قلدرنماهای قلابی تهدید به پلمب مجددمددکاری رضا میکنند

قلدرنماهای قلابی که آبرویی برای از دست دادن ندارند دوباره برای سالمندان از پاافتادگان و پیره زنان وپیرمردان سالخورده خط و نشان کشیده و تهدید به پلمب مجدد بنیادخیریه مددکاری رضا نموده اند. 

ماموران امنیتی پس از اقدام دراویش متحصن گنابادی در فک "پلمب غیرقانونی و خودسرانه" "مددکاری رضا" ، اقدام به فیلمبرداری از محل کرده و طی تماس تلفنی با مدیر مددکاری، تهدید به پلمپ مجدد کردند. این در حالی است که از روز پلمب کردن مرکز خیریه غیرانتفاعی "مددکاری رضا" در تهران، همه روزه شهرها و پایتختهای بزرگ کشور های جهان شاهد سلسله عظیم تظاهرات زنجیره ای حامیان آزادیهای اساسی شهروندی هموطنان ایرانی تحت سرکوب توسط نهادهای قلدرمنش مییاشد. مددکاری رضا وابسته به دراویش گنابادی مقارن با روز مددکار و مددکاری توسط ماموران امنیتی پلمب شده بود که این اقدام ماموران تحصن دراویش مقابل ساختمان این موسسه خیریه و در ‌‌نهایت شکستن پلمپ آن را در پی داشت.

به گزارش مجذوبان نور؛ پس از آنکه دراویش گنابادی متحصن در مقابل ساختمان مددکاری رضا با امضای نامه‌ایاعتراض آمیز خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پلمب غیرقانونی این موسسه خیریه را که توسط نیروهای امنیتی صورت گرفته بود شکستند، شماری لباس شخصی اقدام به تصویربرداری از این مکان کرده و در مکالمه تلفنی با علی اکبر بنکدار، مدیر مددکاری رضا، تهدید به پلمپ دوباره این مکان کردند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر