سخنرانی حجت الاسلام علی یونسی در شهرستان گراش، نیمه کاره بهم خورد و تعطیل شد

یک شب پیش از ورود حجت الاسلام حسن روحانی به استان فارس، نیروهای بسیج- سپاه با ایجاد اخلال در سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی دستیار ویژه رئیس‌جمهوری در امور ادیان و اقوام ، جلسه را به هم ریخته و مسئولان را ناچار به متوقف کردن برنامه کردند.

شرق نوشته: سریال «لغو» یا «اخلال» در سخنرانی‌ سیاسیون، وارد فصل دوم خود شده است؛ سریالی که کارگردان آن، همان‌هایی هستند که همیشه بودند: «تندروها». در فصل اول سریال لغو و اخلال، فعالان سیاسی اصلاح‌طلب و برخی چهر‌ه‌های مستقل، سوژه بودند و حالا از شامگاه سه‌شنبه، فصل دوم این سریال در استان «فارس» کلید خورد که در این فصل، دولتی‌ها هدف قرار گرفته‌اند؛ آن هم در زمان حضور برخی دولتی‌ها در استان و یک شب پیش از ورود رئیس‌جمهوری به «فارس».

نخستین هدف در فصل دوم، «علی یونسی» دستیار ویژه رئیس‌جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌ها بود که شامگاه سه‌شنبه به عنوان فرستاده رئیس‌جمهوری به شهرستان «گراش» رفت تا سخنرانی کند؛ اما اخلال برخی حاضران در روند این سخنرانی«یونسی» را بر آن داشت تا سخنرانی خود را با یک صلوات، نیمه‌تمام رها کند. حتی حضور «اصغر فرودی» فرماندار «گراش» و «جمشید جعفرپور» نماینده «لارستان، خنج و گراش» و حجت‌الاسلام حسینی، امام جمعه این شهرستان، هم مانع از ایجاد اخلال در این مراسم نشد؛ اما شاید بتوان گفت برهم‌زنندگان سخنرانی یونسی، نسبت به کسانی که زمستان سال گذشته به استقبال «علی مطهری» در شیراز رفتند، تحمل بیشتری داشتند؛ چراکه یونسی توانست مقداری حرف بزند، درحالی‌که مطهری حتی به دانشگاه محل سخنرانی هم نرسید؛ اما شاید جسارت تندروهای مراسم گراش از جسارت مهاجمان به «علی مطهری» بیشتر باشد؛ چراکه این اخلال در جریان سفر استانی رئیس‌جمهوری و هیأت دولت به استان فارس رخ داده است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر