مردم میگویند: «چرا وقتی جلویِ بیگانگان دچار ضعف میشوید، با مستضعفان ادای گردن کلفتها را در می آورید؟»


فَتَرَبِّصوا! اِنّی مَعَکُم لَمِنَ المُتِرَبِّصین

اراجیف بافی مرجِفین باند تکفیری وابسته به "اداره ادیان و فرق اطلاعات" پس از فضاحت سرکوب ناجوانمردانه بیماران و مستمندان و سالمندان و مستضعفان بنیاد خیریه "مددکاری رضا" در تهران!

مردی نبوَد فُتاده را پای زدن گر دست فُتاده را بگیری مردی

سایت موسوم به "مشرق نیوز" وابسته به حلقه پیرامونی سایتهای پوششی وابسته به محافل ضدامنیتی - اطلاعاتی، در کمال بی آبرویی و برای فراربه جلو نسبت به عملیات ِزورگویانه نسبت به مستضعفان - که از بارزترین اعمال ضد اسلامی و ضد انسانی است- در مقاله ای زیرعنوان "پلمب موسسه غیرقانونی !!!! دراویش" در نهایت فضاحت و استیصال و بیچارگی مطالبی به شرح زیر درج کرده است:


اختصاصی مشرق؛ تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ -پلمپ مؤسسه غیرقانونی فرقه دراویش +تصاویر

دفتر یک مؤسسه غیرقانونی موسوم به "مددکاری رضا" که تحت نظر فرقه "دراویش گنابادی" فعالیت می‌کرد، از سوی مراجع امنیتی و اطلاعاتی، پلمب و تعطیل شد.

در پی شکایت شاکیان خصوصی و پیگیری نهادهای ذیربط، دفتر یک مؤسسه غیرقانونی موسوم به "مددکاری رضا" که تحت نظر فرقه "دراویش گنابادی" فعالیت می‌کرد، دیروز (سه‌شنبه، هشتم اردیبهشت‌ماه جاری) از سوی مراجع امنیتی و اطلاعاتی، پلمب و تعطیل شد.بنابر اظهارات منابع مطلع، این مؤسسه بدون کسب هرگونه مجوز از نهاد‌های قانونی و برخورداری از صلاحیت‌های لازم، راه‌اندازی شده و در زمینه‌های مختلفی همچون دارو و درمان، بهداشتی، برگزاری کلاس‌های آموزشی- هنری و...، فعالیت‌های گسترده‌ای داشت. عدم صلاحیت و تخصص این مؤسسه در ارائه خدمات به مراجعان، بعضاً منجر به وارد شدن ضرر و زیان‌های جسمانی و مادی به افراد شد، به‌گونه‌ای که برخی از اشخاص متضرر، اقدام به طرح شکایت از آن کردند. مؤسسه مذکور، به سبب عدم ثبت قانونی و معرفی رسمی، همواره می‌کوشید به طریقی، از سازوکارهای قانونی معمول همچون نظارت قانونی بر صلاحیت‌ها، پرداخت مالیات و... سر باز زده و از این رویه فرار کند. تاجایی‌که، علیرغم اخطارهایی که در بهمن‌ماه سال گذشته، از سوی برخی نهادهای نظارتی مانند اداره بهزیستی و اداره اماکن ناجا به این مؤسسه داده شده بود، همچنان به فعالیت‌های‌ خود ادامه می‌داد.
این روند ادامه داشت تا اینکه درنهایت، پس از ارجاع شکایاتی از سوی نهاد‌های قانونی و شاکیان خصوصی، این مؤسسه از سوی نهاد‌های امنیتی-اطلاعاتی پلمب و منع فعالیت شد.
پس از این اقدام قانونی، رسانه‌های رسمی دراویش گنابادی ادعا کردند که در زمان پلمب این مؤسسه، برخی بیماران، آواره و بلاتکلیف شده‌اند! این در حالی است که این ادعا به‌هیچ‌‌وجه صحت نداشته و در هنگام سیر مراحل قانونی، هیچ بیماری در این مؤسسه حضور نداشته است.بی‌شک، اینگونه فرافکنی‌های رسانه‌ای، صرفاً جهت انحراف افکارعمومی از حقیقت و مظلوم‌نمایی است؛ امری که سیاست همیشگی جریان انحرافی دراویش گنابادی بوده است.


مطالب مرتبط


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر