ادامه عربده کشیهای اراذل و اوباش تکفیری از بوقهای سایتهای پوششی ضدامنیتی

برای این که مردم تصور نکنند که سرکوبگران ضعیف شده اند!!! تکفیری های اداره فرق و ادیان اطلاعات دست تطاول بر سالمندان و مستمندان و محرومان و مستضعفان و ناتوانان دراز میکنند! عجب اقتداری؟!

پس از بیرون ریختن مستمندان و مستضعفان تحت سرپرستی خانه سالمندان بنیاد خیریه غیرانتفاعی مددکاری رضا در تهران و پلمب محل برگزاری دراویش گنابادی در جزیره کیش توسط ماموران ضدامنیتی وابسته به اداره ادیان و فرق اطلاعات و آواره کردن آنها در خیابان، حالا دیگر گزمه های سرکوبگر خودرا خیلی قلدر به حساب می آورند.

در آبهای خلیج فارس هم هرروز مزاحم کشتیهای بیدفاع تجاری میشوند و مطابق رویه دزدهای دریایی کشتیهای تجاری و نفتکش را میدزدند! اما در مقابل ناوشکنهای و رزمناوهای کشورهای منطقه کم می آورند! همه دنیا مشاهده میکنند که تهدیدهای عناصر افراطی دارای حاشیه امن در آب دریا و زمین و هوا همه جا علیه مردم مستضعف ایران، و تاجران و مسافران بین المللی صورت میگیرد. اینها همه نتیجه اقتدارنماییهای قلابی است!!!

گویی پلمب کردن خانه سالمندان و به خیابان ریختن مستضعفان و پیرزنان و پیرمردان فتح الفتوح است که هرروز نفیر آن را دریک بوق تکفیری بیچاره وابسته به اداره فرق و ادیان اطلاعات میدمند. غافل از آن که ان انکر الاصوات لصوت الحمیر.


صوفی نت به نقل از مشرق نیوز: پنج شنبه, 10 ارديبهشت 1394 

دفتر یک مؤسسه غیرقانونی موسوم به "مددکاری رضا" که تحت نظر فرقه "دراویش گنابادی" فعالیت می‌کرد، از سوی مراجع امنیتی و اطلاعاتی، پلمب و تعطیل شد.

در پی شکایت شاکیان خصوصی و پیگیری نهادهای ذیربط، دفتر یک مؤسسه غیرقانونی موسوم به "مددکاری رضا" که تحت نظر فرقه "دراویش گنابادی" فعالیت می‌کرد، دیروز (سه‌شنبه، هشتم اردیبهشت‌ماه جاری) از سوی مراجع امنیتی و اطلاعاتی، پلمب و تعطیل شد.

بنابر اظهارات منابع مطلع، این مؤسسه بدون کسب هرگونه مجوز از نهاد‌های قانونی و برخورداری از صلاحیت‌های لازم، راه‌اندازی شده و در زمینه‌های مختلفی همچون دارو و درمان، بهداشتی، برگزاری کلاس‌های آموزشی- هنری و...، فعالیت‌های گسترده‌ای داشت.

عدم صلاحیت و تخصص این مؤسسه در ارائه خدمات به مراجعان، بعضاً منجر به وارد شدن ضرر و زیان‌های جسمانی و مادی به افراد شد، به‌گونه‌ای که برخی از اشخاص متضرر، اقدام به طرح شکایت از آن کردند.مؤسسه مذکور، به سبب عدم ثبت قانونی و معرفی رسمی، همواره می‌کوشید به طریقی، از سازوکارهای قانونی معمول همچون نظارت قانونی بر صلاحیت‌ها، پرداخت مالیات و... سر باز زده و از این رویه فرار کند.

 تاجایی‌که، علیرغم اخطارهایی که در بهمن‌ماه سال گذشته، از سوی برخی نهادهای نظارتی مانند اداره بهزیستی و اداره اماکن ناجا به این مؤسسه داده شده بود، همچنان به فعالیت‌های‌ خود ادامه می‌داد.

این روند ادامه داشت تا اینکه درنهایت، پس از ارجاع شکایاتی از سوی نهاد‌های قانونی و شاکیان خصوصی، این مؤسسه از سوی نهاد‌های امنیتی-اطلاعاتی پلمب و منع فعالیت شد.پس از این اقدام قانونی، رسانه‌های رسمی دراویش گنابادی ادعا کردند که در زمان پلمب این مؤسسه، برخی بیماران، آواره و بلاتکلیف شده‌اند!

این در حالی است که این ادعا به‌هیچ‌‌وجه صحت نداشته و در هنگام سیر مراحل قانونی، هیچ بیماری در این مؤسسه حضور نداشته است.

بی‌شک، اینگونه فرافکنی‌های رسانه‌ای، صرفاً جهت انحراف افکارعمومی از حقیقت و مظلوم‌نمایی است؛ امری که سیاست همیشگی جریان انحرافی دراویش گنابادی بوده است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر