اسلام غریب است، اسلام را نشناخته اند، حتی اسلامشناسهای ما هم اسلام را نشناخته اند


آخوندی موسوم به حسین نوری همدانی- که خبرگزاری حکومتی رسانیوز از او به عنوان به اصطلاح "یکی از مراجع تقلید" نامبرده !!!!! - ظهر امروز در دیدار مسؤولان برگزاری اعتکاف سراسر کشور به نسبت دادن برخی مطالب به حضرت امام(ره) واکنش نشان داد.وی با تأکید بر این که باید موضع گیری ها، سخنان و وصیت نامه امام(ره) را از منابع اصلی مطالعه کرد، مدعی شد نباید این مطالب دست نا اهلان بیفتد، بلکه باید دست کسانی باشد که قدر این انقلاب را می دانند!!!


درجواب باید یادآوری کرد که کسانی که قدر این انقلاب را میدانند، مسلماً و بدون تردید دلنگرانی های آیت الله العظمی سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی المتخلص به "هندی" را در مورد آخوندهای درباری و ملاهای حکومتی، و پیروان مکتب حجتیه (نه اعضای انجمن حجتیه) و نیز فرصت طلبی های پیروان "اسلام های نوظهور" و آخوندک های قلابی و مارمولک های شیاد ملبس به عبا و عمامه و عنکبوتهای دنیاپرست که "داس و چکش" روی پیشانیشان را زیر عمامه مخفی میکنند و منتظر الظهوریهای ایلغارچی و "امام زمانیهای چاه پرست" و خرافه گستران بیحیا که به نام اسلام ناب رو در کوهخواری و زمین خواری و بیت المال خواری و دریاخواری آورده و در لفت و لیس خودشان هفتصد میلیارد هفتصدمیلیارددلار خزانه مملکت را ملاخور میکنند، بیش از سایرین - بخصوص سربازان جُندِ "خمینی زدایی" - درک و فهم مینمایند. 


آیت الله سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی المتخلص به هندی را بطور مستقیم باید شناخت، و منابع به جا مانده از شخص ایشان را از آرشیو اسناد تاریخی بطور مستقیم و بدون واسطه مفسرنمایان دغلکار حقه باز شیاد چپاولگر ایلغارچیِ تحریف کننده منحرف و دروغین باید مورد بررسی و استناد قرار داد.
بازهم باید یادآوری کرد که آیت الله سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی المتخلص به هندی در تمام طول عمر خود اسلام ناب محمدی از آبشخور قرآنی را در مجموعه تعالیم اکابر معارف تصوف و عرفان اسلامی مانند شیخ محی الدین صوفی اندلسی شارح "اصل وحدت وجود" و مُبیّن "اصل انسان کامل" و نیز شیخ صدرالدین صوفی شیرازی شارح "اصل رشد و حرکت جوهری" آموزش میداد و تدریس و توصیه مینمود؛ و با پیروان اسلامهای کاذب و دروغین مرزبندی سرخ داشت و همیشه و همه جا میگفت : "اسلام غریب است. اسلام را نشناخته اند. حتی اسلامشناسهای ما هم اسلام را نشناخته اند".
یادآوری میکنیم که اگر مفتیان تکفیری و مقلدانشان که کباده "اسلام به قرائت ضد آیت الله العظمی سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی المتخلص به هندی" را میکشند، و اصحاب تصوف و معارف اسلام راستین از آبشخور تعالیم قرآن کریم مانند شخص آیت الله العظمی سیدروح الله خمینی و شاگردان مستقیم ایشان را ضاله و مضله و منحرف و حتی کافر و ملحد و مشرک و مرتد محسوب مینمایند- بهره ای از دانش و بینش در چنته دارند، بهتر است به جای رهنمود به مغزشویی دادن، خود و اصحابشان در فضای دمکراتیک سایبری برای مناظره رو دررو، در برابر چشم توده های مغزشویی شده بسیج و حلقه های صالحین و هادیان سیاسی سپاه- بسیج به گفتگوی اسکایپی قدم بگذارند.

بیائید و بحاثّان خود را به عرصه گفت و شنود در فضای دمکراتیک سایبری از طریق اسکایپ تشویق کنید تا همه به رای العین ببینند و به یقین ادراک کنند که دزدان انقلاب و مصادره کنندگان و میراث خواران آیت الله العظمی سیدروح الموسوی المصطفوی الخمینی المتخلص به هندی چه کسانی هستند؟ 


بیائید و فارغ التحصیلان دوره های تصوف ستیزی و خمینی زدائی را به میان میدان مناظره و گفتگو ترغیب نمائید، تا همه ببینند که میراثخواران نمکدان شکن سفره انقلاب چگونه با سوءاستفاده از ابزار قدرت، همه تعالیم و اوامر و فرموده های آیت الله العظمی سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی المتخلص به هندی را لگدمال کرده و به خاک انداخته و به طاق نسیان سپرده و خمینیسم و خمینی را یکجا با هم به موزه تاریخ سپرده و پایه های یک نظام "خمینی زدا" را بر اساس پارادایمهای نوظهور مبتنی بر "خرافه ضد توحیدی چاه پرستی "و ردِّ علم و معرفت و معارف و قرآن مجید برپا کرده، و کشور عزیز ایران را به سرعت در سمت و سوی مشرب انحطاطی باور به خرافات ملاهای عصر صفوی - مُبدعان روایات مجعول- سوق میدهند. 

هیهات هیهات مماتوعدون

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر