امام جمعه سیرجان مدعی شد که براساس "روایات"!! زکات باید به دست نیازمندان برسد نه درویشان!!

مرحله جدید دربهانه جوئی برعلیه دراویش
آخوند نیازمند مفلوک و بیسوادی در سیرجان موسوم به "رمضان نژاد"!!! با سوء استفاده از جایگاه امامت موقت نمازجمعه!! به خیال خودش در عرصهء اوهام و اشباح به  رقابت با "دراویش" برخاسته و مدعی شده که باید با دخالت نهادهای امنیتی، همه کشاورزان مجبور شوند تا باج و خراج سالیانه ای را به جیبهای گشاد این آقا سرازیر کنند و اسمش را بر اساس روایات "زکات" بگذارند!!
این مفلوک دین ستیز که هنری جز سوء استفاده از اسلام و دین خدا  ندارد، و چشم امیدش فقط و فقط  به دخالت عناصرتکفیریِ نفوذی در نهادهای امنیتی یعنی همان دم و دنبالچه های خائن سعید امامی است!!! اسم "باج ریش و پشم گیری" را "گسترش فرهنگ زکات در جامعه" گذاشته است

به گزارش ادیان نیوز، اولین جلسه ستاد زکات شهرستان سیرجان با هدف فرهنگ سازی این فریضه دینی در دفتر امام جمعه شهرستان و با حضور اعضای این ستاد برگزار  شد.
امام جمعه سیرجان در این جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: بحث تبلیغات زکات در سطح شهر بسیار مهم است چرا که در شهر سیرجان زکات واجب وجود ندارد.
وی ضمن هشدار به دراویشی که وجوهی را از کشاورزان جمع می کنند عنوان کرد: باید با افراد سودجو در این زمینه برخورد قانونی و قاطع شود چرا که بر اساس روایات باید زکات به دست نیازمندان برسد.
رئیس ستاد زکات شهرستان سیرجان نیز در این مراسم گفت: باید از طریق سازمان های نظارتی و امنیتی از حضور افراد سودجو در زمینه زکات جلو گیری شود.
رمضان نژاد بر نامگذاری یکی از خیابان های شهر بنام زکات تاکید کرد و افزود: با توجه به نزدیکی ماه مبارک رمضان در خصوص فرهنگ سازی انجام فریضه زکات در روستاها در دستور کار قرار گیرد.
مدیر کمیته امداد نیز در این جلسه اذعان داشت: زکات جمع آوری شده سال گذشته در زمینه های معالجه بیماران صعب العلاج،جهیزیه نوعروسان یتیم،شهریه دانشجویان نیازمند و طلاب بوده است.
حسن خضری مقدم اضافه کرد: رفع مشکلات مسکن مددجویان و ساخت دو خانه بهداشت در روستاهای محروم را می توان از مهم ترین اقدامات ستاد زکات شهرستان سیرجان برشمرد.
منبع: سیرجان نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر