلاح در حال بررسی است اما گفته میشود علت اصلی این اقدام وی که یکی از فعالان دراویش در خانقاه بوده، سوء استفاده جنسی یکی از سران این فرقه نسبت به نزدیکان وی بوده است که به نشانه اعتراض به قطب فرقه دراویش گنابادی، و به دلیل اختلافات درونی، در یک جمع عمومی خود را به آتش کشیده است.

همانطور که گفته شد علت دقیق این عمل در دست بررسی توسط کارشناسان مربوطه است و بعد از حصول اطلاعات دقیق در همین رسانه منتشر خواهد شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر