اذعان به حضور گسترده مارمولک ها و عنکبوت ها در کسوت عبا-عمامه ای ها درحوزه های علمیه...

برای گسترش "اسلام های قلابی" و فرقه فرقه کردن مسلمانان به بهانه های دروغین و کاذب

اقامه برهان و بیّنه برای توضیح چرائی اندراس حوزه های علمیه و بی اعتنا شدن مسلمانان نسبت به عبا-عمامه ای ها!
بدون شرح و تفسیر آنچه را که ما سالهای سال میگفتیم و بر گفتن آن اصرار میورزیدیم اکنون معممان حوزه های علمیه نیز با  صدای بلند بیان میکنند!

منبع خبرگزاری رسا/ به گزارش فرقه نیوز، حجت الاسلام مجتبی کلباسی رییس مرکز تخصصی حوزه علمیه قم شنبه‌شب در تخت فولاد و جنب مقبره بابا رکن الدین، با اشاره به فتنه های آخر الزمان، گفت: ما باید نسبت به این فتنه ها بصیرت داشته باشیم.
وی با نگاهی اجمالی به تفسیر سوره نصر گفت: مصداق بارز این سوره، طبق روایات و تفاسیر معتبر، زمان ظهور حضرت مهدی(عج) است که در آن زمان تعداد مخالفین کم شده و مردم تشنه هدایت می شوند، بنابراین ما باید در این زمان مراقب فتنه گران باشیم و نگذاریم دین ما را بدزدند.
حجت الاسلام کلباسی منظور خود را از فتنه گران در آخر الزمان، صهیونیست، غرب و استکبار جهانی دانست و گفت: این افراد و گروه ها با استفاده از برنامه های از پیش تعیین شده قصد دارند، به دین اسلام به ویژه مکتب تشیع ضربه وارد کرده و چراغ هدایت اسلام و تشیع را خاموش کنند و نگذارند این دین الهی حقیقی در جهان فراگیر شود.
رییس مرکز تخصصی حوزه علمیه قم در ادامه به کشورها و گروه های فتنه گر  اشاره کرد و ابراز داشت: این کشورها و گروه ها همگی دانه های یک زنجیر هستند که تحت حمایت و سلطه صهیونیست جهانی فعالیت می کنند تا نگذارند دین اسلام حقیقی که همان مکتب تشیع است اشاعه جهانی پیدا کند.
وی با اشاره به ارائه منشور اسلام ستیزی با مبنای تبدیل نقاط قوت مسلمانان به نقاط ضعف، که از سوی صهیونیست جهانی تنظیم شده بود، گفت: آنها با اجرای این منشور قصد دارند مسلمانان را به خودشان مشغول کرده، سپس خانم‌ها را به مدگرایی، آرایش ظاهر، فحشا و آقایان را به رباخواری، غش در معامله و خیانت سوق دهند.
حجت الاسلام کلباسی بندهای منشور اسلام ستیزی را 10 مورد دانست و گفت: این که مسلمانان باید فرقه فرقه شوند، زنده کردن آداب ادیان گذشته مانند زرتشت، شراب خواری، آزادی قمار و فحشا برای از بین رفتن قبح آنها، ترویج رباخواری بین مسلمانان برای متلاشی کردن اقتصاد آنها از درون، قطع شدن رابطه مردم با علما از جمله آن منشور است.
رییس مرکز تخصصی حوزه علمیه قم شک انداختن مسلمانان در پرداخت خمس، معرفی کردن اهل کتاب(یهودیان و مسیحیان) به عنوان مسلمان برای عادی شدن رابطه مسلمانان با کفار، عادی شدن رابطه زنان و مردان نامحرم، سختی شرایط ازدواج برای رواج بی بند وباری و فحشا، رواج تک فرزندی برای کاهش جمعیت مسلمانان و تعطیلی امر به معروف و نهی از منکر را از دیگر اصول منشور مبارزه با اسلام دانست.
وی در ارتباط با فرقه فرقه شدن مسلمانان و تعصب های نژادی به این آیه از قرآن که می فرماید « إِنَّ أَکرَمَکُم عِندَاللّهِ أَتقَاکُم» (همانا بهترین شما نزد خداوند با تقواترین شماست) اشاره کرد و گفت: این برنامه غرب است که با ایجاد تعصب های نژادی و فرقه فرقه کردن مسلمانان اجازه ندهد قلب های مسلمانان به یکدیگر نزدیک شود و همچنین اتحاد و همدلی بین مسلمانان را از بین ببرد.
حجت الاسلام کلباسی با بیان این که ارتباط بین علما و مردم کمرنگ شده، بیان داشت: اسلام ستیزان جاسوسانی را تربیت و در لباس روحانیت به حوزه های نجف و دانشگاه الازهر مصر فرستاده تا با خطاهای خود اعتماد مردم را نسبت به روحانیت سلب کنند و سبب شوند، مساجد خلوت شوند و مدارس و حوزه های علمیه به تعطیلی کشیده شوند و مردم خرج طلاب نکنند.
وی سید محمد علی باب شیرازی، که مهره انگلیس شد و با ایجاد فرقه های منحرف بابی و بهایی هزاران نفر را به انحراف کشانید را یکی از این جاسوسان دانست و گفت: آنها می خواهند اهل کتاب (یهودیان و مسیحیان) را مسلمان معرفی کنند.

حجت الاسلام کلباسی در پایان گفت: آنها می‌خواهند با این طرح، فرهنگ بی بند و باری و مشروب خواری یهودیان و مسیحیان را به مسلمانان انتقال داده تا مسمانان را از محتوا خالی و دین آنها را به یغما ببرند، بنابراین ما باید  فتنه ها را شناسایی کرده و بصیرت کافی داشته باشیم و اگر بصیرت داشته باشیم، توجه این قضیه می شویم که دین و فرهنگ تشیع را باید در جامعه رواج دهیم. / رسا

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر