تفسیر رذیلانه اراذل و اوباش تکفیری اداره ادیان و فرق وزارت اطلاعات از "فقر محمدی"

در کشور آفت زده ای که سردسته کلان دزدانش، رئیس پلیس(ناجا !!) از کار در می آید، وهرروز سیاههء جدیدی  از غارتگران بیت المال که -با سوء استفاده از نام دین اسلام- غارتگری و ایلغار میکنند-  افشاء میشود، جای تعجب نیست اگر بر سر واژه "فقر" نیز دست به اغتشاش بزنند و وغوغا و هیاهو به راه بیندازند! وقتی بسیاری از نمایندگان قوه مقننه، و ارکان دولت به اصطلاح "امام زمانی"- مورد تایید آخوندهای موسوم به  "مراجع حکومتی" !!  "از معاون اول ریاست جمهوری تا همه اجزاء ریز و درشت- ، و رئیس دایره مبارزه با مفاسد اجتماعی و اقتصادی و ... همه و همه من الصدر الی الذیل سارق و گردنه بند و تبهکار باشند، و ده میلیون از مردم تهیدست را به حاشیه نشینی و ده ها میلیون نفر دیگر را به زیر خط فقر سوق داده و به نام اسلام ، کویر گستری و دریاچه و رودخانه خشک کنی کرده و با سوء استفاده از شرع مقدس محمدی، دریاخواری و کوه خواری و زمین خواری و مال مردم خواری را پیشه خود ساخته باشند و مورد تنفر و انزجار عموم صاحبان وجدانهای بیدار واقع شده باشند، تردیدی نباید داشت که اصل مکتب "فقر محمدی" و تصوف و عرفان قرآنی - که نابترین وجه اسلام محمدی است -مورد هجوم ضدفرهنگی بیچارگان تکفیری قرار گیرد!
این جماعت تکفیری جمع آمده در اداره ادیان و فرق وزارت کذائی اطلاعات!!  آبروباخته اند. بی آبروئی این محفل تبهکار تکفیری اسلام ستیز دزد و کلاش و ایلغارچی و غارتگر حلقه زده در تارعنکبوتی وزارت کذائی اطلاعات و اطلاعات سپاه - بسیج،  زبانزد خاص و عام درکوچه وبازار شهرهای بزرگ و کوچک دنیا است! با این همه مشاهده میشود که  هرچه از ذخیره آبروی تکفیری های بیچاره اداره ادیان و فرق وزارت کذائی اطلاعات  کمتر میشود بر حجم وقاحتشان افزوده میشود
فقط برای درک عمق رذالت پیشگی این تکفیریهای دین ستیز و معاند اسلام که چون حلقه های زنجیر در درون اداره ادیان و فرق وزارت کذائی اطلاعات به هم گره خورده اند، کافی است نگاهی به سایتهای اینترنتی در فضای سایبری مانند ادیان نت و ادیان نیوز و فرقه نیوز انداخته شود!! و سیعلم الذین ظلموا بای منقلب ینقلبونبر اساس ادعای بزرگان فرقه صوفیه ساده زیستی و جذب افراد ساده زیست از شعارهای اساسی این فرقه است و یکی از القابی که در میان دراویش رواج بسیاری دارد کلمه «فقر» است که ابتدایی ترین لقب در این فرقه است.پس از بررسی های به عمل آمده از نحوه جذب و فعالیت دراویش مطلع شدیم که این فرقه با نادیده گرفتن اصل ساده زیستی خود، فعالیتش را در مناطق مرفه نشین کیش و شهرهای مختلف شدت بخشیده است.اتاق فکر این فرقه سیاسی پس از ارتباط با ثروتمندان با دعوت از این افراد به مجالس هفتگی، فعالیت تبلیغی خود را آغاز می کنند.به دنبال این دعوت، اتاق فکر فرقه صوفیه با یک برنامه از قبل تعیین شده این اشخاص را به عنوان افراد معنوی و عرفانی معرفی کرده و آنها را در جلسات هفتگی در بالای مجلس و در کنار بزرگان خود قرار می دهند.حال اگر طعمه مورد نظر از ثروت قابل توجهی برخوردار باشد پس از مدتی لقبی به وی می‌دهند تا این طعمه نگون بخت را شیفته و وابسته خود کرده تا فرد مورد نظر بدون طی کردن مراحل سلوکی به یکی از بزرگان این فرقه تبدیل شود!با بررسی عملکرد این فرقه در مناطق مختلف کشور به این نتیجه می رسیم که این فرقه علاوه بر جذب ثروتمندان با نفوذ در مناطق محروم با جذب و تحریک افراد ساده لوح  آنها را برای برگزاری تجمعات غیرقانونی و  اغتشاشات سیاسی به کار می گیرد. شاهد این مدعا تجمع اخیر دراویش بود که در آن، از این افراد ساده لوح برای شلوغ کاری و اغتشاش استفاده شده بود.در سال های اخیر سیر سلوکی فرقه دراویش تغییر کرده است. در این فرقه افرادی که در مناطق محروم هستند پس از ورود به این فرقه وارد مرحله اول(فقر) می‌شوند اما هیچگاه از این مرحله به مرحله دیگر راه پیدا نمی‌کنند تا اتاق فکر فرقه سیاسی دراویش در زمان های حساس به عنوان ابزار از آنها استفاده کنند، و این در حالی است که افراد مرفه و ثروتمند با ولخرجی مراحل سلوکی را یکی پس از دیگری طی کرده و دارای القاب خاص در این فرقه می شوند. گفتنی است نورعلی تابنده قطب کنونی دراویش هم مراحل به اصطلاح سلوکی این فرقه را برای رسیدن به قطبیت طی نکرده است!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر