باتصویب کذایی طرح حمایت از آمران به معروف، چماق سرکوب برعلیه دراویش بلندشده است !خبرگزاری حکومتي مهر: رئیس سازمان بسیج مستضعفین ایران از برنامه این سازمان برای اجرای مسئولیتی که مصوبه مجلس در امر به معروف و نهی از منکر به عهده بسیج گذاشته است خبر داد. 

محمد رضا نقدی، رئیس بسیج به خبرگزاری مهر گفت که سازمان بسیج برنامه‌هایی را برای آموزش امر به معروف و نهی از منکر به بسیجیان در دستور کار دارد که با مصوبه مجلس این برنامه‌ها پررنگ‌تر خواهد شد. مجلس ایران روز یکشنبه در ادامه تصویب طرح «حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر»، ماده‌ای را به تصویب رساند که بر اساس آن، سازمان بسیج موظف شد با بکارگیری بسیجیان در چارچوب قوانین، نسبت به «فرهنگ‌سازی و اجرای امر به معروف و نهی از منکر در مرتبه زبانی» اقدام کند. 

در تبصره این ماده مصوب شد مفاد این ماده نافی مسئولیت ضابطین قضایی بسیج در مرتبه اقدام عملی نیست. 

طرح حمایت از «آمران به معروف و ناهیان از منکر» که از سوی نمایندگان مجلس ایران طراحی شده و چندی است در مرحله تصویب دارد، مخالفت‌ها و موافقت‌های بسیاری برانگیخته است. دولت به طور مشخص این طرح را مشکل زا و مغایر با اصول قانون اساسی دانست و وزیر کشور از رئیس مجلس خواست تا تصویب آن متوقف شده و برای بررسی بیشتر به کمیسیون مربوطه برگردند. این خواسته با موافقت علی لاریجانی روبرو نشد. 

صادق لاریجانی، رئیس قوه قضاییه ایران هم در اظهار نظری، طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر مجلس را دارای نواقصی دانسته بود که باید اصلاح شوند. 

با این وجود مجلس به تصویب مواد دیگر این طرح پرداخته است و رئیس بسیج نیز با استقبال از وظیفه‌ای که مجلس به طور قانونی به عهده این سازمان گذاشته است، اعلام کرده که بسیج برای این کار برنامه دارد. طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر، پس از تصویب در مجلس باید برای تبدیل شدن به قانون به تایید شورای نگهبان برسد
 تعقیب قطب دراویش گنابادی توسط نیروهای امنیتی و لباس شخصی

به گزارش مجذوبان نور،شنبه, ارديبهشت 12 1394 صبح امروز، زمانی که حضرت آقای دکتر نور علی تابنده (مجذوبعلیشاه)، قطب دراویش گنابادی برای شرکت در مراسم میلاد حضرت علی(ع)‌ به سمت حسینیه‌ی دراویش گنابادی در تهران عزیمت کردند، سه خودرو لباس شخصی به همراه یک موتور سوار در حالی که رانندگان آن صورت‌های خود را با ماسک پوشانده بودند، خودروی ایشان را تعقیب و در طول مسیر اقدام به عکس‌برداری می‌کردند.
این تعقیب در حالی صورت می گرفت که رانندگان این خودرو ها با ویراژدادن‌های خطرساز در اطراف خودروهای اسکورت سعی در ایجاد رعب و وحشت داشتند.

این گزارش می‌افزاید که روز گذشته نیز به شکل نامحسوس‌تری این حرکت از سوی لباس شخصی‌ها تکرار شده بود.

بدیهی است تکرار این اقدام توهین‌آمیز و خطرناک ماموران اطلاعات و امنیت از سوی دراویش گنابادی تحمل نخواهد شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر