خط ونشان کشی باندهای فاشیستی برعلیه علامه عالیقدر حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی

طلاق طلاب به خاطر تلویزیون یک شایعه نیست، واقعیت دارد!به علت وحشت از میزان نفوذ مباحث مطروحه توسط برنامه های فرهنگی در برخی از ماهواره ها در روح و روان افردا روشن ضمیر و بیدار دل، بنا به دستور مستقیم ستاد بسیج، مقرر شده که خانواده های بسیجیان نه تنها محروم از داشتن حق "دیش- رسیور ماهواره" باشند، بلکه حتی داشتن تلویزیون در منازلشان نیز برآنها ممنوع شده است. امری که به اعتراض خانواده های بسیجی انجامیده و منجر به ظهور و بروز بحران های خانوادگی میان افراد و عناصر بسیج باهمسران و فرزندان و اعضای خانواده خودشان شده، و در برخی موارد کار به جدای و طلاق کشیده شده است. بعضی از سایتهای منعکس کننده اخبار ایران به زبان فارسی - در داخل و خارج کشور- به این خبر واقعی پوشش داده اند. همین امر خشم هادیان سیاسی بسیج را برانگیخته و آنان را واداشته تا از روی غیظ و غضب به حرمت شکنی خانواده آیت الله العظمی سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی المتخلص به "هندی" روی آورند! که چرا به این خبر در سایت جماران پوشش داده و حاضر به سانسور اتوماتیک آن نشده!! از جمله فرد بیسواد و ورشکسته به تقصیر و معلوم الاحوال و تکفیری بیچاره موسوم به جواد محرابی -که مدتهاست از عهده داری مسئولیت مرکز تکفیری و توطئه چین و تفرقه افکن موسوم به "فرق و ادیان و مذاهب" کنار نشانده شده- فرصت را مغتنم شمرده و به زبان درازی در این مورد پرداخته است، که خبر آن در سایت تکفیری بیچاره موسوم به فرقه نیوز به مدیریت یک آخوندک تکفیری دیگر موسوم به مرتضی امین نیا !!! انعکاس داده شده است. 

درعین حال سایت متعلق به انصار الله با صدور بیانیه ای به تهدید علامه عالیقدر حجت الاسلام و المسلمین آقای سیدحسن خمینی پرداخته و با زبان چاروادای، وعده کرده که اگر این علامه بزرگوار و دانشمند برای سخنرانی پا به محدوده استان گلستان بنهد، بسیجی ها، گلشن استان گلستان را بر ایشان تبدیل به گلخن خواهند کرد! البته علامه عالیقدر سیدحسن آقا خمینی هم جواب بجا و دندان شکنی به آنها داده است.

خبر سایت تکفیری فرقه نیوز به قرار زیر است :


نشر شایعه دروغ طلاق طلاب در سایت جماران و العربیه/ محرابی: طلاق طلاب بخاطر تلویزیون کذب محض است + عکس 
به روز شده در: 
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۴ سه شنبه ۱ اردیبهشت 
مدیر سابق موسسه فرق و مذاهب ایران، شایعه طلاق ۱۰۰ طلبه به خاطر حرام دانستن تماشای تلویزیون را تکذیب کرد. 
به گزارش فرقه نیوز، انتشار شایعه درخواست طلاق همسران 100 طلبه حوزه‌های علمیه به خاطر حرام دانستن و منع تماشای تلویزیون از سوی شوهرانشان در بسته شنیده‌های یک سایت داخلی بازتاب گسترده‌ای داشت؛ به گونه ای که جدای از سایت‌های خبری داخلی، سایت "جماران" وابسته به بیت حضرت امام(ره) با شبکه وهابی و ضدشیعی "العربیه" در نشر این خبر کذب همصدا شدند.
سایت منبع خبر دروغ طلاق طلاب را در قالب یک بسته خبری منتشر کرد، اما سایت جماران آن را به صورت یک خبر جداگانه بازنشر داد؛ فارغ از بررسی این موضوع که سایت جماران برغم انتصاب به بیت بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران به پایگاهی برای تبلیغ اهداف گروهی تبدیل شده که غالبا قرابتی با عقاید و اندیشه‌های امام راحل ندارند، سوال اینجاست که حتی در صورت صحت این خبر، نشر آن تخریب چهره طلاب و روحانیت نیست؟

حجت‌الاسلام محرابی: طلاق طلاب بخاطر تلویزیون کذب محض است
در پی انتشار شایعه "طلاق 100 طلبه به خاطر تلویزیون"، حجت‌الاسلام جواد محرابی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی مشرق، اصل خبر و مصاحبه با هریک از سایت های منتشر کننده این خبر تکذیب کرد.

مدیر سابق موسسه فرق و مذاهب ایران ضمن تکذیب موضوع خبر و آمار آن، اظهار داشت:این آمار اگر واقعی هم باشد انتشار آن کار اشتباهی است و به نفع دشمنان و بدخواهان است.

وی افزود: برخی جریانات با نشر این دست خبرها به دنبال تخریب وجهه نظام هستند و در حالی که خودشان روی شاخه نشسته اند دارند همان شاخه را از بُن می‌بُرند.

محرابی اظهار داشت: به فرض هم که شخصی این چنین آماری داده باشد، انتشار این آمار به جز تخریب حوزه‌های علمیه تشویش اذهان عمومی چه حاصلی دارد؟ این دست اقدامات افتادن در دام جریانات سیاسی معاند انقلاب است. / دانشجو

تصویر خبر در سایت جماران، وابسته به بیت حضرت امام(ره)


تصویر خبر در سایت وهابی و ضدشیعی العربیه

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر