حمله نیروهای امنیتی - اطلاعاتی به مرکز مددکاری رضا وابسته به دراویش گنابادی

گفت‌وگو با دکتر سیدمصطفی آزمایش، مسئول روابط عمومی انجمن پاسداشت حقوق بشر در ایران

مرکز مددکاری رضا، وابسته به دراویش گنابادی در تهران مورد حمله نیروهای امنیتی و اطلاعاتی قرار گرفته و مُهر و موم شد. تازه ترین گزارش کمیسیون آمریکائی آزادی مذهبی در جهان نشان می‌دهد وضعیت آزادی مذهب در ایران در سال ٢٠١۴ میلادی وخیم‌تر شده است.

به گزارش پایگاه خبررسانی "مجذوبان نور"، دراویش گنابادی روز شنبه ١٢اردیبهشت و همزمان با ولادت امام اول شیعیان، با تجمع و تحصن در برابر این مرکز اقدام به امضای طوماری برای بازگشائی مرکز مددکاری "رضا"، خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نمودند.

بر پایه این گزارش، مرکز مددکاری "رضا" در تهران، با بیش از ٢٠ سال سابقه فعالیت، توسط جمعی از افراد نیکوکار و خیّر تأسیس شده و سال‌ها در بخش خدمت‌رسانی به از کارافتادگان، سالمندان و کودکان بی سرپرست، مستمندان و افراد بی‌بضاعت، فعالیت نموده است.

دراویش گنابادی، در این طومار خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خواستار فک مُهر و موم مرکز مددکاری رضا و آغاز به کار دوباره این مرکز مددکاری شدند.

دکتر مصطفی آزمایش، سخنگوی دراویش گنابادی و مسئول روابط عمومی انجمن پاسداشت حقوق بشر در ایران، در گفت‌وگو با رادیوی بین‌المللی فرانسه تأکید کرد: مسئولان، فعالیت‌های اینگونه مراکز مددکاری از سوی دراویش گنابادی را با انگیزه‌های جذب افراد به سوی این فرقه ارزیابی می کنند و از مدت‌ها قبل در صدد تعطیل نمودن این مرکز مددکاری برنامه‌ریزی نموده بودند.هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر